Діяльність мера

×

Опитування: Чи задоволені ви діяльністю мера Антонюка? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
6 20%
Ні
24 80%
Загальна кількість голосів: 30 ( TauruS, KrOt, korchaginec, Алоїз, Ruby Amber ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2012 12:41 #81658 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Діяльність мера
Я проти такоі влади, але ще більше я проти такоі опозиціі!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2012 18:34 #81685 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Діяльність мера

IIIkinep пише: Я проти такоі влади, але ще більше я проти такоі опозиціі!

А хто в нас в Шепетівці - опозиція???
Опозиція це люди, точніше - група (партія) людей, які не тільки проти існуючої більшості, але й мають свій посіб для вирішення тих чи інших проблем та підтримують альтернативний шлях плітичного життя. А в нас в Шепетівці поки крім "проти" нікого не має.
Окремі люди напевно є, які мають свою думку, проте вони не об'єднані в єдину силу.
А якщо ти вважаєш опозицією тих, хто висловлюється тут на форумі - то ТРПКСН вже писав трьома постами тому...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2012 18:53 #81689 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Діяльність мера
Я сам так важаю! І перечитавши моі пости побачиш це)

Вони себе називають опозиція! Я і не проти.Мені впринципі все одно як вони себе називають!
Я знаю що половина захищає своі бізнес інтереси, друга половина хоче пропіаритись, треті це люди яким запудрили голову що у всьому винувата партія регіонів і особисто мер.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 груд. 2012 19:49 #81691 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Діяльність мера
"Вы все дураки и не лечитесь, а я стою в пальто красивая..." - ось шо мені нагадують всі ці спітчі ТРПКСН-941-А і Шкіпера. Вас не влаштовує, влада, опозиція, люди на форумі...Ви тут доводите шо всі лише язиком ладні молоти, а самі шо робите окрім висеру на форумах? На вибори хоча б ходили? Навіть якщо вас не влаштовувала жодна кандидатура, то могли ви прийти поставити позначку "проти всіх" чи зіпсувати бюлетень? Чи хоча б висунути кандидатуру, яка на вашу думку була достойна? Чи сходили ви хоча б на одну зустріч з кандидатами в мери?
Ви навіть не намагаєтесь розібратись в суті речей, хоча б розписати тут що ви підтримуєте в діях нинішнього мера, а що ні? Вам головне вставити своїх 5 копійок про те шо інші насякомиє ніхрена не розуміють на відміну від вас і всі намагання зробити хоч б щось не мають сенсу, краще сидіти і чекати коли прийде краще життя.
От поставте себе на місце людей, які як не як борються з беспредєлом Сірожи, чи будуть у них сили та мотивація діяти, якщо вони будуть дивитись на таких "противсіхів" як ви? Яким абсолютно побоку як і шо вони роблять, не висловлюють свої думки чи вірними були дії опозиції, шо б вони зробили по своєму, яким би шляхом пішли. Якшо пофігу вам, то заради чого боротися їм? Беззубість нинішньої опозиції пояснюється лише тотальною пасивністю самих людей.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 груд. 2012 12:40 - 09 груд. 2012 13:18 #81719 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Діяльність мера
Форум дійсно у МЕНЕ глючить,як просили я про це повідомляю! Які проблеми?? Люди на форумі розумні і приємні)

Мені здавалось навпаки ви тут щось і комусь постійно доказуете(за ссср, за базар і т.д.!))Я лише висловлюю свою думку,  а чому ви так агресивно хочете іі поміняти ..... Не розумію)

Кандидатура в мене є ! Це ти ! Бо судячи з твоіх слів ти ас у політикі і міському самоврядувані!
І чому ж я проти всіх? Я підтримую ту людину яку буду важати гідною, зараз нажаль таких не бачу.

Ну що ж ти постійно все перекручуешь)  просто не розумію то колю дячука матюкали, то вже лучший друг. Чи горе обьеднує?
Люди які організовувують подібні акціі прикривають свій бізнес, замість того щоб дійсно міняти політичну ситуацію!
Не хочеться міняти крадуна сцикуна, на крадуна агресивного націоналіста.


Навіть в цій ситуаціі, якщо виникла така ситуація що ринок не може бути на проспекті то могли ж запропонувати якісь конкретний план по вирішеню проблеми. Тому що є ж люди які не задоволені проспектом, чому іх думку не слухають??



На рахунок того що просто чекати хорошо життя , то вже ваш особистий вибір. Я оптиміст і працелюбний)))
Останнє редагування: 09 груд. 2012 13:18 ким LuK. Причина: роз"єднала слова)так імпульсивно печатав,щозабув пробел нажати))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 груд. 2012 13:20 #81720 від LuK
Відповідь від LuK у темі Діяльність мера

IIIkinep пише: могли ж запропонувати якісь конкретний план по вирішеню проблеми.

с останньому номері Шепетівки читала статтю,там запропонували 3 точки.Базар на Тургенева,міський ринок і новий ринок.Аж 3 варіанти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 груд. 2012 13:56 #81722 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Діяльність мера
Я маю на увазі що невдоволені люди, сказали де вони бачуть свою діяльність окрім проспекту.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 груд. 2012 14:36 #81726 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Діяльність мера
Не пероводьте тему на базар..шо конкретно вас влаштовує/не влаштовує в діяльності мера?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 груд. 2012 17:57 #81762 від Filini
Відповідь від Filini у темі Діяльність мера
Чомусь всі забувають згадати, що за все своє керування Гандонюк жодного разу не зустрвся з шепетівчанами, навіть тоді коли вони приходять під міську раду. Більше того відгороджується від них приватними охоронними структурами і своїми сраколизами. Як проводити діяльність на благо шепетівчан, якщо сам з ними не спілкуєшся?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 груд. 2012 18:21 #81767 від LuK
Відповідь від LuK у темі Діяльність мера
Знайома без проблем попала на прийом.
Варто лише захотіти...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.260 секунд
0
репостів
0
репостів