Старі фото нашого міста

Більше
04 бер. 2009 16:55 - 04 бер. 2009 17:06 #36286 від Morkovka
Також мені той фільм показали... Дуже маленький за обсягом, але цікавий. Єдине, що зрозуміла з міста це кадр на вокзалі. Було б добре ще десь "нарити" кадри про Шепетівку

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 бер. 2009 21:26 #36331 від LuK
Ос,Показувати Шепетівку там починають на 2,42хв.Де показано гарматний вогонь.Наші наступають зі сторони шанхайського лісу! :)Тільки диктор починає розповідь з майже з хвилинною затримкою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 бер. 2009 08:46 - 08 бер. 2009 08:50 #36469 від LuK
Добре роздивившись фото,виявила що на фото різний Ленін!!!Дивіться самі
Вкладений файл:
[/url]
Вкладений файл:
Раніше Ленін поменьше розмірами був,і рука у нього піднята!!!......мабуть втомився тримати руку піднятою))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 бер. 2009 15:47 #36521 від LuK
Питала у краєзнавців,раніше дійсно стояв другий Ленін,а поруч з ним стояв пам"ятник Сталіну!!!Але де ті пам"ятники поділись невідомо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
20 бер. 2009 18:18 - 20 бер. 2009 18:22 #36882 від korolyek
Відповідь від korolyek у темі Re: Старі фото нашого міста
Предлагаю заглянуть в фотоальбом сайта fototsifra.ucoz.ru/ там можно найти немало интересных фотографий, в том числе и шепетовских. Можно сказать, что это уже история.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 бер. 2009 11:43 - 24 бер. 2009 13:01 #36994 від skorpion662

Nino;36469 пише: Добре роздивившись фото,виявила що на фото різний Ленін!!!Дивіться самі

[/url]
Вкладений файл:
Раніше Ленін поменьше розмірами був,і рука у нього піднята!!!......мабуть втомився тримати руку піднятою))))))

Nino! Я помню ещё не только ленина,но и то какая развалина была там где Дом Культуры. До ВОВ там был дом офицеров. Представь,здание из красного кирпича с острой крышей. В1944 немцы там стояли насмерть,поэтому и разбито было артиллерией. А там где сейчас мемориал стоял памятник солдату-освободителю. Вообще то в краеведческом музее должны быть фотографии, по моему фотокорра "Шляхом жовтня"Билозорова или Белозорова. Когда то в музее было много всего, сейчас не знаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 бер. 2009 11:31 #37162 від skorpion662
Відповідь від skorpion662 у темі Re: Старі фото нашого міста
В годах 1967-8-9, я видел в кладовке художественной мастерской, что по переулку Гагарина части памятника Сталину. Там были ещё какие-то части,точно не помню. Но голову и верхнюю часть с остатками рук до локтей я запомнил. Оно было золотистого цвета. Если это бронза,то его могли сдать на переплавку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 квіт. 2009 20:34 #38059 від LuK
Знайшла в контакті поміж своїх фото:ag:1.67 рік,відкриття пам"ятника М.Островському2.1976-1979 роки. 1 школа)Збоку бруківка для будівництва музею
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 квіт. 2009 21:16 #38060 від Dj Os
Шось я не зрозумів, а коли тоді ця фотка робилася? shepetivka.km.ua/forum/attachment.php?at...entid=2&d=1233847677

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 квіт. 2009 21:35 #38061 від LuK
на фото один і той же пам"ятник )))Просто на місці тих хатів пізніш побудували музей та воєнкомат)))Музей же було відкрито на багато пізніше,у 1979 році

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.221 секунд
0
репостів
0
репостів