Яценюк погодився на кабальні умови МВФ

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 бер. 2014 17:27 #90264 від Dj Os

я це брала не на кримський сайтах,мені це скинули київські юристи.обіцяли ще пошукати саму угоду.

Я вже здогадуюсь, який київський юрист тобі це скинув :lol:
До речі не всі навіть тут перелічені умови такі вже і безглузді, деякі пункти я бачу доволі позитивними для нашої економіки, вони приносять навіть певну справедливість в соціум.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 бер. 2014 18:18 #90265 від Старик Хотабыч

Dj Os пише:

я це брала не на кримський сайтах,мені це скинули київські юристи.обіцяли ще пошукати саму угоду.

Я вже здогадуюсь, який київський юрист тобі це скинув :lol:
До речі не всі навіть тут перелічені умови такі вже і безглузді, деякі пункти я бачу доволі позитивними для нашої економіки, вони приносять навіть певну справедливість в соціум.

Яку саме справедливість маєте на увазі?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 бер. 2014 18:36 #90266 від Dj Os
Ну для прикладу надмірну оплату праці деяких держ службовців.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 бер. 2014 18:59 #90268 від Старик Хотабыч
А як ви ставитесь до підняття пенсійного віку для офіцерів до 60 років?
Підняття тарифів на електроенергію, це при тому,що у нас атомна під боком? А ціна на газ?
От якби "їх"чисельність зменшили з 450 хоча б до 100, ото було б справедливо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 бер. 2014 19:25 #90269 від Dj Os
Якщо відверто то я не розумію чому військові та міліціонери можуть йти на пенсію вже в 30 з чимось років. Ризик в роботі має закладатись в заробітну плату, а не в довічному утримуванню на пенсії.
Щодо цін на газ та електроенергію, то вони мають відповідати їх собівартості, а ті хто не в змозі їх оплачувати мають отримувати адресні субсидії, а не косити всіх під одну гребінку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
06 бер. 2014 19:57 #90271 від maroshka
Яник для усіх військових і міліціонерів підвищів на 5 років пенсійний вік. А Чому педагоги і лікарі вже давно мають право йти у 50 років на пенсію. Таких пільг дуже багато. УСІМ ПЕНСІЮ В 60 РОКІВ, КРІМ ШКІДЛИВОГО ВИРОБНИЦТВА, але наші такі шустрі, що придумають шкідливе скрізь

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 бер. 2014 20:34 #90272 від LuK

Dj Os пише: Я вже здогадуюсь, який київський юрист тобі це скинув :lol:

в того,кого ти маєш на увазі,трошки інша спеціалізація...
і він аполітичний :unsure:
так шо не вгадав :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 бер. 2014 22:38 - 06 бер. 2014 22:39 #90273 від Green Lord

Наразі без підтвердження, але: пише:
Низка країн світу допоможе Україні грошима, "скинувшись" на необхідні $ 35 млрд

Пакет фінансової допомоги від Євросоюзу Україні у розмірі 11 млрд. євро буде покроковим. Спочатку до України мають зайти 3 млрд євро з бюджету ЄС, з яких 1,4 млрд - гранти і допомога з бюджету ЄС в бюджет України та 1,6 млрд - кредити. Далі підуть 5 млрд євро від Європейського банку реконструкції та розвитку і 3 млрд євро - від Європейського інвестиційного банку. Ще 3,5 млрд євро залучать через інвестиційні фонди. Крім того, після підписання угоди про асоціацію з Україною миттєво запрацює зона вільної торгівлі. Від скасування мит і тарифів Україна отримуватиме 0,5 млрд євро у рік. Особливо виграє від цього сільське господарство. Також буде створено міжнародну донорську платформу для України, а ЄС сприятиме реверсним поставкам газу з Європи в Україну.

Виходить, що ЄС дає 11 млрд євро (приблизно 15 млрд), МВФ - ще $ 15 млрд, США - $ 1 мільярд, а решту 3-4 млрд планують зібрати Японія, Канада, Норвегія, Туреччина, Китай, Азербайджан та інші.

Останнє редагування: 06 бер. 2014 22:39 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 бер. 2014 23:02 #90274 від Старик Хотабыч

Dj Os пише: Якщо відверто то я не розумію чому військові та міліціонери можуть йти на пенсію вже в 30 з чимось років. Ризик в роботі має закладатись в заробітну плату, а не в довічному утримуванню на пенсії.
Щодо цін на газ та електроенергію, то вони мають відповідати їх собівартості, а ті хто не в змозі їх оплачувати мають отримувати адресні субсидії, а не косити всіх під одну гребінку.

Військові і міліція характеризуються певною специфікою роботи,яка не дозволяє виконувати свої обовязки інколи навіть в 45, я вже не говорю про 60 років. Уявіть собі 55-річного міліціонера, якому чинить супротив 25-річний юнак.Те саме можна сказати про військових.
Про ризик в роботі.Скажіть, яку на вашу думку,має отримувати заробітну плату той, хто зараз в думках вже простившись з рідними,сидить в заблокованій частині в Криму?
Шодо цін на енергоносії.Ви знаєте,скільки памятаю, їх піднімають до економічно обгрунтованого рівня, все піднімають і піднімають.Хіба теперішні 28 копійок за кіловат не покривають собівартість? Газ взагалі в нас свій, але платим за весь однакову ціну.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 бер. 2014 23:20 #90275 від Green Lord
Хотабыч!
Ваші зауваження обгрунтовані, але недоречні - думка окремих форумчан щодо тих чи інших подій / ідей / законів не впливає на остаточний результат, тому що вони (форумчани) не мають важелів впливу державного рівня.

Зміст обговорювати міфічні припущення? Звичайно, це можна назвати "обмін думками з приводу...", от тільки наразі конкретики нема ніякої - лише припущення.

А щодо енергоносіїв - що заважає скористатись порадами на зразок використання сонячних батарей і бути енерговільним?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів