Діяльність мера

×

Опитування: Чи задоволені ви діяльністю мера Антонюка? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
6 20%
Ні
24 80%
Загальна кількість голосів: 30 ( TauruS, KrOt, korchaginec, Алоїз, Ruby Amber ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • bodya
  • bodya аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
21 лист. 2012 10:06 #81181 від bodya
Відповідь від bodya у темі Діяльність мера
На мою думку, місто не стало краще, не стало чистіше, (ви просто не бачили вулиці Залізничної нв день незалежності, я такого ще не бачила ні при одному мерові, я просто була в шоці, бо воно займається сплєтнями, а не добробутом людей), автобуси були запущені ще при Малькіну (так що це не є заслуга гандонюка аж ніяк), останнє, що лишилось - вже роздерибанено нинішнім гандонюком, що до базару: я особисто спілкувалась з людиною, якій гандонюк пропонував стати директором цього базару і пропонував таке, що половина доходу з цього базару буде гандонюкова. Як ви думаєте, ці кошти в кого будуть в кармані? Далі всі кошти, які виділяє область, вона ж виділяє не просто так, мабуть Ядух теж щось має з цього. Яб цього гандона гнала б у шию, бо воно не мер, а гавно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 лист. 2012 12:45 #81182 від LuK
Відповідь від LuK у темі Діяльність мера
то в чому затримка???
всі гоу на майдан)
мутим революці у місті? :evil:
далой царский режим!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 лист. 2012 15:06 #81183 від ТРПКСН-941-А
Відповідь від ТРПКСН-941-А у темі Діяльність мера
Да не.....
Здешние борцуны за справедливость - больше по форумам серить и херить спецы...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 лист. 2012 15:32 #81184 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Діяльність мера
Та в тому то і біда шо більшості шепетівчан тупо насрать. Поки в них хліб з салом не почнуть забирати то вони нічого не скажуть. Простіше мовча ходити на малооплачувальну роботу, за пляшкою жалітись сусіду до чого Шепетівка докотилась і чекати шо шось зміниться на краще. Всі думають шо шось без них зміниться, простіше ж бухати і не про шо не думати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лист. 2012 10:20 #81193 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Діяльність мера

Dj Os пише: Про базар інформація не вигадана, Антонюк зараз шукає чи вже знайшов директора, який погодиться віддавати йому 10% навара. Я ці інформацію чую вже не від першої людини, яка має відношення до того базару.
Про інвесторів не сміши, які нафіг інвестори якшо гроші беруться з місцевого бюджету та і сам базар будується на активах бувшого ЖЕКу. Але ж я не про один базар то писав...
Д


Дуже аргументовано відповідаєш !
Який у нас бюджет ? і як думаешь цих коштів вистачить на всі справи(зарплати,комуналки і т.д) , да і ще за їх рахунок базар будувати.

А ти Саша якщо маєш якісь конкретні факти по тіньовим схемам Антонюка,можеш звернутись в прокуратуру . і хай зроблять перевірку.
Тому що про страйки і революції ти тільки говорити на форумі можеш... а якихось реальних дій я ніколи не бачив.
Ти би почав мітинг,підняв народ....а то судячи по твоім постам, сам ти десь за пляшечкой по вечерам сидиш,жалітись нема кому то ти на форум пихаеш цей бред.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
22 лист. 2012 17:05 #81194 від muko
Відповідь від muko у темі Діяльність мера
Шепетівці пи**дець з таким мером! Всі хто може звідси тікає. Роботи немає, працюють одні генделики, крім Блек Холу немає і де відпочити. По місту ходить одна бидлота та злиднота. Я діяльністю мера не задоволений!
Ці користувачі подякували: IIIkinep, ТРПКСН-941-А

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лист. 2012 19:09 #81196 від ТРПКСН-941-А
Відповідь від ТРПКСН-941-А у темі Діяльність мера

muko пише: крім Блек Холу немає і де відпочити.

слишком жЫрно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 лист. 2012 20:17 #81197 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Діяльність мера

Дуже аргументовано відповідаєш !
Який у нас бюджет ? і як думаешь цих коштів вистачить на всі справи(зарплати,комуналки і т.д) , да і ще за їх рахунок базар будувати.

Ти бачу не дуже орієнтуєшся з яких бюджетів виплачуються зарплати і комуналки. Бо місцевого бюджету вони не мають відношення.

А ти Саша якщо маєш якісь конкретні факти по тіньовим схемам Антонюка,можеш звернутись в прокуратуру . і хай зроблять перевірку.

Самому не смішно? Поцікався хто зараз працює у міськвиконкомі в юридичному відділі, зрозумієш всю безглуздість своєї пропозиції.

Тому що про страйки і революції ти тільки говорити на форумі можеш... а якихось реальних дій я ніколи не бачив.
Ти би почав мітинг,підняв народ....а то судячи по твоім постам, сам ти десь за пляшечкой по вечерам сидиш,жалітись нема кому то ти на форум пихаеш цей бред.

А я бачу ти як в Київ подався відразу багато чого в цьому житті зрозумів :lol: Нехай тобі LuK роскаже як наш народ здатен захищати свої права бодай на роботі, шо вже казати про місто в цілому. Я можу хоч кожен день стояти на площі з транспорантом, але шепетівчани попри те шо поділятимуть гасла, назішо не приєднаються, бо звикли шо краще відмовчатись і відсидіти. Як звикли за совка покладатись на партію, так і зараз думають шо хтось має змінити їх життя на краще.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лист. 2012 22:31 - 22 лист. 2012 22:45 #81198 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Діяльність мера
Я зовсім не оріентуюсь, але навіть якщо місцевий бюджет призначений для якихось інших цілей, то я сумніваюсь що можна було вирвати такі великі гроші для будівництва базару!


Ніхто не пробував, і всі так як ти говорять.





Ну то ж вчуся)
Я тобі про те саме говорю і цілком підтримую твоі погляди і пориви. І навпаки мотивую тебе!
Останнє редагування: 22 лист. 2012 22:45 ким IIIkinep.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 лист. 2012 22:58 #81199 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Діяльність мера

Я зовсім не оріентуюсь, але навіть якщо місцевий бюджет призначений для якихось інших цілей, то я сумніваюсь що можна було вирвати такі великі гроші для будівництва базару!

Як бач можна. Десь навіть на форумі Алоїз викладав кажись дукумент.

Ніхто не пробував, і всі так як ти говорять.

Пробували ;)

Ну то ж вчуся)
Я тобі про те саме говорю і цілком підтримую твоі погляди і пориви. І навпаки мотивую тебе!

Мене мотивувати не треба. Я і так уже мотивований далі нікуди))
Хочеться шоб нарешті люди прокинулись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.239 секунд
0
репостів
0
репостів