Про особливий статус Донбасу

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2014 20:31 #93622 від pruduk
Я не бачу жодного аргумента "за" ухвалення законопроекту про особливий статус Донбасу
Я проти ухвалення цього законопроекту, аргументуючи тим, що існуючий законопроект фактично унормує стан справ на Луганщині і Донеччині.
Він не дасть змогу доходити туди українським законам. Адже, якщо будуть з місцевих терористів створені прокуратури, суди… вони проведуть псевдовибори до органів місцевого самоврядування без контролю української держави. То, хто гарантуватиме, що вони будуть засуджувати людей за вбивства, за те, що деякі з них спорювали животи українським громадянам, відрізали голови. Хтось повірить, що на тій території вони будуть самі себе судити?!
Ці користувачі подякували: Dentist, kredit

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 вер. 2014 20:40 #93623 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Про особливий статус Донбасу
мені поки що важко судити, треба ознайомитись з цим законопроектом цілком. Хтось знає де з ним можна ознайомитись?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2014 21:19 #93625 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі Про особливий статус Донбасу
Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді України ввести на 3 роки особливий статус для деяких районів Донецької та Луганської областей.
Про це Порошенко повідомив на нараді з керівниками парламентських фракцій, пише прес-служба глави держави.

Президент нагадав, що ключовим елементом мирного плану, з яким він йшов на президентські вибори, є питання особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей, "який де-факто є елементом децентралізації з повним і безумовним дотриманням суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави, з гарантованою належністю державі всіх основних атрибутів, включаючи зовнішню, безпекову, правову політику".

Порошенко заявив, що особливий статус має чітке визначення в часі - 3 роки.

"За цей час у нас буде можливість впровадити в життя питання глибокої децентралізації, які також повинні бути предметом внесення відповідних змін до Конституції", - наголосив Президент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 вер. 2014 21:22 #93626 від
Відповідь від у темі Про особливий статус Донбасу
А где гарантия, что власть на Украине будет принимать законы для народа, а не для олигархов, где гарантии, что исполнительный органы будут честны перед народом. Где гарантия, что будет достоверно расследовано убийство людей на Майдане и в Одессе? Где? Простите но я не верю нынешнему правительству и перезагрузка власти ни к чему благому не приведет.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 вер. 2014 21:35 #93628 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Про особливий статус Донбасу

pruduk пише: Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді України ввести на 3 роки особливий статус для деяких районів Донецької та Луганської областей.
Про це Порошенко повідомив на нараді з керівниками парламентських фракцій, пише прес-служба глави держави.

Президент нагадав, що ключовим елементом мирного плану, з яким він йшов на президентські вибори, є питання особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей, "який де-факто є елементом децентралізації з повним і безумовним дотриманням суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави, з гарантованою належністю державі всіх основних атрибутів, включаючи зовнішню, безпекову, правову політику".

Порошенко заявив, що особливий статус має чітке визначення в часі - 3 роки.

"За цей час у нас буде можливість впровадити в життя питання глибокої децентралізації, які також повинні бути предметом внесення відповідних змін до Конституції", - наголосив Президент.

Я просив сам законопроект, новину я вже давно читав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 вер. 2014 21:36 #93629 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Про особливий статус Донбасу

Больше вопрос чем ответ. пише: А где гарантия, что власть на Украине будет принимать законы для народа, а не для олигархов, где гарантии, что исполнительный органы будут честны перед народом. Где гарантия, что будет достоверно расследовано убийство людей на Майдане и в Одессе? Где? Простите но я не верю нынешнему правительству и перезагрузка власти ни к чему благому не приведет.

Кремлеботам привіт, як працюється? ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 вер. 2014 21:53 #93631 від
Відповідь від у темі Про особливий статус Донбасу
Что я такого написала? Я разве оскорбляла? Я просто выразила свою позицию. За что вы меня в соц сети " В Контакте" опять отправляете в БАН? Все с вами ясно, вы не приветствуете инакомыслие, а жаль... Вас прет вам пофигу на мнение других. Привет вам с Шанхая :) Пламенный привет модератору!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 вер. 2014 22:05 #93632 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Про особливий статус Донбасу

Из Шепетовки родом я! пише: Что я такого написала? Я разве оскорбляла? Я просто выразила свою позицию. За что вы меня в соц сети " В Контакте" опять отправляете в БАН? Все с вами ясно, вы не приветствуете инакомыслие, а жаль... Вас прет вам пофигу на мнение других. Привет вам с Шанхая :) Пламенный привет модератору!

Ну тоді прошу вибачення, а за одно прийміть мої співчуття, вас зазомбовано. Раджу приїхати на пару недільок на свою малу батьківщину і переконатись особисто в тому, що ваш пост тупо шаблон пропаганди, в ньому немає і краплі ваших думок.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 вер. 2014 08:42 #93635 від
Відповідь від у темі Про особливий статус Донбасу
Я тоже из Шепетовки родом. Странно и страшно осознавать все, что происходит с Украиной. Палачи украинского и польского народов - бандеровцы, сегодня герои???! Люди очнитесьь!!! Кровь невинно уничтоженных бандеровцами младенцев не жжет Вам души? А те, кто с "Градов" стреляет сегодня по мирным донецким и луганским городам и селам, как они с этим жить дальше будут. Как Украина дошла до того, что "исключительнось нации" возвела в ранг государственной политики. В чем исключительность? Объясните, люди добрые. Женщина оправдывается за то, что имеет свое мнение. Это разве плохо, иметь свое мнение? Или нужно всех украинцев выстроить в один строй, одеть всех в вышиванки, заставить все скакать иначе москаль. Это ли свобода и демократия? Это деградация, притом развывающаяся молниеносно. И как долго, родная мне Украина, будет лечиться от этой коричневой чумы? Господи, спаси Украину!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 вер. 2014 14:54 #93639 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Про особливий статус Донбасу
w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52182
w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52183
Виклали вже після незаконного голосування.
"Стаття 7. Держава надає підтримку соціально-економічному розвитку
окремих районів Донецької та Луганської областей"
нормально, тепер ми ще й будемо відбудовувати їм усе, за*бісь закончики 2 прийняли.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.140 секунд
0
репостів
0
репостів