Діяльність мера

×

Опитування: Чи задоволені ви діяльністю мера Антонюка? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
6 20%
Ні
24 80%
Загальна кількість голосів: 30 ( TauruS, KrOt, korchaginec, Алоїз, Ruby Amber ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2012 17:50 #81151 від Dj Os
Діяльність мера був створений Dj Os
Про всі завоювання та гріхи нашого мера на сайті вже написано чимало, але хотілось би поставити питання ребром, чи задоволені ви діяльністю нашого мера? Хотілось би почути ваші аргументовані думки з цього приводу.
Особисто для мене очевидно шо вся бурхлива діяльність нашого мера спрямована лише заради особистої наживи. Саме за його керування остаточно позакривались всі підприємства, які ше до цього вели хоч якусь мінімальну діяльність. Роздеребанені та віддані у приватну діяльність ЖЕК, водоканал, міська друкарня, теплові мережі, загоросподільчі мережі та навіть деякі електромережі. За наш рахунок будує собі базар.
Все це прикривається дотаціями з обласного бюджету щоб замилити людям очі, але коли дерибанити буде в місті нічого, то і обласні можновладці втрать до нашого міста інтерес.
А що думаєте ви з цього приводу?
Ці користувачі подякували: Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лист. 2012 18:50 #81152 від LuK
Відповідь від LuK у темі Діяльність мера
не знаю всіх тонкощів,але цей мер хоть щось робить ,
у порівнянні з попередніми мерами......

Dj Os пише: За наш рахунок будує собі базар.

інформація не зовсім достовірна :) будується , на скільки знаю, за рахунок інвесторів,і для міста.
а не для Антонюка особисто)))
хто в курсі коли відкриття?
чула там має бути цивілізований ринок з морозильними вітринами,
а не так як на старому,собаки,горобці,мухи,сільодка.... :sick:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2012 18:58 #81153 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Діяльність мера
Про базар інформація не вигадана, Антонюк зараз шукає чи вже знайшов директора, який погодиться віддавати йому 10% навара. Я ці інформацію чую вже не від першої людини, яка має відношення до того базару.
Про інвесторів не сміши, які нафіг інвестори якшо гроші беруться з місцевого бюджету та і сам базар будується на активах бувшого ЖЕКу. Але ж я не про один базар то писав...
До речі не від тебе першої чую тезу шо "він хоч шось робить". Тільки тобі не здається, шо його активність направлена дещо не в те русло? Від "папіредніків" його відрізняє лише те, шо він активніше шукає схеми дерибану і наживи, з таким стимулом дійсно будеш шевелитися хуткіше, гоко то вже намьотане з медухи ще.
Ці користувачі подякували: bodya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2012 19:00 #81154 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Діяльність мера
Забув додати. Дуже взаємопов'язане опитування є на сайті - shepetivka.com.ua/polls/poll/emigrat.html
Коли більше 70% людей хочуть втекти з Шепетівки, то це мені здається про шось говорить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лист. 2012 19:29 #81155 від LuK
Відповідь від LuK у темі Діяльність мера
з того що видно простим людям:
вулиці гребуть і метуть.срач у місті потрохи зникає,якщо самі ж мешканці не свинячать.
транспорт ходити почав регулярно.чого раніше не було (а людям це важливо!!!)
потроху місто окультурюється.якісь майданчики відкривають.
парк окультурили вперше за купу років (його мабуть так чистили ще при совку)
що з карла маркса проспект видно)))зараз бачу відкриту сцену ремонтують.
для святкових заходів.
вчора вперше за не помню скільки років пройшлась по ньому вечером :woohoo:
скрізь освітлення,і не страшно йти.
опалювальний сезон розпочинається своєчасно.бо колись помню аж у листопаді-грудні починався.
але зробити все відазу не реально,в бюджеті коштів німа :unsure:
бо виробництва у місті також нема.і на великі кошти розраховувати не приходиться.
але є багато незадоволлених роботою мера.
всім не догодиш,якого мера нам не дай - все одно буде шось не так.

