Громадські приймальні Романа Мацоли

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
10 черв. 2015 21:19 #98735 від gorobchik

Некремлебот пише:

Paks пише: Интересно, а какие вообще консультации дают подобные приемные?))

Ну да... И сколько там сидит народа в ожидании клиентов?
Для того чтобы консультировать в какой-то области, нужно быть в этой области специалистом. А чтобы пункт мог консультировать в любой области, там должен сидеть либо гений, либо очень много разноплановых специалистов, которые действительно могут в чём-то помочь.
Но боюсь, там сидит очередная девушка\парень в красивом костюме и сообщает всем что "мы записали вашу просьбу и обязательно передадим пану Роману, а он обязательно во всём разберётся".

Шкода,що цікавість до теми,яка стосується беспосередньо нашого міста викликає подібні звинувачення...

Ну, тут интересно какое непосредственное отношение кроме депутатства к нашему городу имеет сам Мацола (или, как Вы его называете в первом посте, МАЦОЛА), а потом уже огорчаться насчёт возникающих обвинений. Иначе их будет не избежать (ну серьёзно, не обижайтесь, но посмотрите на свои первые два поста в этой теме со стороны. Адрес-телефон, МАЦОЛА прописными, как здорово что есть такая штука где так всё замечательно, депутат выполняет свои обязательства... Вот только удивительно что об этом сами шепетовчане не в курсе. И, соответственно, пропадает смысл вопроса "Как они кому помогают": раз город об этом не знает, значит никак)


Не в курсі,бо не хотять бути в курсі...Легше сидіти на дивані і хаяти владу,яка нічого не робить,аніж почати робити щось самим...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 черв. 2015 21:27 #98736 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну от раз ви там третесь - нагадайте пану Мацолі про злочинний законопроект, який з 1-го липня закопає малий бізнес - введення касових апаратів для єдинщиків 2-3 груп. Хай щось робить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
10 черв. 2015 22:04 #98737 від gorobchik

Михайло Ворончук пише: Ну от раз ви там третесь - нагадайте пану Мацолі про злочинний законопроект, який з 1-го липня закопає малий бізнес - введення касових апаратів для єдинщиків 2-3 груп. Хай щось робить.


Я,наприклад,взвгалі про це нічого не знаю і не маю ніякого відношення до приватного підприємництва.А в чому суть проблеми?Ніякої конкретики...Яким саме чином введення касового апарату може закопати малий бізнес?

Давайте будемо взаємовічливими,добре?Не думаю,що комусь потрібні зайві образи (це я про "третесь",незрозуміло кому адресоване)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 черв. 2015 17:49 #98746 від НЕкремлебот

praporschik пише: У нас на форумі все що не стосується "воспєванія хвалебних од" місцевій владі рахується піаром та заказухою.Звикайте до цього або "вигризайте зубами" свою думку і погляди.Бо добрим словом непроймеш.

gorobchik пише: Не в курсі,бо не хотять бути в курсі...Легше сидіти на дивані і хаяти владу,яка нічого не робить,аніж почати робити щось самим...

Ви вже якось визначтесь: чи то я воспєваю владу, чи то я її хаю.
Пішла в людей нова тенданція - владу вже чіпати не можна, треба все робити самим. Можна тільки цю владу вибирати і платити податки. А от вимагати щось від людей, яки, власне, зобов'язані піклуватись за своє місто і його жителів - не дай боже, зразу запишуть у диванне воїнство)))
Зручно, чого ж там: щоб не сталолося, ми завжди будемо самі у всьому винні.
Ці користувачі подякували: gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
11 черв. 2015 22:52 #98749 від gorobchik
Ви вже якось визначтесь: чи то я воспєваю владу, чи то я її хаю.

Я дотримуюсь нейтралітету по відношенню до влади і вважаю,що у всьому треба покладатись на свої сили, бо у нашій країні де-факто ніхто нікому нічого не винен...Поки сам чогось не доб"єшся у житті,ніхто не стане за тебе його будувати...
Вважати,що держава тобі щось винна тільки тому, що ти в ній живеш вважаю невірним.Вам же нічого не винний ваш будинок,наприклад...Без догляду він просто розвалиться...Держава-це наш спільний великий будинок,якщо б ми навчилися співіснувати в ньому,мабуть,багатьох проблем можна було б уникнути...
Якщо було б все так просто "хаю"."воспєваю",мабуть і жити було б легше...Обрав собі якусь позицію і не паришся,правильна вона чи ні...
Просто ми не хочемо знати багато з того,що відбувається навколо нас.Це стосується не тільки громадськой приймальні,це стосується і відкритих засідань виконкому,на які ніхто не ходить,і громадських слухань,на які прийшло 5 чоловік...
А скільки розмов навколо про те.що "нічого не міняється", а ще частіше "стає гірше"...Я чую це кожен день,повірте...
Якщо кожний би спитав "А що я зробив для того,щоб було краще не тільки мені,а суспільству в цілому?",думаю,може,щоб і змінилося...Починати треба з себе..Кожному...Від робітника до Президента.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Maryna

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 черв. 2015 23:24 - 11 черв. 2015 23:25 #98751 від НЕкремлебот

gorobchik пише: Вважати,що держава тобі щось винна тільки тому, що ти в ній живеш вважаю невірним.Вам же нічого не винний ваш будинок,наприклад...
......................
Починати треба з себе..Кожному...Від робітника до Президента.

