Причины потери Крыма Украиной.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 лип. 2014 19:29 #92223 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Причины потери Крыма Украиной.
Странник. ви з якого міста взагалі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2014 19:36 #92224 від Странник

Dj Os пише:

lamer85 пише:

Dentist пише: скільки платять?

:) Правда зручно? І особливо не треба якісь контраргументи підбирати :lol:
Це характерно, доречі, і для протилежної сторони - зайду до них - питають скіки "америкоси" платять за пост, зайду до поцріотів - кажуть що у путіна зарплату отримую :unsure:
Достатньо написати щось, що не вміщується в квадратно-гніздовий спосіб мислення. І тонни любові на голову гарантовані :evil:


Ти не вкурив тему,
1/. цей персонаж ходить по різних форумах і копіпастить потрібний меседж.

2/. Він до Шепетівки взагалі немає ніякого відношення
.

****************************************************************************************
1/. В чому состоїть мій копіпаст?
Копипаст - (с английского Copy-paste - скопировать-вставить) — это метод создания текста путем копирования и вставки цитат из нескольких источников. Иногда даже без дальнейшего редактирования конечного результата.
Я публікую - БЕЗ УСЯКОГО КОПІЮВАННЯ ЧУЖИХ ТЕКСТІВ - виключно СВОЇ особисті матеріали і підписую ці матріали СВОЇМ особистим прізвищем.


2/.А тоді, пробачте, - втрата Крима Україною, яке має відношення до Шепетівки? Кажете - має відношення? А чому ж тоді цю тему Ви самі не відкрили і мені у цьому не хочете допомогти? У чому моя провина, якщо я не з Шенетівки? Я з України і маю право контактувати з мешканцями усіх помешкань Держави в межах правил Форуму і Закондавства України.

Владимир Озерянко

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2014 19:41 #92225 від Странник

Dj Os пише: Странник. ви з якого міста взагалі?

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
З Радомишля Житомирської області.
До речі Радомишльський сайт, де я був, - з 1 січня ц.р. закрився за ініціативою власника

Владимир Озерянко

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лип. 2014 19:57 #92226 від lamer85

Странник пише: З одного боку дуже дотепно сказано /певне у Вашому розумінні - для мене/ і зовсім не зрозуміло для іншіх. А на виході усьго сказаного Вами - великий нуль! А кому і навіщо платять "америкоси", чи путін за квадратно-гніздовий спосіб мислення? - Невідомо... Правда зручно?
То скажіть прямо, щоб усі зрозуміли, якими Вам особисто бачиться причини втрати Крима Україною І АРГУМЕНТУЙТЕ СВОЮ ДУМКУ.
Дякую!

Взагалі-то я вас намагався якраз таки підтримати, але вам видно свербить посваритись :silly: Чому і кому платять я теж не знаю - власне про це я і поставив запитання.
Якщо ви цього не зрозуміли - я тут, видно, нічим не допоможу ;)

Причини втрати Криму очевидні, але мені на них уже наплювати. Я знаю причини його приєднання - УРСР мала "витягти" депресивний нікому непотрібний регіон. Вона це зробила, і отримала "дяку". :P Наразі, Крим має усі шанси повернутися до свого "добендерівського" стану, з усіма витікаючими - яким він був до 50-х років. І цього достатньо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 серп. 2014 10:32 #92586 від pan_volodymyr
Ось таке відео 2008-го року надибав.
compromat.ua/ru/25/15700/index.html
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 серп. 2014 11:40 #92587 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Причины потери Крыма Украиной.
Якщо не підробка, то вражає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 серп. 2014 12:14 #92590 від pan_volodymyr
Здається, що не підробка. Аж за 1999 рік теж саме знайшов.
www.bratstvo.info/ua/analitika/1957-1225987140

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
02 серп. 2014 16:17 - 02 серп. 2014 16:18 #92592 від Staruy
Две основные причины - ВВХ как никогда сейчас нужны "успихы и перемогы" плюс время для захвата было очень удачное. Всё.
Похожая ситуация была с анексией Синайского полуострова Израилем. (Не в смысле что там был Майдан, а незаонный захват ) Причем выгоды от той территории для Израиля были гораздо более чем Крым для Рашки. Тем не менее отдали взад. Ибо профит не покрывал тех потерь от незаконного присвоения чужой территории.

С тезисом "незаконный майдан как причина потери Крыма" не согласен. Это не первый наш Майдан. Если бы каждый Майдан заканчивался потерей территории у нас сейчас один Киев бы остался. Причина в зверском разгоне студентов силовиками. Просто никому не нравится когда детей пинают кованными сапогами. Все знают чем занимаются менты в своих застенках. Когда это вышло на улицы - поднялись люди.
Останнє редагування: 02 серп. 2014 16:18 ким Staruy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 серп. 2014 11:14 #92985 від Странник

Staruy пише: Две основные причины - ВВХ как никогда сейчас нужны "успихы и перемогы" плюс время для захвата было очень удачное. Всё...
С тезисом "незаконный майдан как причина потери Крыма" не согласен. Это не первый наш Майдан. Если бы каждый Майдан заканчивался потерей территории у нас сейчас один Киев бы остался. Причина в зверском разгоне студентов силовиками. Просто никому не нравится когда детей пинают кованными сапогами. Все знают чем занимаются менты в своих застенках. Когда это вышло на улицы - поднялись люди.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Вопросы задаю конкретно и жду конкретного ответа:
1/. Если бы Майдана 13-14 ВООБЩЕ НЕ БЫЛО, то чей был бы Крым - сегодня 16 августа 2014 года - наш ИЛИ РОССИЙСКИЙ?
Спасибо за честный ответ!
2/. Наверное, Вы один на Украине, пребываете В ТОМ морально приятном заблуждении, ЧТО СТУДЕНТЫ ТОГДА ВЫСТУПИЛИ типа ЗА КАКАЮ-ТО ИДЕЮ. Однако всем им /стдентам, которых разогнали силовики/ заплатили по 100 или 50 гривен... Один Вы в неведениии. Силовики разогнали наемников ДЛЯ ПРЕСЕЧЕНИЯ ХУЛИГАНСТВА.
Конечно, я тоже против ОЧЕНЬ СИЛОВЫХ МЕТОДОВ. Но...
Спасибо.

Владимир Озерянко

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 серп. 2014 11:20 - 16 серп. 2014 11:20 #92986 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Причины потери Крыма Украиной.
Странник, вам ніхто не буде давати відповіді на запитання доки ви самі не дасте відповідь на головне запитання "скільки вам платять за прокремлівський спам по форумах України?"
Останнє редагування: 16 серп. 2014 11:20 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: Staruy

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.124 секунд
0
репостів
0
репостів