Причины потери Крыма Украиной.

Більше
14 жовт. 2014 18:47 #94154 від Странник

Dj Os пише:

Бредні раз.
Прошу вдповісти ЧЕСНО, якшо можливо: Якби "Майдана - 2" не було б зовсім, то чий був би Крим сьгодні 19 вересня 2014 року РОСІЙСКИМ ЧИ УКРАЇНСЬКИМ?


Він і зараз не є російський, але був би окупований москалями в будь якому разі. Майдан тут не при чому, просто в разі якби на троні був Янукєвіч, то передали би тіпа в рахунок плати боргів чи ше шось подібне. Чи армію при Янику просто так потроху ліквідовували?

Ви не відповіли ЧЕСНО на це питання.
1/. Ваше прізвище Нострадамус, чи Ви працюете у звнішній розвідці Росії, що знаете що було б? Які борги, чи щось подібне?
2/. Армію нашу послідовно розвалювали усі правителі, а коли прийшов Яник, то вже й розвалбювати було майже нічого.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Головним і безперечним економічним підсумком Майданних подій на Україні є падіння курсу гривні /знецінення національної валюти/ грубо - десь на 30 відсотків. Тобто, - КОЖЕННИЙ чесний Громадянин України в порівнянні з жовтнем 2013 року сьогодні втратив Просто Так по реальній заробітній платі /пенсІЇ/ та зі своїх заощаджень - 300 гр з кожної отримуваної /накопиченою роками!!!/ 1000 гр! А якщо людина жила ДО МАЙДАНУ всього на пенсію в 1000 гр? Хто за це відповість? Хто відповість за втрату Криму? Хто відповість за тисячі вже загиблих громадян України?


Ти або цілковитий телепень, або свідомий маніпулятор. Курс долара після чергових виборів презика впав би в будь якому разі, те що його тримали до останнього на однаковому рівні, спаливши всі золотовалютні резерви, до Майдану, нічого не давало. Чим далі ми б відтягували введення реального курсу долару, тим швидше до нас наближався б дефолт, а він вже повір по твоїй кишені значно сильніше вдарив би.

Ти тепер вже працюєшь у уряді Держави нашої, що так все знаєшь про те що було б з гривнею після виборів?
А може ти ще ДО МАЙДАНУ знав щось про стан золотовалютних резервів країни? Чого ж мовчав? Дай адресу СВОГО ПОВІДОМЛЕННЯ, де ти у вересні 2013 писав про стан золотого запасу країнии. Ми про ті запаси узнали вже коли Крим був майже окукований... А не дорого буде за кожного Яника віддавати по Криму? Я так не згодний!!!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ось і виходить, що ті Громадяни :oops: , хто в Інтернеті, чи ще де, - вільно або мимоволі, по дурості, випадково, або навіть просто по недоумству - підтримували Евромайдан- 2, теж апріорі є співучасниками /одними з винуватців!/ втрати Криму Україною і ЗНАЧНОГО ПОГІРШЕННЯ МАТЕРІАЛЬНОГО СТАНУ ПРОСТОГО НАРОДУ УКРАЇНИ.


Погіршенням матеріального стану всіх і кожного миєм завдячу таким придуркам як ти, які не вмикають голову, та ще й намагаються в свій ілюзорний світ інших затягнути.



Не було б Майдану і таких придурків, які його /майдан/ підтримували, - ТО НЕ БУЛО Б СЬОГОДНІ І ПОГІРШЕННЯ!!!
А чим я задячив погіршенню стану народу? Тим, що я з початку грудня борюся проти Майдану?
Як би такі як ти не підтримали Майдан, - він би розваливя ще до нового року!. Чому? Бо тим, хто створив Майдан було б СТРАШНО його утримувати БЕЗ ТВОЄЇ і ішших ПІДТРИМКИ В ІНТЕРНЕТІ!!!

Владимир Озерянко

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 жовт. 2014 20:46 #94159 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Причины потери Крыма Украиной.
Ну ось тепер все стало на свої місця. Вітаю вас з ватою головного мозку! Коли киселівщина зі свідомості вивітриться, тоді і поговоримо. А зараз витрачати час на хвору людину не бачу сенсу.:-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 жовт. 2014 11:54 #94165 від Dentist
а ти ще читав його? О__х

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 жовт. 2014 13:26 #94175 від Странник

Dj Os пише: Ну ось тепер все стало на свої місця. Вітаю вас з ватою головного мозку! Коли киселівщина зі свідомості вивітриться, тоді і поговоримо. А зараз витрачати час на хвору людину не бачу сенсу.:-)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Коли нема що відповісти :evil: , то дозволяеться згадати і про "киселівщину" і про "бенладовщину" і про "ленінізм? Ню, ню...
Дякую.

