Чи розпочнеться опалювальний сезон в Шепетівці?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 лист. 2017 13:44 #115257 від Dj Os

То запитай в нього і розкажи всім. Інформація буде об'єктивною лише тоді, коли висвітлені позиції всіх учасників конфлікту.

Я би з радістю, але востаннє як я хотів взяти коментар, він мені камеру мало не розбив. Він вміє спілкуватись тільки зі ЗМІ, у яких замовляє рекламу і які йому не зададуть гострого питання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 лист. 2017 14:46 #115264 від myron
Я не розумію одного э якесь мудило вроді з Ірпіня і воно залишило місто без тепля де прокуратура??? Чому до цього часу в не в опалювальний сезон ці питання не підіймалися а все копати розпочинають коли жарений півень клює в сраку? Там теж маскишоу бігають по Інвесту знімають та ховають акумулятори з техніки! Літом знімали лічильники теплові з будинків начебто зробить повірку але мабуть їх оприбуткували та гроші зписали по карманах! Але є одне але повірку приладів обліку проводить організація яка надає послуги незалежно від того хто власник приладу обліку! Тепер звідки борг ????? Жителі міста тепер повинні латати дирку в бютжеті організації яка фактично БАНКРОТ! То навіщо така організація в нашому місті чия вона, хто начолі в столиці ???? Керівника посадити Енерго хуест вигнати з міста! Хай борги держава прощає так як договора на постачання блакитного палива заключені між Енергоінвестом та Нафтогазом! Хай судяться, місто тут збоку получається!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2017 15:26 #115266 від Did_Panas
А що ви хочете, якщо віце-примєр говорить, що забирайте борги, а потім судіться див. 1.14 по 1.19. Одна шайка з конфетою подоять Карпенка, ну можливо при кращих розкладах Пустовойта крайнім зроблять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 лист. 2017 15:51 #115268 від Dentist

Віктор Мирончук --- пише: Я не розумію одного э якесь мудило вроді з Ірпіня і воно залишило місто без тепля де прокуратура??? Чому до цього часу в не в опалювальний сезон ці питання не підіймалися а все копати розпочинають коли жарений півень клює в сраку? Там теж маскишоу бігають по Інвесту знімають та ховають акумулятори з техніки! Літом знімали лічильники теплові з будинків начебто зробить повірку але мабуть їх оприбуткували та гроші зписали по карманах! Але є одне але повірку приладів обліку проводить організація яка надає послуги незалежно від того хто власник приладу обліку! Тепер звідки борг ????? Жителі міста тепер повинні латати дирку в бютжеті організації яка фактично БАНКРОТ! То навіщо така організація в нашому місті чия вона, хто начолі в столиці ???? Керівника посадити Енерго хуест вигнати з міста! Хай борги держава прощає так як договора на постачання блакитного палива заключені між Енергоінвестом та Нафтогазом! Хай судяться, місто тут збоку получається!

Якби ж то, он на відео знизу сказали представники зі Сміли, що роблять КП і хочуть перевести вже котельні і все-все-все на них і просять, аби їм з цим допомогли з Києва. На що отримали відповідь: Берете усі борги на себе і без питань, а там вже справу до прокуратури і розбиратись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 лист. 2017 18:11 #115270 від Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 лист. 2017 18:53 - 02 лист. 2017 19:02 #115273 від Dentist
www.chesno.org/post/197/
Цікаву статтю знайшов.
Цікавий збіг, пан Вечеринський, який був/є виконавчим директором Шепетівка Енергоінвест, місяць зараз хазяйнує в Івано-Франківську, ось результат його робити:
opendatabot.com/c/38162272 Ось дані, що саме він є директором, а ось відео з місцевого каналу:


Поцікавився в знайомих з Франківська, як там ситуація з опаленням:


А ось борг цієї компанії з сайту нафтогаза:
www.naftogaz.com/files/Information/TKE-tabl-01-11-2017.pdf

Нічого не нагадує?
Долучення:
Останнє редагування: 02 лист. 2017 19:02 ким Dentist.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 лист. 2017 18:59 #115274 від Dj Os
Оце ти круто нарив, думаю це та ж шайка. Вечеринський в біографії на сайті замовчав, що був виконавчим директором Енергоівенста.
Станіславська теплоенергетична компанія ТОВ боргує 64 482 518,70 грн
Кароч те саме що у нас і в Смілі.
Знаю вони були ще в Малині, але їх звідки кажись виперли

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 лист. 2017 19:46 #115275 від Dj Os
Директор Енергоінвесту у смілі вже звалив
Заступник грозится демонтувати і забрати котли, якщо їм не заплатять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2017 19:53 #115276 від zlyj vuyko

О В Островський пише: Оце ти круто нарив, думаю це та ж шайка. Вечеринський в біографії на сайті замовчав, що був виконавчим директором Енергоівенста.
Станіславська теплоенергетична компанія ТОВ боргує 64 482 518,70 грн
Кароч те саме що у нас і в Смілі.
Знаю вони були ще в Малині, але їх звідки кажись виперли

так конечно одна шайка, по все городкам где они были и есть у них один "владелец" (который сейчас в Австрии и надеюсь фбр его к себе всё же заберёт) вот он и тасует эту свою шущеру из города в город

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 лист. 2017 20:20 #115277 від
А ДЕ Державна влада,де генпрокуратура з генпрокурором без освіти?
Причому жителі міста до боргів цієї "гопкомпанії" перед Нафтогазом?
І з якої радості ми повинні погашати їх борги?
Я справно платив за тепло і мені глибоко до спини,хто вкрав гроші. Нехай розбирається прокуратура і з них забирає борг із процентами.А люди тут чому страждають?
Виходить що у нас немає держави... При Янеку такого бардаку не було...
МИ НЕ БУДЕМО ПЛАТИТИ ПО ПІДВИЩЕНОМУ ТАРИФУ!!!
А цьому пустобреху-пустовойту давно пора хату спалити

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.196 секунд
0
репостів
0
репостів