п.с. не помню чий вислів : Народ имеет такого правителя, которого заслуживает ! :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2012 20:59 #81156 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Діяльність мера
Срач зникає? Не сміши)) Біля жд вокзала коли останній раз була? Проспект загижений. Я не кажу шо раньше чистіше було, просто різниці немає. На рахунок транспорту то позитив лише в нових автобусах, щодо регулярності, то не обманюй себе сама...зараз на проспекті доводиться іноді по 40 хвилин чекати автобуса, я вже на форумі десь писав як з Вопака їхав з торбами, думав задубну на тій зупинці. Майданчики то взагалі Буряк до виборів робив, при чому тут Антонюк? Опалювальний сезон зараз починається так само як і раніше, коли у мене котла ше не було, то опалення влючали завжди вчасно, єдине шо гріло воно погано.
До чого я це все веду? А до того шо з часом чомусь все забувається і здається шо зараз якось не так. Єдине шо раніше область взагалі не виділяло на місто гроші, а зараз Ядуха свому протеже поки помагає, поки є для нього в цьому зиск.
В цілому я бачу картину депресивного міста з корумпованим мером з якого хочуть втікти більше 70% населення.
Ці користувачі подякували: olhavs, Filini, bodya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2012 21:13 #81157 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Діяльність мера
Як то з іншим мером сильно менше будуть хотіти втікти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2012 21:16 #81158 від Filini
Відповідь від Filini у темі Діяльність мера
Я гадаю з мого аватара вам і так відоме моє ставлення до Гандонюка. Це не мер, а нагла свиня, яка тільки і шукає де б нажитися. Ви зараз радієте удаваному руху, а в підсумку ми матимемо не славетне місто Шепетівка, а смт Славутського району.
LuK, дозвольте з вами не погодитись, якщо мер працює на благо громади, а не власної кишені, то він влаштовує всіх, знову ж таки приклад Славути наочний, попри всі перешкоди Ядухи люди підтримують Сидора беззаперечно. Маю вже чимало знайомих, які працюють в Славуті і вже шукають там житло, щоб забрати свої родини. Без виробництва наше місто не матиме перспективи, а його в нас вже практично не лишилось. Останній оплот хороших зарплат був Ремонтиний завод, людям платили по 4000 грн, а зараз після втручання в його роботу ззвоні людям платять 1500 грн. Все що залишилось, то це читати згадки про минуле, як ось тут shepetivka.com.ua/forums/zahalni-temy/76...mstv-shepetivky.html
Ці користувачі подякували: Alois, bodya

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лист. 2012 21:26 #81159 від LuK
Відповідь від LuK у темі Діяльність мера
ремонтний завод теж справа Антонюка? :ohmy:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2012 21:26 #81160 від Filini
Відповідь від Filini у темі Діяльність мера

jaruto пише: Як то з іншим мером сильно менше будуть хотіти втікти?

Повірте якщо у людей є робота і перспективи то ніхто нікуди тікати не хоче. Весь розвиток міст починається саме з виробництва: є виробництво - є гроші людей, зарплати; якщо у людей є зарплати - значить і є різні магазини, ресторани, кафе, боулінги, кінотеатри; якщо в місті є і виробництво і гроші і обслуговуюча сфера, то і населення лише збільшується, а не зменшується. Цей ланцюжок незмінний, якщо керівництво місто свідомо перешкоджає розвитку виробництва через свою жадібність (маю на увазі колосальне хабарництво) то місто приречене на вимирання. Знамениті 10% відкату в нашому місті вже відомі далеко за його межі, без відкатів почати виробництво у нас в місті нереально, хіба що ти або бандит, або маєш зв'язки. Жодний сумплінний бізнесмен за таких умов не буде починати тут свого бізнесу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.198 секунд
0
репостів
0
репостів