У Києві розстріляли журналіста Олеся Бузину

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 квіт. 2015 18:58 #97389 від Dj Os
Який з нього журналіст? Це просто фрік, який відволікав увагу і спотворював реальність
Ці користувачі подякували: Dentist, На один раз

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 19:14 #97390 від На один раз
Аж не міг не написати.
Ти, Саня, журналіст, чи шо? Те що мама біля вічно (уже, мабуть, довічно) виконуючого обовязки м.г. Полодюка тебе посадила - журналістом тебе аж ніяк не робить.
Мені от цікаво - ви тепер кожного невгодного так будете? Тобі, і всім іншим не подобалась людина з іншою думкою? Ну так, вибачте, нахріна ви тоді воюєте за Донбас? Там УСІ з іншою думкою. Віддайте Росії вже зразу, бо перестреляти усіх біля підїздів не зможете. І якщо ви його і відвоюєте (чого ніколи, звісно, не станеться) - то населення яке вас відверто тепер ненавидить, куди подінете? Сибір, нажаль, належить Росії - вислати не получится. Чи може стопами Алоїзовича підете? Концтабори для всіх "непатріотів" повідкриваєте?
І, Саша, память у тебе дуже коротка - Кузьма зі своєю групою таки підтримував Януковича (про що сам тоді і казав), і їздив з концертним туром у підтримку Партії Регіонів на парламентських виборах. І, подібно до покійного Олеся Бузини, бачив і, що голове, - говорив про фарс і ідіотизм які відбуваються навколо. Грубо, прямо, і навіть нахабно. За що, обидва і поплатились.
Давайте, кидайтесь уже гімном, і ще потанцюйте на могилах. Я з вас в шоці, люди. Особливо з деяких, від кого такої мови не чекав вважав вас і добрішими, і розумнішими.
Вічно ваш, Михайло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 19:28 #97391 від На один раз

Включити розум пише: Вбивства таких людей сьогодні використовують для залякування непокірних і для відволікання суспільної уваги, або для помсти тим кого вони критикували, як це було з Нємцовим. Люди, які займають активну політичну позицію є дуже зручною мішенню. Сьогодні дуже актуальною є приказка: не лізь поперед батька в пекло. "Приберуть" і самі ж посмертно зроблять героєм.

От дуже добре, що згадали про Нємцова. А уявіть собі Нємцова-українця - обсирає всіма улюблених можновладців, поносить на чому світ стоїть патріотизм, рідну мову, великих письменників і взагалі пропагує абсолютно протилежний трендовому вектор розвитку держави. І у вас получиться Олесь Бузина. Закінчили обоє, теж, як бачимо, однаково. Тільки за російським опозиціонером ми ледь не поминальні вінки почали на стовбах розвішувати, а наш - і сраколиз, і фрік, і взагалі - "туди йому й дорога".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 20:07 #97392 від kolbasnik

На один раз пише:

Включити розум пише: Вбивства таких людей сьогодні використовують для залякування непокірних і для відволікання суспільної уваги, або для помсти тим кого вони критикували, як це було з Нємцовим. Люди, які займають активну політичну позицію є дуже зручною мішенню. Сьогодні дуже актуальною є приказка: не лізь поперед батька в пекло. "Приберуть" і самі ж посмертно зроблять героєм.

От дуже добре, що згадали про Нємцова. А уявіть собі Нємцова-українця - обсирає всіма улюблених можновладців, поносить на чому світ стоїть патріотизм, рідну мову, великих письменників і взагалі пропагує абсолютно протилежний трендовому вектор розвитку держави. І у вас получиться Олесь Бузина. Закінчили обоє, теж, як бачимо, однаково. Тільки за російським опозиціонером ми ледь не поминальні вінки почали на стовбах розвішувати, а наш - і сраколиз, і фрік, і взагалі - "туди йому й дорога".


Нэмцов ніколи необсирав рідну мову своїх письменників і він був справжній патріот Росії. Кузьма сам розповідав в інтервью що коли працював на каналі Інтер то їх майже змушували виступати на концертах перед виборами на користь партії регіонів. в противному випадку погрожували забрати ефіри в нього. так що порівньовати Кузьму та бузину це ідеотизм....

на ще одного крємлєбота на нашому форумі стало більше
Ці користувачі подякували: На один раз

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 20:35 #97393 від На один раз

kolbasnik пише: [
на ще одного крємлєбота на нашому форумі стало більше

От як все тепер просто :) Не маю що сказати? Значить мій співрозмовник кремлебот.
А Нємцова, покійника, ти видно тільки по "Пєрвому" й дивився :) У відцензурених версіях. Так само і Інтер тут ні до чого. Приблизно Андрій Кузьменко тоді казав що "більш достойних", серед партій і кадитатів не бачить.
Ну, займатесь тут своїм самозодоволенням далі. Ти Сашкові лизни, він тобі. Мене можете обісрати, потішитись. Мені не шкода. Напсав би, що не чіпайте покійників, бо і на ваші могили наплюють, але потім згадав що ви ніхто :)
Ці користувачі подякували: nksh

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 20:56 - 17 квіт. 2015 21:03 #97394 від kolbasnik

На один раз пише:

kolbasnik пише: [
на ще одного крємлєбота на нашому форумі стало більше

От як все тепер просто :) Не маю що сказати? Значить мій співрозмовник кремлебот.
А Нємцова, покійника, ти видно тільки по "Пєрвому" й дивився :) У відцензурених версіях. Так само і Інтер тут ні до чого. Приблизно Андрій Кузьменко тоді казав що "більш достойних", серед партій і кадитатів не бачить.
Ну, займатесь тут своїм самозодоволенням далі. Ти Сашкові лизни, він тобі. Мене можете обісрати, потішитись. Мені не шкода. Напсав би, що не чіпайте покійників, бо і на ваші могили наплюють, але потім згадав що ви ніхто :)


це була істерика? ти ще поплач. тобі лікуватися потрібно і то негайно((( я не кому не лижу як по життю так і на цьму форумі.. я маю свою думку . а ти несеш істеричний понос схожий на той що зараз льється з російских телеканалів .

Останнє редагування: 17 квіт. 2015 21:03 ким kolbasnik.
Ці користувачі подякували: На один раз

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 21:05 #97395 від На один раз

kolbasnik пише: це була істерика? ти ще поплач. тобі лікуватися потрібно і то негайно((( я не кому не лижу як по життю так і на цьму форумі.. я маю свою думку . а ти несеш істеричний понос схожий на той що зараз льється з російских телеканалів .

Дякую за поради, мій врівноважений друже. :) У вас на мясокомбінаті це професійне. ;) Через проходну ковбасу носити - витримка потрібна залізна.
Доречі, а навіщо ти дивишся рос. телеканали? Я вже й забув коли телевізора вмикав, а ти - он як за путінською пропагандою слідкуєш... В тебе мабуть і підписки на всю рос. пропаганду ще й оформлені на ютубі? Так? Подвійного агента в тобі відчуваю я. :dry: Черкану но я в СБУ листівочку, заодно хай і провірять недостачі в Солодкої. :evil: Бо патріоти, зазвичай, "несуть" найбільше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 21:11 #97396 від extrimal.77
Гидко читати таку переписку та ще з плюваками, і при чому тут мясокомбінат?
Ці користувачі подякували: На один раз

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 21:13 #97397 від На один раз

extrimal.77 пише: Гидко читати таку переписку та ще з плюваками, і при чому тут мясокомбінат?

А ти не читай - нашурашу дивитсь, нашурашу... Там все спокійно і зрозуміло.
А про мясокомбінат - ті кому треба - зрозуміють

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 21:29 #97398 від НЕкремлебот

На один раз пише:

extrimal.77 пише: Гидко читати таку переписку та ще з плюваками, і при чому тут мясокомбінат?

А ти не читай - нашурашу дивитсь, нашурашу... Там все спокійно і зрозуміло.
А про мясокомбінат - ті кому треба - зрозуміють

По-перше, про приналежність до бувшого м'ясокомбінату писав я, а не колбаснік. По-друге, давати людині діагноз по ніку не варто: у вас, наприклад, він протиречіть кількості дописів, а це вже дзвіночок. По-третє, вже якось визначиться - чи ви підтримуєте дописи людей, чи ви з ними не згодні... або хоч спробуйте взнати чля чого використовується кнопочка "дякую".

З першими думками (щодо аналогії Нємцов-Бузина) згоден, але далі вас трохи занесло((((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.179 секунд
0
репостів
0
репостів