Червоні ганчірки-це символ окупації

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 квіт. 2011 18:32 #65156 від Dj Os
Як не можна не бачити того що якщо особисто вашої сім'ї репресії не торкнулись, то це не значить що їх не було. Моя хата скраю?Якщо у когось бабці жалкують за совком то це тільки тому що вони вже до нього звикли. Всі так жили тому що треба було якось жити і наступне покоління вихожувати.Ходили всі дружно на мітинги з красними прапорами, бо могли вигнать з комсомолу а там і з роботи. Ніно ти шо думаєш 90% на референдумі про незалежність здуру проголосували? Але в нашого народу є спільна велика проблема - коротка память. От і голосуєм далі за Яників і Тимошеноко і живем як жили, згадуючи дальокий коміністичний рай

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 квіт. 2011 18:36 - 23 квіт. 2011 18:40 #65157 від LuK
а крім репрессій нічого більше не було?все ви завжди у чорному кольорі бачите. спробуйтие позитив пошукати.хоча думаю для вас це не цікаво.....какашками краще швирятись .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 квіт. 2011 19:34 #65161 від IIIkinep

Dj Os;65156 пише: Як не можна не бачити того що якщо особисто вашої сім'ї репресії не торкнулись, то це не значить що їх не було.

ось в цьому і вся проблема.ми говори з точки зору історії і фактів.а ти говориш на емоціях і тільки тому що когось з твоїх близьких торкнулось. І хочу заперечити що і наших близьких це торкалось.Я особисто нікому своєї думки не навязую. Ти хоча б одну тему бачив яка б українці принижувала?я хоча б в одному повідомленні погано говорив про упа? якщо ви так важаєте що в СССР було погано,значить з вашої це точки зору це так і було. Не потрібно всім клином вбивати те що, це просто жах якийсь якщо інакше як ви думаєте.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 квіт. 2011 22:42 #65166 від Alois

Dj Os;65156 пише: Як не можна не бачити того що якщо особисто вашої сім'ї репресії не торкнулись, то це не значить що їх не було. Моя хата скраю?Якщо у когось бабці жалкують за совком то це тільки тому що вони вже до нього звикли. Всі так жили тому що треба було якось жити і наступне покоління вихожувати.Ходили всі дружно на мітинги з красними прапорами, бо могли вигнать з комсомолу а там і з роботи. Ніно ти шо думаєш 90% на референдумі про незалежність здуру проголосували? Але в нашого народу є спільна велика проблема - коротка память. От і голосуєм далі за Яників і Тимошеноко і живем як жили, згадуючи дальокий коміністичний рай

Уражених синдромом малоросійського бидло-хохлізму замучила "тоска по кацапскому барину". Не мечи бісер перед цими совками, бо вони безнадійні...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 квіт. 2011 00:00 #65170 від Dj Os
Щкода але більш за все так воно і є.

І хочу заперечити що і наших близьких це торкалось.

Хіба є повага до самих себе?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 квіт. 2011 10:13 #65178 від Alois

LuK;65095 пише: а мою бабусю з татом на львівщині (коли вони втікали від німців) ледь не розтріляли бендерівці.врятували їх бійці червоної армії. Хотіли розстріляти лиш за те,що вони з хмельниччини.навіть дитину.....як вони це прокоментували - бо там "советы". То що,мені тепер всю львівську область ненавидіти?Давайте не трактувати історію на свій лад!

Якщо бандерівці когось хотіли "розтріляти", то розстрілювали не коментуючи. Отже, то були не бандерівці. Можливо бендерівці, як ти їх називаєш. Але судячи з того, як "доблесні" червоноармійці вчасно "поспіли на допомогу", перед твоєю бабцею було розіграно виставу. А ти тепер епізод, у якому невідомо хто "майже не розтріляв" двох людей порівнюєш із системним багаторічним винищенням мільйонів. Вибач, але це все одне, що порівнювати з пальцем інший орган (якщо не знаєш який саме, то спитай у praporschik 'а)...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 квіт. 2011 10:15 - 24 квіт. 2011 10:19 #65179 від IIIkinep
точно. розігрували виставу. і сам Сталін цей план створював. прям ціла операціябачиш, кажеш зразу розтрілювали...ти бачу в курсі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 квіт. 2011 10:23 #65182 від Alois

IIIkinep;65179 пише: точно. розігрували виставу. і сам Сталін цей план створював. прям ціла операція.

Якщо ти, отрок, не знаєш, то я тобі розповім, що НКВДисти практикували переодягання в однострої повстанців із тризубами і в такому вигляді "звєрствовалі" щоб навіювати страх на "мєстноє насєлєніє". Або ввечері приходили переодягнені на повстанців і просили харчів, а вранці, вже одягнені в своє енкаведистське, заарештовували тих, хто "пособнічаєт" бандерівцям. Якщо бандерівці були звірами, то чому там, де вони "звєрствовалі" їх люблять, а бояться там, де їх не було?
Додано о 10:23
Попереднє повідомлення було написане в 10:21

IIIkinep;65179 пише: точно. розігрували виставу. і сам Сталін цей план створював. прям ціла операціябачиш, кажеш зразу розтрілювали...ти бачу в курсі.

Розстрілювали кого треба, але не жінок із дітьми. І не ґвалтували, як "доблєсная красная армія"...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 квіт. 2011 11:45 #65187 від

Alois;65182 пише: Розстрілювали кого треба, але не жінок із дітьми. І не ґвалтували, як "доблєсная красная армія"...

Да конечно)))) Они их не расстреливали и не насиловали, они их сжигали и в колодцах топили, потому что муж (отец) был интеллигентом. А самого мужа расстреляли потом, когда всё это ему показали.И не переодетые НКВД-шники, а родные односельчане-бандеровцы, с которыми они жили всё время рядом и которые далеко не всегда так храбро воевали с множеством врагов. Начитаются статеек в интернете, патриоты, наобщаются друг с другом, а потом несут тут всякую фигню... И чего вам не празднуется-то, бдительные вы наши?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andruxa
  • Andruxa аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
24 квіт. 2011 13:33 #65195 від Andruxa
несеш всяку фігню тут ти
Додано о 12:33
Попереднє повідомлення було написане в 12:30
бачу дехто досі під впливом кремлівської пропаганди

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.151 секунд
0
репостів
0
репостів