Яценюк погодився на кабальні умови МВФ

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 бер. 2014 00:14 #90276 від Dj Os

Військові і міліція характеризуються певною специфікою роботи,яка не дозволяє виконувати свої обовязки інколи навіть в 45, я вже не говорю про 60 років. Уявіть собі 55-річного міліціонера, якому чинить супротив 25-річний юнак.Те саме можна сказати про військових.

Ніхто не казав про 60 років, давайте не будем обговорювати цифри хворої уяви певних індивідумів. Але я думаю ти погодишся, що в 34 роки йти на пенсію, як це зараз роблять певні міліціонери, також не дуже справедливо. Такі люди цілком можуть служити і до 40 років.

Про ризик в роботі.Скажіть, яку на вашу думку,має отримувати заробітну плату той, хто зараз в думках вже простившись з рідними,сидить в заблокованій частині в Криму?

Можна подумати він пенсію отримає в разі своєї загибелі. Має бути достойна заробітна плата + грошова допомога родині, в разі трагічних подій.

Шодо цін на енергоносії.Ви знаєте,скільки пам'ятаю, їх піднімають до економічно обгрунтованого рівня, все піднімають і піднімають.Хіба теперішні 28 копійок за кіловат не покривають собівартість? Газ взагалі в нас свій, але платим за весь однакову ціну.

Так я ж про те і говорю. Я підтримую те щоб на потреби населення йшов газ саме українського видобутку і щоб підприємства могли лише скуповувати його надлишки, а не як зараз мішати все в одну кучу і продавати по одній ціні.
Але є ж і інша сторона медалі, ми ж можем цей газ продавати по 350$ за тис.кубів іншим країнам (а не 725 грн за тис куб), а прибутки вже скеровувати на ті самі субсидії населенню. Якщо не буде поділу тарифікацій на газ, то не буде і поля для спекуляцій.
Щодо електроенергії то впадло шукати статтю, де чітко розписали шо тариф явно занижений, бо враховується лише варітсть виробництва, а є ж ще обслуговування мереж.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 бер. 2014 09:18 #90277 від LuK
А чого ніхто не обговорює можливе зняття мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення? :ohmy: Це ж найбільш цінний капітал та багатство нашої країни.А у вимогах мвф зняття мораторію - одна з головних вимог.
Я розумію що деяким тепличним індивідам це питання далеке.Бо ніколи на землі не працювали...
І про пенсійний вік. В перші дні засідань верховної ради мої колеги напівпенсіонери слідкували за засіданнями.все чекаючи відміни пенсійної реформи попередників.Щоб мати можливіть піти на пенсію.Але так і не дочекались...Смію припустити що її і не збирались відміняти,а навпаки піднімати пенсійний вік. виходить народ знову розвели :dry:
А найближчими днями працюючі пенсіонери чекають голосування у ВР про новий закон,згідно якого працюючі пенсіонери мають отримувати лише 50% пенсії.
І перш ніж шось писати,поцікавтесь думкою простих людей,селян,пенсіонерів, сходіть в народ ;)
Ці користувачі подякували: Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 бер. 2014 09:39 #90278 від Старик Хотабыч

maroshka пише: Яник для усіх військових і міліціонерів підвищів на 5 років пенсійний вік. А Чому педагоги і лікарі вже давно мають право йти у 50 років на пенсію. Таких пільг дуже багато. УСІМ ПЕНСІЮ В 60 РОКІВ, КРІМ ШКІДЛИВОГО ВИРОБНИЦТВА, але наші такі шустрі, що придумають шкідливе скрізь

Спробуйте попрацювати санітаром в дурдомі до 60-ти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 бер. 2014 10:41 #90280 від Старик Хотабыч

Green Lord пише: Хотабыч!
Ваші зауваження обгрунтовані, але недоречні - думка окремих форумчан щодо тих чи інших подій / ідей / законів не впливає на остаточний результат, тому що вони (форумчани) не мають важелів впливу державного рівня.

Зміст обговорювати міфічні припущення? Звичайно, це можна назвати "обмін думками з приводу...", от тільки наразі конкретики нема ніякої - лише припущення.

А щодо енергоносіїв - що заважає скористатись порадами на зразок використання сонячних батарей і бути енерговільним?

