Екологи закликають жителів Хмельниччини не сприяти екологічному лихові

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 бер. 2017 01:08 #111622 від Dj Os
В Держекоінспекції спралювання сухої трави вважають вкарай шкідливим, то дого ж і штрафується.

Екологи Хмельниччини попереджають краян не лише про забруднення повітря під час спалювання сухостоїв, а й про штрафи, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Останніми роками спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо. З настанням весни міста та райони потерпають від диму та вогнищ, що призводить до погіршення екологічної ситуації в регіоні. А при сухій та вітряній погоді це створює ще й велику небезпеку для оточуючого середовища і безпосередньо для лісів. Тож небезпека виникнення та поширення пожеж на території господарських угідь, лісів, парків постає надзвичайно гостро", - кажуть в прес-службі Держекеоінспекції області.

І нагадують: за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян - від 170 грн. до 340 грн, на посадових осіб від 850 грн. до 1190 грн.

Ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 340 грн. до 680 грн, на посадових осіб від 1190 грн. до 1700 грн.

За спалювання відходів на території підприємств, установ, організацій законодавством передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу на посадових осіб на суму від 850 грн. до 1700 грн.

Крім того, ст.245 ККУ передбачена кримінальна відповідальність за знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загально-небезпечним способом. Винні особи караються штрафом від 5100 грн. до 8500 грн. або обмеження волі на строк до 5 років. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші наслідки, караються позбавленням волі до 10 років.
Ці користувачі подякували: Galina-Ostrovska-odnoklassniki

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.147 секунд
0
репости
0
репости