Релігія

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 лист. 2015 00:02 #102992 від Dentist
Релігія був створений Dentist
Мішаня, з чого ти взяв, судячи з такого голосування всім пофігу?
кста, це ж у вас не можна голосувати, так мені розповідав один з ваших свідків

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 лист. 2015 00:05 #102993 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Релігія
Дент, харе чіпати тих свідків, вже трішки надоїло

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 лист. 2015 00:20 #102996 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Релігія
Харе йому говорити про те, в чому він дупля не ріже. Хоч би поцікавився явкою на виборах в Шепетівці за останні 10 років.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2015 00:22 #102997 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі Релігія

Dentist пише: Мішаня, з чого ти взяв, судячи з такого голосування всім пофігу?
кста, це ж у вас не можна голосувати, так мені розповідав один з ваших свідків

Ну і? Якби ми вірили в обіцянки таких же як ми недосконалих людей - ми б голосували, звичвйно. Причому, мабуть, самі перші, бо змін хочемо як ніхто. Причому набагато більших ніж можуть забезпечити вибори і революції. Але Свідків в Шепетівці - менше 1% виборців (біля 300 осіб). А не проголосувало, кажись, більше 50%. Чому? Навряд через переконання, як Свідки. А просто люди "забили", втомились від брехні постійної. От з того й взяв.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 лист. 2015 00:27 #102998 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Релігія
Поцікався за явку на вибори, коли вибирали того самого Антонюка, мирний час був, не задовбувались тоді як зараз.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2015 00:45 #102999 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі Релігія

Dentist пише: Поцікався за явку на вибори, коли вибирали того самого Антонюка, мирний час був, не задовбувались тоді як зараз.

До Антонюка, під час Антонюка, і після Антонюка - брехали, брешуть і будуть брехати.
Хоча, наскільки памятаю, явка була більша, бо я там теж опосередковано участь приймав - шеф колишній теж же в мери йшов. Сяк-так одним вухом шось чув.
Ну а тут то взагалі - і це ж не я один так говорю. Усі ЗМІ на це скаржились.
Але така зневіра - тренд. Он у США на місцевих виборах теж 30% явка була. Там тільки на презиковських явка за 50% - у них вибори преза типу національного свята, традиція. Люди просто розчаровані - у політиці, релігії, комерції - їх скрізь дурять. Не витримують уже, бідні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2015 11:53 - 02 лист. 2015 12:07 #103002 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Релігія
Та при чому тут Антонюк, Полодюк і статистика за останні дестиріччя?
Я можу дупля не різати і взагалі бути інвалідом на всю голову, але цифру 38% процентів придумав не я і не Мішаня. Всім іншим - дійсно пофіг. І це, боюсь, вже не залежить від прізвищ в бюлетнях. От і маємо вже не перший раз мера, за якого по факту проголосувало 10 -15 відсотків вибоців.

мирний час був, не задовбувались тоді як зараз.

А тіпа зараз всі цим задовбуються. Та для подавляючої більшості шепетівчан до цих пір війна - привід погнати на Росію, "військовий" податок та владу при зустрічах. А для частини - ще й попіаритись на благодійності або патріотизмі. По справжньому розуміють що в країні війна буквально одиниці (крім тих, кого вона безпосередньо торкнулась).
Останнє редагування: 02 лист. 2015 12:07 ким НЕкремлебот.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2015 13:45 #103004 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Релігія
Михайло Ворончук, а хто для Вас досконалий?
Люди у вашому нью-йоркському центрі і в представництві на Львівщині, які незрозуміло за чиї гроші виставляють людей в однакових костюмчиках і з однаковими журнальчиками по всьому світові? А хіба це не форма контролю свідомості людей? Хіба це не форма їх перетворення в "біомасу", слухняних "волів"?
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2015 14:00 - 02 лист. 2015 14:01 #103005 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Релігія
Слухайте, та створіть ви вже окрему тему "Хто такі Свідки і чому я навіть кушать не можу через них" і відписутесь там. Так хоч ті, кого це вже дістало зможуть не бачити ці постійні з"їзди на одне і те саме.

Я що, в якомусь іншому місті живу? Чи на проспекті вони якісь інші? Чому в мене не виникає бажання розвінчувати чужі вірування при всякому зручному (а в більшості абсолютно незручному) випадку?
Останнє редагування: 02 лист. 2015 14:01 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2015 14:23 #103009 від Mihail-Voronchuk-vkontakte
Відповідь від Mihail-Voronchuk-vkontakte у темі Релігія

Михайло Ворончук, а хто для Вас досконалий?

Ну тут як водиться - Христос, хто ж ще? Як у всіх християн. І йому ми й віримо. Ви більш довіряєте коломийским та ахмєтовим, які з руки кормлять і умовну "владу" і "апазіцію" - ну діло ваше.

незрозуміло за чиї гроші виставляють людей в однакових костюмчиках і з однаковими журнальчиками по всьому світові?

Гроші зрозуміло чиї - наші ж добровільні пожертви - звіт про них публікується щороку. Костюмчики у нас різні, нам їх не видають :( І журнали теж щомісяця виходять нові.

та створіть ви вже окрему тему

Ну а чим тоді будуть намагатись мене потролити? :huh: Міша про АТО чи ставок у Грицеві пише, а йому "а у вас жеж там..." і чергова порція дурниць. Так же легше :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.250 секунд
0
репостів
0
репостів