Все. Закриваємось.

Більше
28 черв. 2015 23:04 - 28 черв. 2015 23:07 #99161 від 259051213422@odnoklassniki.com

Васярин пише: Щось на проспекті біля кожної палатки стоїть бус, не сказав би що справи у торгашів ідуть погано, є гроші на авто знайдеться і на кассовий аппарт

Хаха. Так фішка ж в тому, що їм то якраз касових і не треба :) Їм дозволено без них здійснювати підприємницьку діяльність. Тобто, якщо я розложу у нас на базарі, на якомусь лотку свої паяльнікі і тестери та буду ремонтувати якого телевізора чи ноута прямо під відкритим небом - я маю право це робити без будь-якого обліку. Будь я хоч на 3, хоч на 33 групі. Як тільки у мене зявиться над головою дах і 4 стіни - все, давай 15 штук на касовий. Уловюєте всю соль "реформи"? :silly:
Хоча, на захист базарніків скажу що там теж далеко не мед. І той бус на проспєкті у 90% випадків взяний у крадит, і ще 5 років платити залишилось. Нема там особливо чому заздрити.
Останнє редагування: 28 черв. 2015 23:07 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 черв. 2015 23:06 #99162 від 259051213422@odnoklassniki.com
Дякую, gorobchik, вам за поради. Саме так зараз і роблять - уже організуются комітети наскільки знаю. Але я не заради цього писав. Просто питаю поради - хто як з колєг збирається викручуватись з цієї халепи?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 черв. 2015 01:44 #99165 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Все. Закриваємось.

Михайло Ворончук пише: Дякую, gorobchik, вам за поради. Саме так зараз і роблять - уже організуются комітети наскільки знаю. Але я не заради цього писав. Просто питаю поради - хто як з колєг збирається викручуватись з цієї халепи?


Наскільки я знаю,мораторій на перевірки продовжили ще на 1,5 р.,отже у вас є час,можливро,щось до того часу зміниться...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 черв. 2015 11:36 #99170 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Все. Закриваємось.

gorobchik пише:

Михайло Ворончук пише: Дякую, gorobchik, вам за поради. Саме так зараз і роблять - уже організуются комітети наскільки знаю. Але я не заради цього писав. Просто питаю поради - хто як з колєг збирається викручуватись з цієї халепи?


Наскільки я знаю,мораторій на перевірки продовжили ще на 1,5 р.,отже у вас є час,можливро,щось до того часу зміниться...


Нажаль gorobchik мораторій наразі ні на що не впливає:
п.3 розділу "Прикінцеві положення" Закону України від 28.12.2014 року № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)» трактує:

3. Установити, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України. Зазначене обмеження не поширюється:
...
з 1 липня 2015 року на перевірки платників єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у дрібнороздрібній торговельній мережі через засоби пересувної мережі, за винятком платників єдиного податку, визначених пунктом 27 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, з питань дотримання порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій.

нагадало:
"Шановні громадяни України. Я обіцяю, що ніякого кризису, ніякого голоду в Україні не буде. Максимум невеликий піст, зовсім малесенький. Та навіть не піст, а такий собі... пістець."
Я таки ни на шо не намекаю, но при яныке эту х**ню отменили)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 черв. 2015 12:41 #99174 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Все. Закриваємось.
Трохи почитав, помислив і ніби намалювався вихід з ситуації:
- рахунок в банку в мене відкритий;
- ставлю банківський термінал для оплати картками;
- на вітрині пишу - "Тільки безготівковий розрахунок"
- при купівлі обладнання або абонент нехай платить карткою, або я своєю карткою за нього сам оплачую, він мені дає гроші, я йому квитанцію з терміналу

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 черв. 2015 15:45 #99179 від 259051213422@odnoklassniki.com

Symbioz пише: - на вітрині пишу - "Тільки безготівковий розрахунок"

Біда тільки що такий напис дуже сильно "привабить" клієнтів. Але це теж варівнт, знаю що дехто саме так і планує зробити. Деякі вікна\двері наприклад. Тільки це дуже не зручно при великій кількості дрібних замовлень, як у мене. Або мати зразу енну кількість готових квитанцій. Тобто внести на рахунок скажімо 20 окремих платежів на стандартні суми, роздрукувати, і потім тільки видавати. Мо, так?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 черв. 2015 16:12 #99180 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Все. Закриваємось.

Михайло Ворончук пише:

Symbioz пише: - на вітрині пишу - "Тільки безготівковий розрахунок"

Біда тільки що такий напис дуже сильно "привабить" клієнтів. Але це теж варівнт, знаю що дехто саме так і планує зробити. Деякі вікна\двері наприклад. Тільки це дуже не зручно при великій кількості дрібних замовлень, як у мене. Або мати зразу енну кількість готових квитанцій. Тобто внести на рахунок скажімо 20 окремих платежів на стандартні суми, роздрукувати, і потім тільки видавати. Мо, так?


Навіщо ускладнювати. Прийшов клієнт забирати ноут з ремонту за 100 грн. Ти йому пропонуєш розрахуватись карткою, якщо немає, він тобі дає готівку 100 грн. ти береш банківську картку свою/напарника/друга/тата-мами і проводиш через термінал суму 100 грн на свій рахунок і віддаєш йому квитанцію з терміналу. Незручності не бачу взагалі. Клієнт задоволений навпаки, що отримав квитанцію. Ще й іншим розповість, що тут ремонти роблять і квитанції навіть видають) Єдине сплатиш потім 5% єдиного податку)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 черв. 2015 16:51 #99183 від 259051213422@odnoklassniki.com
Це все зрозуміло. Термінал же теж не безкоштовний. А квтанції я і так видаю :) Приват то пропонує "безкоштовні" термінали, але я так і не зрозумів чи друкують вони чеки?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лип. 2015 00:08 #99212 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Все. Закриваємось.
Лідери фракцій коаліцій домовилися розглянути у середу законопроекти щодо функціонування касових апаратів.

Про це після наради у спікера повідомив Олег Ляшко із трибуни Верховної Ради.

"Щойно усі 5 лідерів фракцій домовилися проголосувати закон, який повністю скасовує запровадження касових апаратів для 2 групи підприємців. Це ті, у кого дохід до 1,5 млн грн", - сказав Ляшко.

За його словами, для 3-групи підприємців домовлено перенести запровадження касових апаратів до 1 січня.

Депутати домовилися провести о 18.30 зсідання податкового комітету.

"Завтра о 10.30 ранку голосуємо цей закон. Також із завтрашнього дня набуває чинності закон про електронне адміністрування ПДВ – так само законопроект 2690 допрацьовуємо і завтра першими вносимо на розгляд" - сказав Ляшко.

Після цього Гройсман оголосив засідання Ради закритим.

Українська правда
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лип. 2015 00:10 #99213 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Все. Закриваємось.
don't panic and keep calm ;)
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.116 секунд
0
репостів
0
репостів