Про особливий статус Донбасу

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 вер. 2014 13:46 #93651 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Про особливий статус Донбасу
Я поки не буду коментувати сам Закон, але методи якими його прийняли мене обурюють.
По перше чому таємним голосуванням? А по друге що це за махінації із системою Рада?

Зазвичай голосування відбувається таким чином: на табло висвічується схема сесійної зали, на ній різними кольорами відображаються місця, в яких спрацьовують депутатські картки - "за", "проти", "утримався". Далі система видає загальний результат. І нарешті - деталізація по фракціях: хто скільки голосів дав.

На цей раз табло "Ради" - в момент голосування - було ... вимкнене. Система видала тільки підсумковий результат. Перевірити скільки депутатів дійсно голосували, неможливо.

За попередніми підрахунками, голосів у залі під президентські законопроекти не було. Саме тому вдалися до настільки єзуїтського способом їх "прийняття". Сопоставимому з тим, який застосовувався в залі ВР 16-го січня, в ході "ручного" ​​голосування за "диктаторські" закони. Чим це закінчилося - всі ми пам'ятаємо.

За формою - один в один. Немає великої різниці між тим, щоб "голосувати" руками і жати кнопки при вимкненому табло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 вер. 2014 12:08 #93667 від Алої3
Це вальцманівські фіґеле-міґеле... Ну, чи фіґлі-міґлі...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
18 вер. 2014 15:30 #93669 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Про особливий статус Донбасу
Не думаю, что он будет выполнятся хоть кем-то. Закон нужен - закон приняли, ассоциацию подписали.
А про финансирование - не смешите)))
Ці користувачі подякували: kredit

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.093 секунд
0
репостів
0
репостів