Все. Закриваємось.

Більше
27 черв. 2015 12:04 #99130 від 259051213422@odnoklassniki.com
Громадяни, з 1-го липня наші найкращі у світі політики вводять обовязкові касові апарати для підприємців, які працюють за спрощеною системою оподаткування. Ну а далі, за вимогою МВФ спрощена система взагалі має бути відмінена.
Не секрет - для більшості з нас це катастрофа, фініш. Ціна такого апарату і його обслуговування абсолютно непідйомна. Доречі, дохід від цих апаратів, фірма яка їх буде поставляти (я думаю, усі знають чия фірма?) планує отримати у сумі 41 мільярд гривень.
Класичне запитання - що робити? Хто як планує виходити з цієї ситуації?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 черв. 2015 13:12 #99133 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Все. Закриваємось.
Шо прям усім без виключень?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 черв. 2015 13:23 - 27 черв. 2015 13:26 #99134 від 259051213422@odnoklassniki.com
Усій третій групі (моїй), усій другій до кінця року залишилось, першу поки що не чіпають, але хто ж на тій першій сидить? Там жодного КВЕДа нормального нема.
Традиційно не чіпають тих, хто торгівлю на ринках провадить. Тобто за цією геніальною реформою якщо ти продаєш лахи на базарі - тобі касовий не потрібен, а якщо продаєш точно ці ж самі лахи у магазині - то уже не обійдешся. Причому і там, і там 3-2 група.
Люди готуються до бунтів. Але це уже на "крайняк".
Може хто пробував вести дрібний бізнес на загальній системі? Які враження? Бо ж мабуть доведеться перейти.
Останнє редагування: 27 черв. 2015 13:26 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 черв. 2015 13:56 #99135 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Все. Закриваємось.
а на загальній касові апарати не треба?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 черв. 2015 18:02 #99139 від 259051213422@odnoklassniki.com
Там дивлячись для чого, а для спрощенів - якщо ти 2\3 група то хоч стрижи, хоч продавай, хоч ремонтуй - а касовий став.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 черв. 2015 08:19 #99140 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Все. Закриваємось.
Бухгалтер в мене так само сильно обурена цими змінами. В тому році і нас заставили купити касовий для кожного торгового, маразм крєпчаєт. Моя особиста думки: закриють таким способом малий бізнес, сильно похитнеться середній, великий завжди був в виграші.
з.і. Саш, обов'язково тре купувати касовий і технічну підтримку за ним. Якщо не помиляюсь сам апарат буде коштувати близько 15тис грн.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 черв. 2015 09:26 #99142 від 259051213422@odnoklassniki.com

Dentist пише: Якщо не помиляюсь сам апарат буде коштувати близько 15тис грн.

Є моделі дешевші, але все одно не реально для нас дорогі. Плюс до нього обслуговування і інтернет потрібні. Щомісяця там біля 200 грн, треба платити. Це, бляха, по якому? Ну як же нам бути? В тінь? Це правда що великий бізнес переживе, але де ж у Шепетівці взявся великий бізнес? Зараз тисячі таких як я опиняються на вулиці. Триндець.
Крім того, якщо хтось думає що хрін з ними з "спєкулянтами і баригами", то хай не забуває що за цю "реформу" будуть платити саме покупці і клієнти, бо вона автоматично ляже у ціну послуг і товарів. Якщо я візьму кредит на касовий, це 2000 грн в місяць Відповідно, мені щоб хоч 1000 грн. в місяць заробити треба підняти ціну на послугу мінімум на 100%! Коротше - всім добре зробили. Але так воно і мало бути.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 черв. 2015 09:58 #99144 від Did_Panas
Відповідь від Did_Panas у темі Все. Закриваємось.
Все для людей!!! Живемо но-новому. Розчищають ринок для гіпермаркетів, скоро в кожному селі буде Сільпо и Вопак

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 черв. 2015 10:08 #99145 від
Відповідь від у темі Все. Закриваємось.
Щось на проспекті біля кожної палатки стоїть бус, не сказав би що справи у торгашів ідуть погано, є гроші на авто знайдеться і на кассовий аппарт

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 черв. 2015 10:31 #99146 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Все. Закриваємось.
Нарядче ми тут на сайті зможемо чимось зарадити ситуації.Прийняли закон-і по суті,всіх все влаштувало,бо ніхто не проявлял свого недовольства публічно.Згідно з офіційної інформації,і то,не найсвіжішої в органах ДФС 4 тис. підприємців третьої групи вже зареєстрували свої РРО, і близько 10 тис. підприємців замовили апарати у виробників.
Не знаю,мабуть треба писати якісь колективні скарги,петиції,звернення,добиватися відміни.Ви ж не один такий в Шепетівці,а в складні часи треба об"єднуватися...Менше паніки-більше дій.Самоорганізовуйтесь і організуйте навколо себе інших,якщо у вас є на це сили і бажання.І взагалі,що особисто ви чи ваші знайомі підприємці зробили для того,щоб цей закон відмінили?Якщо ви вважаєте,що ваші права порушено,мабуть,треба щось робити,а не просто скаржитися на бездіяльність чиюсь,не діючи самому.
Успіхів!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.133 секунд
0
репостів
0
репостів