Трошки некоректне порівняння. Будинок - це місце проживання, а держава - це за визначенням управлінська структура, яку чомусь постійно плутають з таким поняттям як "Батьківщина" або "рідна земля". Дві третини проживаючих зараз в Україні народилися взагалі при другій державі, яке хтось має право вимагати від них любові до держави, яка нічого для цих людей не робить, щей з аргументами "робіть все самі"? Чи якщо ми зробимо все самі, ми раптом полюбимо цю державу?
Але це все не має відношення до любові до своєї Батьківщини чи рідної землі. Можна скільки завгодно криткувати, вимагати, хаяти і так далі, і при цьому пишатись тим що ти українець (особливо якщо завважити що до цього не треба докладати ніяких зусилль))))
.....................................
Абсолютно вірно. Але чогось претензії по цьому приводу починають проголошувати тільки рорбітникам, а про президента кажуть що "він же нам де факто нічого не винен"... Винен. І Полодюк винен. От тільки поки закликати все робити будуть нас, а не їх - ми так жити і будемо...
Останнє редагування: 11 черв. 2015 23:25 ким НЕкремлебот.
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 черв. 2015 00:09 #98753 від Dj Os
Ніхто ні на кого не повинен перекидати відповідальність. Задача влади - виконувати свої обов'язки в інтересах громади, громада має контролювати владу. Та контроль не означає, що ми маємо кричати "зрада!" "хабарники!" і тд. Кожне звинувачення має підкріплюватись фактами та аргументами.
А ще треба бути дуже уважним, щоб громаду не використовував бізнес, який пхає своїх людей до влади, щоб кормитися з кишень громади.
В цьому світі немає нічого чорного та білого, потрібно розрізняти полутони і робити відповідні висновнки. Є за що похвалити - похвали, є за що покритикувати - критикуй, головне бути уважним і цікавитись подіями навколо.
Якщо повернутись до тих самих приймалень, то здебільшого люди туди звертаються за матеріальною допомогою. Це неправильно. Через приймальні люди мають спонукати депутатів приймати Закони, які відповідають інтересах звичайних людей.
Все що я чув за приймальню Мацоли, то це лише прес релізи де люди звернулись за матеріальною допомогою і добрий депутат допоміг. Може в такому випадку ліпше приймальні ці у фонди перейменувати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 черв. 2015 08:31 #98756 від gorobchik
Я не думаю,що наше суспільство в більшості готове до такого конструктиву з владою...Звичайно,так має бути,як Ви пишете,але ми ще до цього маємо прийти.Здебільшого все обмежується саме наріканнями і скаргами,бо більшість людей самі не знають.що робити і як нам вийти з цієї кризи,що затягнулася...Крикитувати теж треба вміти,а зачастіш ця критика претворюється в безглузді сварки.А ті,хто знають.або вже давно виїхали з країни,або просто не хочуть влазити в цей бруд.яким наразі є наше політичне середовище...Або просто не мають на це коштів,щоб банально навіть заплатити внесок за участь у виборах,досіть не маленький і доступний далеко не кожній,навіть самій розумній і самосвідомій людині.
Щодо приймалень.Взнала достаменно,що їх діяльність не обмежується наданням виключно фінансової допомоги і надається вона далеко не всім...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 черв. 2015 08:39 #98757 від gorobchik
чогось претензії по цьому приводу починають проголошувати тільки рорбітникам, а про президента кажуть що "він же нам де факто нічого не винен"... Винен. І Полодюк винен. От тільки поки закликати все робити будуть нас, а не їх - ми так жити і будемо...[/quote]

Як раз-таки,робітників ніхто не винує,коли добробут пересічних громадян погіршується...Всі винують владу,бо погіршується він здебільшого саме через її бездіяльність.Щодо Полодюка нічого не можу сказати...Ми ж його навіть не обирали.Аби він реально щось хотів зробити,у нього є для цього всі можливості і важілі...Але для чого...його і так все влаштовує,мабуть...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лип. 2015 22:52 #99382 від Oleksandr
Щоб не повторювалися "дивні історії" людям потрібно постійно нагадувати про те, що Шепетівка знаходиться на стику Поділля, Волині і Галичини, тому влада в місті дуже часто переходить з рук в руки, але її обирають самі ж люди. Саме тому кожен найменший конфлікт в Шепетівці може "аукнутися" де завгодно, завжди знайдуться бажаючі заробити на цьому політичні дивіденди.

Закон і громадянські права, що охороняються державою, ввели в цивілізовані рамки одвічну "війну усіх проти всіх", боротьбу за існування. Ця війна перетворилася у всепоглинаючу конкуренцією, а громадське життя стало суцільним ринком. Філософ громадянського суспільства Локк прекрасно усвідомлював, що прагнення до вигоди роз'єднує людей, бо "ніхто не може розбагатіти, не наносячи збитку іншому". Але свобода індивідуума і розуміється передусім як роз'єднання, атомізація "консолідованого суспільства" - через конкуренцію. У політичній сфері цьому відповідає "холодна громадянська війна", як різновид конкуренції.
Головною умовою підтримки такого порядку є свобода індивідуума, що дозволяє йому в кожному акті " війни" робити усвідомлений раціональний вибір і укладати вільний контракт. Неважливо, чи йде мова про купівлю або продаж робочої сили, тієї, або іншої жувальної гумки, або партійної програми (на виборах).
На протязі багатьох років в країні відбувалося загострення політичної боротьби. І сьогодні у цю війну всіх проти всіх втянули усіх без виключення. Така атомізація поширюється на усіх рівнях і в різних площинах: політика, бізнес, релігія…
Проводити реформи і покращувати рівень життя людей в таких умовах дуже важко (якщо взагалі можливо), для цього потрібна консолідація суспільства. І саме цю проблему потрібно обговорювати в першу чергу, а тоді братися за вирішення інших…

За останні 10 років ми пережили багато складних виборчих компаній і наступні місцеві вибори не привід перетворювати "холодну громадянську війну " в щось набагато страшніше...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.221 секунд
0
репостів
0
репостів