Банька, сауна

  • Boogor
  • Boogor аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 жовт. 2008 15:59 #33159 від Boogor
Банька, сауна був створений Boogor
Щотижня з друзями відвідуємо баню.Є ще на форумі любителі такої справи?Якщо так, то ділимось методами, технологією і рецептами.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 жовт. 2008 19:41 #33170 від LuK
Відповідь від LuK у темі Банька, сауна
Банька-то класс!!!То здоров"я!!!Ще не кожну баню можна назвати банькою!!! :- Парились раніше постійно у знайомого,у нього своя приватна,так сказать для себе та близьких!!!Классно!!!Там всі технології витримано!!!Зараз свою будуємо!Бо своя-є своя!!! А взагалі люблю щоб була хороша температура,з віничком,щоб хтось добре попарив!!!Ще інколи люблю трошки пивка на каміння линути,зразу хапах печенного хліба!!!А ще классно з бані у холодну воду нирнути!!!!!Відчуття -не передати!!! :-

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 жовт. 2008 20:36 #33173 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Банька, сауна
Пивка на каміння? Треба спробувати.Ми на каміння відвар з трав, або водичкою в якій віники запарені. Ззапах - не передати.Ну в холодну воду як віників получиш - це обов"язково! А після неї одразу назад на лавку і вже нічого тобі не припікає, сидиш так до "мурашок" по шкірі, потім знову в воду. Весь зміст в перепаді температур.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 жовт. 2008 21:23 #33179 від LuK
Відповідь від LuK у темі Банька, сауна
Тож пробували травки всякі!!!Классно!!!А пива трошки попробуйте полити,не перелийте!!! Пробувала ще спеціальне масло для бані,привезли з Египту.То взагалі не передати.Його береться 3-5 капель,розводиться з водою,і на каміння!Аромати всілякі там.Відчуття-словами не передасиш!!!Треба спробувати!!!Як знайду,то можу поділитись!(бо після ремонту ще не все понаходила в хаті :roll: )Діє воно не лише ззовні,а й очищає легені ,та ще багато чого!Шось там араб мені плів,що я все не запомнила :(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 жовт. 2008 22:08 #33188 від Lego
Відповідь від Lego у темі Банька, сауна
Баня это нечто! Но не всем она полезна... К ней нужно привыкать... У меня экстирим в баню с крестным ходить... он тепмературу ниже 100 С не держит... а потом в снежок... и потом веничком... дубовым... или пихтовым... и все... выходишь из бани как ТЕЛО... в анабиозе))))))))P.S. Этим летом пробовали бессмертную баню... ЭХ... повторить бы)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 жовт. 2008 22:21 #33192 від LuK
Відповідь від LuK у темі Банька, сауна
Погоджусь з Лего,до баньки треба звикнути!!!З першого разу важкувато буде витримати велику температуру!Але коли це ввійде в систему,от тоді від баньки отримуеш лише задоволення!!!Та й користь!!!Тіло дійсно в такому анабіозі!!!!!! шкіра як немовляти :D/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 жовт. 2008 23:50 #33205 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Банька, сауна
<div class='quotetop'>(Lego @ 24.10.2008, 22:08) [snapback]51172[/snapback]</div>

Баня это нечто! Но не всем она полезна... К ней нужно привыкать... У меня экстирим в баню с крестным ходить... он тепмературу ниже 100 С не держит... а потом в снежок... и потом веничком... дубовым... или пихтовым... и все... выходишь из бани как ТЕЛО... в анабиозе))))))))P.S. Этим летом пробовали бессмертную баню... ЭХ... повторить бы)))[/b]

Абсолютно згідна!Треба звикати, ато зразу в дуже "гарячу" баню то занадто! :roll: Я взагалі 3 рази за все своє життя була! В осьанній раз сподобалося найбільше!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 жовт. 2008 10:56 #33218 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Банька, сауна
Не люблю баню!Мені в ній тошнотно;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
25 жовт. 2008 18:11 #33237 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Банька, сауна
<div class='quotetop'>(Loniel @ 25.10.2008, 10:56) [snapback]51205[/snapback]</div>

Не люблю баню!Мені в ній тошнотно;)[/b]

В моєї знайомої теж так було. тошнило, потім через 5 місяців родила і все як рукою зняло. Зараз ходить регулярно якщо свекруха з дитиною сидить :grin: 2 Nino Якщо маєш бажання поділитись то я не проти, якось домовимось.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 жовт. 2008 20:00 #33242 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі Банька, сауна
Да уж баня цє добрє ! А щє кращє , коли на вході до нєї немае дискримінації за статевими ознаками .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.151 секунд
0
репостів
0
репостів