Безпредєл

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 09:00 #62653 від
Відповідь від у темі Відповідь: Безпредєл
Согласен, но поверте, что ваша же милиция в курсе, кто это, откуда и тд.Даже еслиб и ограбили, ну оформилиб да и всё. Сами менты в тёрках, потому как правило все эти бомберы они под ментами.Потому единственный вариант и надёжный это обезопасить себя самому. Мир суров.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 бер. 2011 09:03 #62654 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Безпредєл
в свій час постійно носила газовий балончик .прийшлось тільки якось застосувати на одного збочинця,що під жіночим гуртожитком ошивався постійно. А на рахунок Шварца - погоджуюсь.у моєї коллеги минулої зими сумку у парку теж виравали.п.с.у тому районі ошивається і проживає багато наркотів. мабуть то з того контингенту деятелі. praporschik є ще хороший сучасний метод на таких "героїв". бітою чи палкою по спині.доходить з першого разу. перевірено)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 бер. 2011 09:07 #62656 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Відповідь: Безпредєл
так це я знаю,і всі знають.не хотів описувати бо можуть "пришити"подстрекательство.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 бер. 2011 09:07 #62657 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Безпредєл

anax;62653 пише: Согласен, но поверте, что ваша же милиция в курсе, кто это, откуда и тд.Даже еслиб и ограбили, ну оформилиб да и всё. Сами менты в тёрках, потому как правило все эти бомберы они под ментами.Потому единственный вариант и надёжный это обезопасить себя самому. Мир суров.

дійсно так))) навіщо їх садити , коли вони стукають на всіх і вся за ширку)))чи ще за шось.......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 09:22 #62663 від
Відповідь від у темі Відповідь: Безпредєл
Возмите пару человек с дубинами или ещё с чем-то, зайдите в парк и сделайте зачистку всякой мрази, что там тусует, так чтоб с синяками и переломами пооставались, на определённое время проблему решит.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 бер. 2011 09:28 #62665 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Безпредєл
якось робили подібну зачистку від наркотів.(які тусувались біля одного будинку певний час,бо однозначно хтіли щось вкрасти.і цілі перебування не могли пояснити)але вони зараз всі юридично грамотні.відразу біжать до міліції з заявами.і хочуть грошей ))) от вам і демократія.від цієї наволочі ніхто не може нас захистити,а коли робиш це сам,щоб захистити своїх рідних чи своє майно,то ще й залишаєшся винним....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 бер. 2011 09:30 #62666 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Відповідь: Безпредєл
я думаю що це якийсь студент який підсів на ширку.часто заходить на форум бо дуже швидко відписався.якби нарик зі стажем або бомбер їм це не цікаво.а так відписався-бо мнє всьо пофіг.спробувати відслідкувати айпі і все стане ясно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 09:32 #62667 від
Відповідь від у темі Відповідь: Безпредєл
Если учесть нынешнюю ситуацию, то по прогнозам всё клонит к революции/гражд.войне, а как только первые шаги будут сделаны, сразу начнутся мородёрства и всё это чмо всплывёт и будет царить на улицах. Так что о безопасности надо думать уже.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 09:33 #62668 від
Відповідь від у темі Відповідь: Безпредєл

praporschik;62666 пише: я думаю що це якийсь студент який підсів на ширку.часто заходить на форум бо дуже швидко відписався.якби нарик зі стажем або бомбер їм це не цікаво.а так відписався-бо мнє всьо пофіг.спробувати відслідкувати айпі і все стане ясно.

пилите-пилите, Шура, они золотые :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 бер. 2011 09:39 #62669 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Безпредєл

anax;62667 пише: Если учесть нынешнюю ситуацию, то по прогнозам всё клонит к революции/гражд.войне, а как только первые шаги будут сделаны, сразу начнутся мородёрства и всё это чмо всплывёт и будет царить на улицах. Так что о безопасности надо думать уже.

про неї ніколи не треба забувати.живу у режімі "бойової готовності" з 90-х:ag: і всім раджу. бо таке чмо було,є і буде...на жаль.а під час всіляких революцій ще й приходить до влади.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.141 секунд
0
репостів
0
репостів