Оформлення субсидій на наступний період

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2016 12:13 - 07 квіт. 2016 12:18 #106034 від pruduk
Міністр соціальної політики України Павло Розенко в ефірі „Радио Вести” зробив заяву щодо оформлення субсидій на наступний опалювальний сезон:
„Система субсидій досить непогано спрацювала. На сьогодні близько 6 мільйонів українських родин, які оформили субсидії, захищені внаслідок підняття тарифів на газ та житлово-комунальні послуги”, - повідомив він.

За словами Міністра, система субсидій буде продовжена і наступний опалювальний період. „Більше того, ми зробили систему субсидій автоматичною. І на наступний період тим людям, які знаходяться сьогодні в системі субсидій, вона буде продовжена автоматично. Без додаткового звернення до управлінь соцзахисту”, - наголосив Павло Розенко.

Як відомо, у Державному бюджеті України на 2016 рік на житлові субсидії передбачено 35 мільярдів гривень.
Останнє редагування: 07 квіт. 2016 12:18 ким pruduk.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 квіт. 2016 12:47 #106037 від Dj Os
Побачимо, цього року хоч і не без огріхів, але субсидії люди оформляли і не страждали від підвищення тарифів. Тим не менше хотілось би щоб у нас таке явище пропало взагалі, щоб люди заробляли гідні гроші і були в змозі самі сплатити за комірне.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2016 13:02 #106038 від pruduk
Так довго бути не може, але в особливий період це виправдано. Мене особливо дратувало, коли люди, що не мали індивідуального опалення, оплачували за газ комунальних тепломереж по ціні промислових підприємств, а власники квартир з індивідуальним опаленням платили за використаний газ по ціні газу, що була встановлена для приготування їжі...!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 квіт. 2016 14:02 #106039 від Старик Хотабыч
Дратувало його... То в чому проблема? Треба було собі автономне встановити, а не бігати по субсидії, вкласти гроші, щоб потім економити і свої і державні субсидійні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 квіт. 2016 16:12 #106040 від Старик Хотабыч
Засунь свій -1 сам знаєш куди :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 квіт. 2016 16:16 #106041 від Старик Хотабыч
Петро, якщо ти поставив мені за попередній комент мінус, поясни в чому я не прав, чи ти тільки на мінуси ізподтишка здатен?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2016 18:37 #106043 від pruduk
По-перше, я не опущуся до вашого рівня грубити людям не маючи на щось докази, а по-друге,такими дитячими іграми я не займаюся. Вибачте...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 квіт. 2016 23:31 #106045 від Старик Хотабыч
Мінуси з'являлися якраз після критики деяких тільки ваших постів. Так що тут вирахувати вас було дуже просто. І коли я відповідав вам тим же, в мене мінус 1 таємничим образом з'являвся знову. І так кожного разу. Це ж треба, який збіг ! Та не подумайте, я зла не тримаю, мені від того знаєте, ні холодно, ні жарко, просто треба з розумінням реагувати на критику.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 квіт. 2016 10:28 - 08 квіт. 2016 11:23 #106046 від Старик Хотабыч
як я і говорив, тільки мінуси втіхаря, в одкриту навіть під ніком слабо
Ще!!! Ще!!
Га...но розсмерділося не на шутку :)
Останнє редагування: 08 квіт. 2016 11:23 ким Старик Хотабыч.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.117 секунд
0
репостів
0
репостів