Громадські приймальні Романа Мацоли

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
09 черв. 2015 18:26 #98709 від gorobchik
Виявляється,на окрузі діють громадські приймальні Народного депутата України Романа МАЦОЛИ.
Знайшла в інтернеті адреси

1. м.Полонне, вул.Лесі Українки, 114, кімн. 25, тел. 067-373-60-64 (Олена Іщук)
2. м.Шепетівка, вул.Островського, 42, кімн.10, тел. 067-373-60-67 (Ірина Топчій)
3. м.Славута, вул.Соборності, 7 кімн. 24, тел. 067-373-60-68 (Людмила Васильєва).
Перед візитом до приймальні, зателефонуйте, будь ласка, аби узгодити день та час зустрічі з консультантом.

Чи хтось вже звертався?Що ви думаєте з цього приводу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 черв. 2015 19:05 #98715 від Dj Os
А шо тут думати то?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
09 черв. 2015 19:16 #98717 від gorobchik
Я, наприклад, не пам"таю,щоб досі в Шепетівці діяли громадські приймальні народних депутатів...Здивувалася,що одна з передвиборчих обіцянок виконана...Просто є місце,куди реально можна звернутися за безкоштовною консультативною допомогою, а наші громадяни так досі і вивалюють купи грошей за консультації приватним особам...Дивно,чого це мало кому відомо...Хотілося б більше знати про діяльність цих приймалень,що конкретно роблять,чим допомагають людям...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 черв. 2015 20:19 #98720 від НЕкремлебот
Щось мені здається що темка заказна)))
Тобто на меті топікпастера не взнати що люди думають, а пропіарити пана Мацолу... чи то пак МАЦОЛУ,
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 черв. 2015 20:31 #98721 від Dj Os

Я, наприклад, не пам"таю,щоб досі в Шепетівці діяли громадські приймальні народних депутатів.

Була у нас приймальня Буряка, толку стільки само як і від приймальні Мацоли.
Та і про які консультації ви взагалі говорите?
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
10 черв. 2015 07:37 #98724 від gorobchik

Некремлебот пише: Щось мені здається що темка заказна)))
Тобто на меті топікпастера не взнати що люди думають, а пропіарити пана Мацолу... чи то пак МАЦОЛУ,


Я працюю в системі охорони здоров"я і ніякого відношення до політики не маю.Не думаю,що пан Мацола потребує додаткового піару,а якщо так, то нехай цим займаються навчені люди...

Шкода,що цікавість до теми,яка стосується беспосередньо нашого міста викликає подібні звинувачення...
Громадська приймальня Буряка працювала, наскільки я пам"ятаю тільки до виборів...
Які конкретно вони надають консультації вам краще запитати у самих працівників приймальні.
Може,комусь буде цікава ця тема,ніяк не висвітлена на нашому сайті...

Ой,це ж, мабуть піар,так????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 черв. 2015 08:14 #98725 від praporschik

gorobchik пише:

Некремлебот пише: Щось мені здається що темка заказна)))
Тобто на меті топікпастера не взнати що люди думають, а пропіарити пана Мацолу... чи то пак МАЦОЛУ,


Я працюю в системі охорони здоров"я і ніякого відношення до політики не маю.Не думаю,що пан Мацола потребує додаткового піару,а якщо так, то нехай цим займаються навчені люди...

Шкода,що цікавість до теми,яка стосується беспосередньо нашого міста викликає подібні звинувачення...
Громадська приймальня Буряка працювала, наскільки я пам"ятаю тільки до виборів...
Які конкретно вони надають консультації вам краще запитати у самих працівників приймальні.
Може,комусь буде цікава ця тема,ніяк не висвітлена на нашому сайті...

Ой,це ж, мабуть піар,так????


У нас на форумі все що не стосується "воспєванія хвалебних од" місцевій владі рахується піаром та заказухою.Звикайте до цього або "вигризайте зубами" свою думку і погляди.Бо добрим словом непроймеш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
10 черв. 2015 08:59 #98726 від GoBLin
Интересно, а какие вообще консультации дают подобные приемные?))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 черв. 2015 09:43 #98727 від НЕкремлебот

Paks пише: Интересно, а какие вообще консультации дают подобные приемные?))

Ну да... И сколько там сидит народа в ожидании клиентов?
Для того чтобы консультировать в какой-то области, нужно быть в этой области специалистом. А чтобы пункт мог консультировать в любой области, там должен сидеть либо гений, либо очень много разноплановых специалистов, которые действительно могут в чём-то помочь.
Но боюсь, там сидит очередная девушка\парень в красивом костюме и сообщает всем что "мы записали вашу просьбу и обязательно передадим пану Роману, а он обязательно во всём разберётся".

Шкода,що цікавість до теми,яка стосується беспосередньо нашого міста викликає подібні звинувачення...

Ну, тут интересно какое непосредственное отношение кроме депутатства к нашему городу имеет сам Мацола (или, как Вы его называете в первом посте, МАЦОЛА), а потом уже огорчаться насчёт возникающих обвинений. Иначе их будет не избежать (ну серьёзно, не обижайтесь, но посмотрите на свои первые два поста в этой теме со стороны. Адрес-телефон, МАЦОЛА прописными, как здорово что есть такая штука где так всё замечательно, депутат выполняет свои обязательства... Вот только удивительно что об этом сами шепетовчане не в курсе. И, соответственно, пропадает смысл вопроса "Как они кому помогают": раз город об этом не знает, значит никак)
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
10 черв. 2015 21:17 #98734 від gorobchik

praporschik пише:

gorobchik пише:

Некремлебот пише: Щось мені здається що темка заказна)))
Тобто на меті топікпастера не взнати що люди думають, а пропіарити пана Мацолу... чи то пак МАЦОЛУ,


Я працюю в системі охорони здоров"я і ніякого відношення до політики не маю.Не думаю,що пан Мацола потребує додаткового піару,а якщо так, то нехай цим займаються навчені люди...

Шкода,що цікавість до теми,яка стосується беспосередньо нашого міста викликає подібні звинувачення...
Громадська приймальня Буряка працювала, наскільки я пам"ятаю тільки до виборів...
Які конкретно вони надають консультації вам краще запитати у самих працівників приймальні.
Може,комусь буде цікава ця тема,ніяк не висвітлена на нашому сайті...

Ой,це ж, мабуть піар,так????


У нас на форумі все що не стосується "воспєванія хвалебних од" місцевій владі рахується піаром та заказухою.Звикайте до цього або "вигризайте зубами" свою думку і погляди.Бо добрим словом непроймеш.


Я нікого не "воспєвала",а адреси і несподівано викликані такі емоції заглавні літери призвіща депутата-скопійована з інтернета інформація.Не порахувала за потрібне її виправляти.Я нікому нічого доводити не збираюся і справді не маю до цього відношення.Нікого не прошу погоджуватися з моєю думкою,у кожного вона своя.Якщо ви справді не хочете цікавитеся цією темою-ваше право.Але гребти всіх під одну гребінку мені теж,здається неправильним...
Ці користувачі подякували: Oleksandr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів