У Києві розстріляли журналіста Олеся Бузину

Більше
17 квіт. 2015 21:35 #97399 від На один раз

НЕкремлебот пише:

На один раз пише:

extrimal.77 пише: Гидко читати таку переписку та ще з плюваками, і при чому тут мясокомбінат?

А ти не читай - нашурашу дивитсь, нашурашу... Там все спокійно і зрозуміло.
А про мясокомбінат - ті кому треба - зрозуміють

По-перше, про приналежність до бувшого м'ясокомбінату писав я, а не колбаснік. По-друге, давати людині діагноз по ніку не варто: у вас, наприклад, він протиречіть кількості дописів, а це вже дзвіночок. По-третє, вже якось визначиться - чи ви підтримуєте дописи людей, чи ви з ними не згодні... або хоч спробуйте взнати чля чого використовується кнопочка "дякую".

З першими думками (щодо аналогії Нємцов-Бузина) згоден, але далі вас трохи занесло((((

Ну невже не взнав? :) Я ж ще й імя написав спеціально. А колбаснік з мясокомбінату, точно знаю. Я тут про всіх все знаю ;) Хоча робота на М\К на діагноз не тягне, по моєму. Дописи звичайно підтримую. Хай хоч цим будуть задоволені, шоб не плакали так сильно. А то вже аж на лікування відправляють. Блін, розслабився тут народ без мене, ніжні всі дуже стали. Одне "героям слава" в кожному дописі. Як ще ти тримаєшся - загадка. Хоче теж уже бачу в "тренд" входити починеєш потрошки. Шкода.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 21:46 - 17 квіт. 2015 21:59 #97400 від НЕкремлебот
Є, звичайно, підозра що ти той хто вже тричі клявся не повертатись, але то таке))))

Не збираюся бути антатоністом "просто з принципу". Якщо з чимось згоден, то я з цим згоден, навіть якщо це написала неприємна мені людина. Ну і навпаки.
Щодо Бузини: по-перше, він був журналістом. Просто він був журналістом недружньої нам сторони, а наші патріоти ніколи не визнають, шо у цих самих "недрузів" такі самі права, як і у нас. По-друге, ким би він там не був, але самосуд це не діло, це варварство, "однозначно" (с).
І не переходь на особистості, не варто)))) Повір, величини "Колбаснік винесе через прохідну" та "Серйозна недостача в Солодкої" настільки незрівнянні, що навіть не описати)))))
Останнє редагування: 17 квіт. 2015 21:59 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 22:00 #97402 від На один раз

НЕкремлебот пише: І не переходь на особистості, не варто)))) Повір, величини "Колбаснік винесе через прохідну" та "Серйозна недостача в Солодкої" настільки незрівнянні, що навіть не описати)))))

Ну я ж написав на один раз - і це таки буде на один раз. Я вже Островському скаргу відправив, він видалить, я думаю, з задоволенням цей профіль. Ні то і сам видалю. От запости тему - "Хочете ви повернення цього маньяка?" - як народ вирішить, так і зроблю :lol: Я не важнічаю, ні в якому разі. Але заради приколу... Було б цікаво.
А особистостям нічого не зробиться. Вони ж то переходять :) Не знаючи людини, навішали купу ярликів. Ну от тепер хай спробують самі - наскільки це приємно (а я бачу що ДУЖЕ неприємно, так, панове?). А коли б я ще це написав їхнім родичам і соцмережах, наприклад? Або, хай Бог милує, колбасніка зловлять з кілограмом "Сервілату", а я "ну туди йому й дорога, фріку". Хоча, треба зізнатись, сам він мені цілком до снаги, просто попав чувак у "мозкопромивалку", запалення патріотизму почалось. Раніше був розумнішим, різниця очевидна, мені різниця очевидна. Ну і кінцева гіпербола теж, я думаю, цілком зрозуміла.
ЗЫ. Доречі, СБУшники - класні хлопці виявляється :) Не встиг написати, а вони уже тут як тут. Респект.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 22:06 #97403 від НЕкремлебот

От запости тему - "Хочете ви повернення цього маньяка?" - як народ вирішить, так і зроблю :lol: Я не важнічаю, ні в якому разі. Але заради приколу... Було б цікаво.

Та я тобі і так скажу - пару чоловік буде за, один проти, всі інші взагалі промовчать, бо їм буде все пофіг))))))

А особистостям нічого не зробиться. Вони ж то переходять :)

І що? Чи тепер сказати банальне "а чим тоді ти відрізняєшся від них"?)))

ЗЫ. Доречі, СБУшники - класні хлопці виявляється :) Не встиг написати, а вони уже тут як тут. Респект.

Що, вже стукають в двері?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 22:17 #97405 від На один раз

НЕкремлебот пише:

От запости тему - "Хочете ви повернення цього маньяка?" - як народ вирішить, так і зроблю :lol: Я не важнічаю, ні в якому разі. Але заради приколу... Було б цікаво.

Та я тобі і так скажу - пару чоловік буде за, один проти, всі інші взагалі промовчать, бо їм буде все пофіг))))))

А особистостям нічого не зробиться. Вони ж то переходять :)

І що? Чи тепер сказати банальне "а чим тоді ти відрізняєшся від них"?)))

ЗЫ. Доречі, СБУшники - класні хлопці виявляється :) Не встиг написати, а вони уже тут як тут. Респект.

Що, вже стукають в двері?

Пару чоловік? А тут їх колись було більше? :huh: Одні й ті самі фейси уже роками тут завісають. (Спорим - зараз Ос не витримає і почне розказувати про мільйоні (гіпербола!) відвідувачув щодня).

Можеш сказати і банальне. :) Я дійсно нічим ні від кого не відрізняюсь. Навіть орієнтація традиційна, хоча, багато хто, особливо після цього срачу, буде впевнений у протилежному ;)

Ну двері, не двері, а відписують швидко. 10-та година - а вони все на чеку. B)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 22:22 #97406 від НЕкремлебот
Та кажись тільки я і одписав....
Ці користувачі подякували: На один раз

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 квіт. 2015 22:32 #97407 від На один раз

НЕкремлебот пише: Та кажись тільки я і одписав....

Ну чого, колбаснік той сам запрошував повернутись, як і Ос (ну він давно вважає мене "товстолобиком", шкода ще Дена не була, вони удвох полюбляли над моїми розумовими здібностями потішитись) , ще там писав хтось. Ось уже 2 чоловіки запишуть мене у "вату". А як ще хто зайде - ото вже буде їм кого клясти :) Ті вже не тільки на лікування відправлять... :silly:

Але повертаючись до теми - шкода, що у нас це почалось. Я знав що почнеться, до остннього, правда, не хотів вірити, все думав що дійсно помиляюсь і просто перечитав книжок в дитинстві. Проте... Майже 2 десятки вбивств опозиційних політиків, співаків і журналістів - це не до добра. :(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 квіт. 2015 09:14 #97413 від Dentist
блаблабла срач не відноситься до бузини
з.і. чекаю щоб і про мене цікаве розказали :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2015 10:22 #97414 від Vent
ХОХЛОСРАЧ B)
нарешті зрозумів шо це таке.
Раніше з кацапами та проросіяками в диванні бійкі вступали, а тут затихло, тре на своїх перемикатись ))) От вона наша натура :woohoo: та і їхня думаю така сама.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 квіт. 2015 10:53 #97415 від НЕкремлебот
Та хіба це срач))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.157 секунд
0
репостів
0
репостів