Прогнози Лещенка щодо майбутнього "Свободи"

Більше
05 лип. 2016 00:21 #107347 від Sasha-Ukraina-vkontakte

Адміністратор пише:

А біда Юрія, як і багатьох молодих українців, в тому, що вони фанатично вірять своїм партійним лідерам, і не можуть (чи не хочуть) реально оцінити ситуацію.

Ти он немолодий українець, а все одно віриш в брехні різних мудаків, які запускають вигідні їм чутки :)

Це ж треба було так в аккаунт промахнутись і потім викручуватись)))))

ЗІ: Хоч би стиль міняв, чи що....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 лип. 2016 01:05 #107349 від admin
О ще один із секти зради.:-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лип. 2016 10:11 #107351 від Anykey

Я не Сашко

Ця теорія має право на життя. Але поки немає доказів :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 лип. 2016 12:36 #107353 від zlyj vuyko

Dentist пише: Якщо цей лЭщінка такий вже правий, чого він досі в БПП? на жида ще й змахує

хоть лещенко и мудак (надеюсь за такое тут не банят как ФУПе :lol: ) но иногда он делает полезные вещи своими расследованиями, другое дело что не всегда они объективны и часто имеют заказной характер (не знаю осознанно или его юзают в слепую). Но на кое какие моменты я бы хотел обратить внимание. Во-первых с БПП он не выходит так как боится вылететь из депутатов, для тех кто не в курсе поясню, что сейчас уже действует императивная норма и так как он не мажоритарщик, а списочник, то его заявление об выходе из фракции открывает возможность партии исключить его из депутатов. В его случаи поможет только вариант, когда фракция исключит его из своих рядов сама, тогда он абсолютно свободно останется внефракционным депутатом.
Во-вторых, да пусть бы он был похож на еврея, монгола или даже марсианина, главное что бы он честно работал на государство Украина и делал всё возможное для его процветания. А то я насмотрелся на 100% украинцев которые на х..ю вертели Украину и нас всех вместе взятых, а воровали и развали. Так вот, я бы лично поменял 1000 или даже миллион таких 100% украинцев на 10 или 100 смахивающих на еврея или кого либо, порядочных. А хе..ня вроде "на жида змахуэ", вообще махровая ересь и напомнила мне старый анекдот о ковбоях
Скачут два ковбоя:
- Джон! Когда ты куришь на скаку, ты смахиваешь на пидара!
- Хорошо, Билл, я буду смахивать в другую сторону.
Ці користувачі подякували: Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 лип. 2016 17:59 - 05 лип. 2016 18:00 #107356 від Патлатий

Anykey пише:

всё прекрасно вяжется. во первых деньги брали давно и до майдана, во вторых гибли рядовые члены, а уебаны которые брали деньги в это время отсиживались в тёплых офисах
По поводу коломойского, он помогал не нам (народу Украины) а себе, просто в этот раз совпали интересы

Ну прямо таки з язика зняв. А біда Юрія, як і багатьох молодих українців, в тому, що вони фанатично вірять своїм партійним лідерам, і не можуть (чи не хочуть) реально оцінити ситуацію.


Дякую за "молодого українця". Текст про Коломойського - то цитата з посиланням. Багато лідерів "Свободи", зокрема Кошулинський, Кайда, Сабій, брат Тягнибока та інші, 20 лютого виносили поранених і вбитих з вулиці Інститутської до медичного пункту в готелі "Україна". В неті є відео, яке це задокументувало. А чим задокументовані порожні слова ле Щенка?
Останнє редагування: 05 лип. 2016 18:00 ким Патлатий.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 лип. 2016 18:21 #107357 від zlyj vuyko

Юрій пише:
Дякую за "молодого українця". Текст про Коломойського - то цитата з посиланням. Багато лідерів "Свободи", зокрема Кошулинський, Кайда, Сабій, брат Тягнибока та інші, 20 лютого виносили поранених і вбитих з вулиці Інститутської до медичного пункту в готелі "Україна". В неті є відео, яке це задокументувало. А чим задокументовані порожні слова ле Щенка?

да это все кому надо знают давно. Но я не понимаю как это вообще может приводится как контраргумент, да действительно есть видео и фото как Кошулинський (кстати с более-менее верхушки по моему самый нормальный) и прочие свободовцы помогали, этого ведь никто не отрицает помоему. Но почему это автоматически должно исключать то что тягнибок кормился у регионов многие годы? где логика? Я вообще не понимаю зачем препираться по поводу известной многим кто в теме и инфы.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лип. 2016 22:43 #107360 від Anykey
Згадайте ще, коли у свободи був максимальний рейтинг, і коли вона "тріумфально" увійшла в парламент - у 2012 році, в пік президентства яника ! У тому ж році, коли він посадив юлю (свого головного конкурента), він же прикормив свободу, зробивши її лідера кишеньковим. Під чию дудку танцювали всякі мірошниченки, фаріони, ну і сам тягнибок, зрозуміти не важко. Звичайно ж, більшість рядових свободівців, цілком адекватні патріотично настроєні люди, багато з них взагалі герої. Але біда в тому, що схоже, їх просто використали втемну...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 лип. 2016 23:32 #107361 від Dentist

Anykey пише: Згадайте ще, коли у свободи був максимальний рейтинг, і коли вона "тріумфально" увійшла в парламент - у 2012 році, в пік президентства яника ! У тому ж році, коли він посадив юлю (свого головного конкурента), він же прикормив свободу, зробивши її лідера кишеньковим. Під чию дудку танцювали всякі мірошниченки, фаріони, ну і сам тягнибок, зрозуміти не важко. Звичайно ж, більшість рядових свободівців, цілком адекватні патріотично настроєні люди, багато з них взагалі герої. Але біда в тому, що схоже, їх просто використали втемну...

ану пруфи за кишенькових депутатів. голосування в верховній раді наприклад

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лип. 2016 10:08 #107364 від Anykey
Dentist,

більшість рядових свободівців, цілком адекватні патріотично настроєні люди

- про тебе. І саме це заставляє таких як ти і Юрій шукати якісь вторинні зачіпки і не дає сприйняти реальність.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лип. 2016 12:57 #107366 від Dj Os
Anykey, а яку ти політичну силу підтримуєш місцеву?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.242 секунд
0
репостів
0
репостів