Владимир Озерянко

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 жовт. 2014 15:33 #94179 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Причины потери Крыма Украиной.

Странник пише:

Dj Os пише: Ну ось тепер все стало на свої місця. Вітаю вас з ватою головного мозку! Коли киселівщина зі свідомості вивітриться, тоді і поговоримо. А зараз витрачати час на хвору людину не бачу сенсу.:-)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Коли нема що відповісти :evil: , то дозволяеться згадати і про "киселівщину" і про "бенладовщину" і про "ленінізм? Ню, ню...
Дякую.

Вам тут вже всі відповіли, але ви не чуєте інших аргументів. У вас є своя лінія партії, яку ви тут нам втюхуєте. Йдіть ліпше на бюазар бабкам впарюйте, тут сидить явно не ваша аудиторія, яка розвісить вуха на ваші брєдні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лист. 2014 15:26 #94623 від Странник

Dj Os пише:

Странник пише:

Dj Os пише: Ну ось тепер все стало на свої місця. Вітаю вас з ватою головного мозку! Коли киселівщина зі свідомості вивітриться, тоді і поговоримо. А зараз витрачати час на хвору людину не бачу сенсу.:-)

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Коли нема що відповісти :evil: , то дозволяеться згадати і про "киселівщину" і про "бенладовщину" і про "ленінізм? Ню, ню...
Дякую.

Вам тут вже всі відповіли, але ви не чуєте інших аргументів. У вас є своя лінія партії, яку ви тут нам втюхуєте. Йдіть ліпше на бюазар бабкам впарюйте, тут сидить явно не ваша аудиторія, яка розвісить вуха на ваші брєдні.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ви вже "надцятий" раз віщаєте про "яісь бредні", а нічого по "БРЕДНЯМ" НЕ МОЖЕТЕ ОБГРУТУВАТИ.
То може Ваша БЕЗПІДСТАВНА позиіця і є БРЕДНІ? Чи то Ви мені "втюхуєте"?
А може Вам ще раз повторити мої ствердження, НА ЯКІ ВИ НЕСПРОМОЖНІ НАДАТИ ВІДПОВІДІ?

Дякую!

Владимир Озерянко

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 лист. 2014 17:10 #94626 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Причины потери Крыма Украиной.
А як ви ще хочете щоб я обгрунтовував ваш брєд? Який сенс?
Обґрунтуйте ви таке ствердження "Бандерівці висадились на марс". Докажіть мені аргументовано та з поясненням чому це неправда, хотів би я на це подивитись.
А ще не бачу сенсу з вами продовжувати дискусію, бо на жодні мої запитання ви відповіді не надаєте продовжуючи свій монолог.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лист. 2014 13:28 - 10 лист. 2014 13:29 #94633 від Странник

Dj Os пише: А як ви ще хочете щоб я обгрунтовував ваш брєд? Який сенс?
Обґрунтуйте ви таке ствердження "Бандерівці висадились на марс". Докажіть мені аргументовано та з поясненням чому це неправда, хотів би я на це подивитись.
А ще не бачу сенсу з вами продовжувати дискусію, бо на жодні мої запитання ви відповіді не надаєте продовжуючи свій монолог.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
1/. Цю тему відкрив я І Я ПЕРШИЙ ПОСТАВИВ НА ВАШ РОЗГЛЯД ШІСТЬ СВОЇХ СТВЕРДЖЕНЬ, на які Ви не відповіли і не заперечили.
2/. Прошу надати перелік Ваших питань та стветджень особисто до мене, НА ЯКІ Я НЕ ВІДПОВІВ.
дЯКУЮ.

Владимир Озерянко
Останнє редагування: 10 лист. 2014 13:29 ким Странник. Причина: помилка у слові

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
07 січ. 2015 19:55 #95301 від Staruy
вот тебе ответ на вопрос про Крым.
www.russ.ru/pole/Operaciya-Mehanicheskij-apel-sin
это еще за 2008 год. Вот они твои духовные скрепы и рюське миръ.
И будь спок, Крым отошел бы в РФ и при Яныке. Отказ "Легимитного" от ассоциации с ЕС только отсрочка. (Было условие - или отказываетесь или устрою вам "референдум" в Крыму и на Добассе.)
А еще была Тузла при неплохом для России Кучме. А еще были движняки в семом начале 23 года назад в Крыму. Поэтому и вопринимать Парашку кроме как раковую опухоль по отношению к Украине нельзя. Это империя. А всякая Империя живет за счет колоний.
Русский ли Крым исторически? Да насрать. По международному праву он наш. И точка. У нас на него права не меньше чем у рашки и по историческим м еркам.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.156 секунд
0
репостів
0
репостів