Релігія

Більше
02 лист. 2015 14:25 - 02 лист. 2015 14:29 #103010 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Релігія
Я - противсіхівець, не вірю олігархам, а вірю простим людям.

Байдужий до церкви, бо не розумію, з якої причини Бог карає малих діток, які народжуються з фізичними вадами (прошу "гріхами батьків" це не пояснювати).

Де прочитати звіт за минулий рік?
Останнє редагування: 02 лист. 2015 14:29 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2015 14:53 #103011 від Mihail-Voronchuk-vkontakte
Відповідь від Mihail-Voronchuk-vkontakte у темі Релігія

Спостерігач пише: Я - противсіхівець, не вірю олігархам, а вірю простим людям.

Байдужий до церкви, бо не розумію, з якої причини Бог карає малих діток, які народжуються з фізичними вадами (прошу "гріхами батьків" це не пояснювати).

Де прочитати звіт за минулий рік?

З чого ти взяв що Бог карає когось за чиїсь гріхи? Хто тобі це сказав? Кожен несе відповідальність сам за себе, звинувачення Бога у наших бідах - найбільша у світі брехня, яку нажаль, підтримує багато релігій. Біблія такого не навчає.
Звіти за рік - у Щорічнику, на останніх сторінках, можна завантажити на JW.ORG. Якщо є більше запитань - можна написати до філіалу, адреса для журналістів і юристів є там же на сайті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 лист. 2015 16:36 - 02 лист. 2015 16:37 #103012 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Релігія
Задовбали... Міша, ми з тобою говорили, я думав ти розумніша людина - ну якого ти знову постиш цю фігню і знову посилання на ХЗЙ сайт? Тебе це заводить, що тебе тут зачіпають? Чи тобі важливо відчувати свою значимість? Чи в тебе завдання проповідувати на форумі і це наступний левелап в якісь там піонери? Вже в яку тему не зайдеш - тільки Міша і тільки про свідків.

Вже не пам'ятаю з чого тема розпочалась)

Чи може адміністратор став тайним прихильником секти???


поки пост писав - 10 хвилин пішло, щоб мати видалити)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 02 лист. 2015 16:37 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2015 19:01 #103018 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі Релігія

Symbioz пише: Задовбали... Міша, ми з тобою говорили, я думав ти розумніша людина - ну якого ти знову постиш цю фігню і знову посилання на ХЗЙ сайт? ???
поки пост писав - 10 хвилин пішло, щоб мати видалити)))

Почекай, Славік - мене людина сама попросила про інформацію, які до мене претензії? Не я тут почав цю мову, я писав про вибори. І в темі про Гриців теж не я почав. І в темі про вибори. Ви ставите питання - я відповідаю. В чому проблема?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 лист. 2015 18:12 #103056 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Релігія

Михаил Ворончук пише: [quote="Спостерігач"
З чого ти взяв що Бог карає когось за чиїсь гріхи? Хто тобі це сказав? Кожен несе відповідальність сам за себе, звинувачення Бога у наших бідах - найбільша у світі брехня, яку нажаль, підтримує багато релігій. Біблія такого не навчає.

Мішаня, ти або біблію не читав, або свідомо пишеш неправду, бо в другій заповіді сказано: "...я Бог, всесильный твой, Бог-ревнитель, карающий за вину отцов детей до третьего и до четвертого поколения". І це не єдине місце в біблії, де той, хто називає себе Богом (читай - Єговою), не приховує своєї кровожерної сутності. Якщо він справді існує, його варто було б застрелити, акі пса смєрдящєго...

Ці користувачі подякували: Sposterigach

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лист. 2015 10:16 - 04 лист. 2015 10:16 #103064 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі Релігія

Василь пише: Мішаня, ти або біблію не читав, або свідомо пишеш неправду, бо в другій заповіді сказано: "...я Бог, всесильный твой, Бог-ревнитель, карающий за вину отцов детей до третьего и до четвертого поколения".


Ти трішки не дочитав - "Не вклоняйся їм, і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає провину батьків на синах, на третіх і на четвертих поколіннях тих, що ненавидять Мене,
і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто виконує Мої заповіді.
(Повторення Закону 5:9,10)
Мається на увазі, що у гріха немає строку давності - якщо батькі і їхні діти будуть "ненавидіти" Бога, тобто ігнорувати його вимоги до людей - вони отримають свої проблеми. Тобто Бог не махне врешті решт рукою - "а, уже нічого їм не зробиш, хай поступають як хочуть" - ні. Доки не будуть слухатись - хоч у другому, хоч у четвертому коліні - будуть мати проблеми. Якщо діти не роблять такого ж зла як їхні батьки - вони за них відповідати не будуть. Як приклад - бунт Корея, за часім Мойсея. Сини Корея не приєднались до батька і ніякого покарання не отримали, навпаки, продовжили виконувати свої особливі обовязки (вони були левітами). Причому гріх Бог забуває нам дуже швидко, в той час як наші добрі вчинки - памятає вічно ("тисячі поколінь")
Вся проблема в тому. що треба бути уважним :)
Останнє редагування: 04 лист. 2015 10:16 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лист. 2015 10:26 #103066 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Релігія
Сашко, я вже тебе ніжно матом прошу (раз решті все одно) - створи тоді сам окрему тему і скидай туди всі біблійні дискусії, всім зручніше буде)))))

Я розумію що Михайло тільки відповідає на провокативні питання (дійсно, сам він це вже не починає... майже ;) ), але в кожній темі та блогах це вже напрягає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
04 лист. 2015 13:03 #103070 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Релігія
Он походу из этих, из мазохистов. Его пинают, а он продолжает провоцировать.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 лист. 2015 13:06 #103071 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Релігія
Давай будем чесними - в більшості випадків провокують якраз його, а він промовчати не може)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 лист. 2015 16:20 #103083 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Релігія
Давай будемо чесними, йому це подобається
Ці користувачі подякували: Dj Os, Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.140 секунд
0
репостів
0
репостів