Безпредєл

Більше
20 бер. 2011 09:43 #62670 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Відповідь: Безпредєл
засранец Guest Дописів: n/a Відповідь: Скарга від LuK на допис
кого? шепетовки что-ли?? ну вы блин даёте, мне шепетовка не указ и не показатель, всё что у вас там сейчас происходит уже пережито было лет 10 назад у нас, так что назад в прошлое :)не в обиду народ, просто есть с чем сравнивать здається я на вірному шляху.він сам себе здає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 09:44 #62671 від
Відповідь від у темі Відповідь: Безпредєл

LuK;62665 пише: якось робили подібну зачистку від наркотів.(які тусувались біля одного будинку певний час,бо однозначно хтіли щось вкрасти.і цілі перебування не могли пояснити)але вони зараз всі юридично грамотні.відразу біжать до міліції з заявами.і хочуть грошей ))) от вам і демократія.від цієї наволочі ніхто не може нас захистити,а коли робиш це сам,щоб захистити своїх рідних чи своє майно,то ще й залишаєшся винним....

у нас одно время они в садиках сидели, по подворотням, их тупо народ месил и выгонял, сейчас незнаю где они ныкаются, но прилюдно их нету.А если уже бить в юридическую сторону, берёшь с собой 2-х человек и идёшь штормишь нарика или просто в дыню даешь (если например шумит,там или мешает), или выбиваешь из него дерьмо (наркоту), в руки не бери, можешь сфотать даже - поверь он в ментурку не побежит, и в след раз врядли придёт. (2 чел - типа свидетели, твоё алиби, спишут на то что самооборона, на тебя напали а они проходили мимо)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 бер. 2011 09:49 #62672 від makar75
Відповідь від makar75 у темі Відповідь: Безпредєл

Возмите пару человек с дубинами или ещё с чем-то, зайдите в парк и сделайте зачистку всякой мрази, что там тусует, так чтоб с синяками и переломами пооставались, на определённое время проблему решит.

Я дуже часто ходжу парком після 23.00 і можу всіх запевнити нічого страшного там немає.Максимум,що я зустрічав,це поодинокі парочки на самих затемнених лавочках.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 09:51 #62674 від
Відповідь від у темі Відповідь: Безпредєл

praporschik;62670 пише: засранец GuestДописів: n/a Відповідь: Скарга від LuK на допис


кого? шепетовки что-ли?? ну вы блин даёте, мне шепетовка не указ и не показатель, всё что у вас там сейчас происходит уже пережито было лет 10 назад у нас, так что назад в прошлое :)не в обиду народ, просто есть с чем сравнивать здається я на вірному шляху.він сам себе здає.

не хочу переходить на личности, но стаким ником, интелект сам понимаешь какой, тут на форуме по постам уже 10-ти летний ребёнок догодался бы что к чему. годы в армии взяли своё

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 бер. 2011 09:54 #62675 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Відповідь: Безпредєл
ну якщо переходити на ніки то ти відповідаеш свому.а на рахунок мого поясню ще й тобі-я не військовий,ти "лоханувся"!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 09:59 #62679 від
Відповідь від у темі Відповідь: Безпредєл
и так всё в офтоп пошло1) мне пофиг кто ты и что ты2) не тебе судить мой ник3) а на счёт прапорщика - я имел ввиду интелект4) прекращай офтопитьнадоел хренью всякой, новости лучше почитай

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 10:26 #62684 від
Відповідь від у темі Відповідь: Безпредєл
Якщо це малолітки і є відеозапис з камер, то знайти можна за один день. Достатньо проїхатись по 10 школах + вечірня + ПТУ. У вчительських легко розпізнають нинішнього чи колишнього учня. А по старих журналах і адресу можна знайти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 бер. 2011 11:06 #62687 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Відповідь: Безпредєл

засранец;62679 пише: и так всё в офтоп пошло1) мне пофиг кто ты и что ты2) не тебе судить мой ник3) а на счёт прапорщика - я имел ввиду интелект4) прекращай офтопить надоел хренью всякой, новости лучше почитай

про твій нік і судити не треба,сам назвався.а що до інтелекту-я сумки в жінок не вириваю,а ти вище цого піднятись не можеш щоб чесною працею заробляти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 11:09 #62688 від
Відповідь від у темі Відповідь: Безпредєл
раз уж о никах

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 бер. 2011 11:13 #62689 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Безпредєл

praporschik;62670 пише: засранец кого? шепетовки что-ли?? ну вы блин даёте, мне шепетовка не указ и не показатель, всё что у вас там сейчас происходит уже пережито было лет 10 назад у нас, так что назад в прошлое :)не в обиду народ, просто есть с чем сравнивать .

Я думаю місто Шепетівка не дуже горить давати тобі накази і тим паче виводити якісь показники.Боюсь спитати а у вас це де?

anax;62653 пише: Согласен, но поверте, что ваша же милиция в курсе, кто это, откуда и тд.Даже еслиб и ограбили, ну оформилиб да и всё. Сами менты в тёрках, потому как правило все эти бомберы они под ментами.Потому единственный вариант и надёжный это обезопасить себя самому. Мир суров.

Як ти собі це уявляеш?Зірвав сумку і зразу помадку жінкі участкового,кошелька начальнику міліції?не неси дурниць.

Гість165;62684 пише: Якщо це малолітки і є відеозапис з камер, то знайти можна за один день. Достатньо проїхатись по 10 школах + вечірня + ПТУ. У вчительських легко розпізнають нинішнього чи колишнього учня. А по старих журналах і адресу можна знайти.

Ти на Шварца багато відео камер бачив?І з чого взяли що вони в школі навчаються?
Додано о 11:13
Попереднє повідомлення було написане в 11:10

Klon;62637 пише: засранєц, який сьогодні на Шварца в 7:30 хотів вирвати в моєї дружини сумку, тебе добре запомнили, КОЛИ ТЕБЕ ПОБАЧУ ВІДІРВУ ТОБІ ЯЙЦЯ І ЗАСТАВЛЮ ЇХ З'ЇСТИ!!! :aq: АБО ЗАСТРЕЛЮ НАХ...

Мастер Йода тобі допоможе тільки Luk Скайвокер!!:bm:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.126 секунд
0
репостів
0
репостів