Щоб не обговорювати,як ви висловились,міфічні припущення,може дасте ссилку, де можна ознайомитись з цими умовами, а поки що я роблю висновки з тієї інформації, яку знайшов, іншої не маю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 бер. 2014 15:05 - 07 бер. 2014 21:05 #90281 від Green Lord

Старик Хотабыч пише: Щоб не обговорювати,як ви висловились,міфічні припущення,може дасте ссилку, де можна ознайомитись з цими умовами, а поки що я роблю висновки з тієї інформації, яку знайшов, іншої не маю.

Наразі можу лише побажати успіхів в ваших починаннях - для вас процес важливіший за результат, бо інакше б спочатку шукали факти, які б підтверджували озвучені умови. Напишу капсом - ВИМОГИ РЕКОМЕНДАЦІЇ МВФ:
1. Привести в порядок валютно-курсову політику і стабілізувати фінансовий сектор.

2. Скоротити видатки і дефіцит бюджету на рівні 3-4% від ВВП;

3. Відкоригувати тарифи на енергоносії і одночасно ввести адресні субсидії;

4. Провести реформи, які б забезпечили покращення бізнес-клімату і стійке економічне зростання.

Детальніше

А той перелік, що наданий в самому першому дописі від LuK, і, на основі якого, "робляться висновки", був сформульований ще в 2010 році.
Щодо ссилки - то це вам до декабристів.

Ось вам посилання на сайт IMF

І конкретно Ukraine and the IMF
Останнє редагування: 07 бер. 2014 21:05 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 трав. 2014 13:57 #91040 від Dj Os
Як я і писав Люк поділилась тупою дизінформацією.
Ось що насправді вимагає МВФ
Попередження: Спойлер!

Спеціально виношу зі спойлеру основне

Обязательств по дальнейшему повышению пенсионного возраста, сокращению количества министерств, отмене моратория на продажу земель сельхозназначения, принудительной приватизации шахт, подавлению очагов вооруженного сопротивления на востоке страны, о чем ранее сообщали некоторые СМИ, текст меморандума не содержит.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 трав. 2014 14:23 #91041 від LuK
і ти вважаєш нові вимоги дуже вигідними для України? :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 трав. 2014 14:39 #91042 від Dj Os
А ти шо думала, шо нам гроші нахаляву дадуть? Звичайно багато кому певні вимоги взагалі не сподобаються, але чи є у нас зараз вибір?
Я думаю ти погодися, що всі вищеперелічені умови посталвенні лише з однією метою - вирівнювання бюджету, щоб зароблені кошти йшли на здобуття нових прибутків, а не їх тупе проїдання. МВФ зацікавлене в тому щоб ми отриманий кредит примножили і віддали, а не витратили на популістські підвищення пенсій та зарплат і бездумне стримування курсу гривні.
Звичайно всі ці умови більше вдарять по звичайним українцям ніж по багатіям, але багатіями має займатися уряд, а не МВФ. Саме головне те, що всі національні багатства ніхто не буде продавати чи приватизовувати. Вся ця диза, що ти в тому числі ділилась, була спрямоване саме на це - налякати нас що МВФ хоче створити умови де іноземці задешево скуплять всю Україну. Але як бачиш це не так, умови цілком справедливі, тепер питання в тому як добросовісно уряд буде їх виконувати, і які кроки будуть в напрямку закриття всіх схем наших олігархів, які за допомогою корупції та бідності населення примножуть лише свої статки, не вкладаючи в економіку ні копійки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 трав. 2014 14:46 #91043 від LuK
і ти думаєш багатії,що стоять у владі ,займуться самі собою? :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 трав. 2014 15:07 #91044 від Dj Os
Звичайно що ні, для того Майдан і досі стоїть. Єдине, що зараз стримує цей процес це вторгнення на наші території Росії. І замість того щоб звинувачувати МВФ, то після відбиття атаки агресора потрібно їхати в Київ і відстоювати надалі перетворення країни в цивилізовану державу для людей, а не для олігархів.
І якщо ти в це не віриш, то це твоє право, але не потрібно сіяти зневіру серед інших, Герої Небесної сотні своїм життям довели, що не буває нічого неможливого. А вчорашні події в Одесі це лише лишній раз довели.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.132 секунд
0
репостів
0
репостів