Червоні ганчірки-це символ окупації

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 квіт. 2011 13:53 #65197 від

Andruxa;65195 пише: несеш всяку фігню тут тибачу дехто досі під впливом кремлівської пропаганди

Это не пропаганда, а рассказы очевидцев (для справки - не коммунистов, а вроде бы как тоже "захваченных советами" простых украинцев). А им я верю больше чем всем Алоисам, Андрюхам и копипастам Зюзюки вместе взятым, особенно когда они приводят неубиваемые аргументы типа "сам дурак", "ты просто ничего не понимаешь" или просто переходят на оскорбления)))) А вы продолжайте читать свои патриотические сайты, искать врагов и верить что они хотели и до сих пор хотят уничтожить так всем необходимую Украину и не менее необходимый украинский язык. Удачи))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 квіт. 2011 14:42 - 24 квіт. 2011 22:03 #65198 від Alois

monax;65187 пише: Да конечно)))) Они их не расстреливали и не насиловали, они их сжигали и в колодцах топили, потому что муж (отец) был интеллигентом. А самого мужа расстреляли потом, когда всё это ему показали.И не переодетые НКВД-шники, а родные односельчане-бандеровцы, с которыми они жили всё время рядом и которые далеко не всегда так храбро воевали с множеством врагов. Начитаются статеек в интернете, патриоты, наобщаются друг с другом, а потом несут тут всякую фигню... И чего вам не празднуется-то, бдительные вы наши?

Не святкується, бо недобитки кацапські в чернечих ризах на форумі гадять...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andruxa
  • Andruxa аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
24 квіт. 2011 15:02 #65201 від Andruxa

monax;65197 пише: Это не пропаганда, а рассказы очевидцев (для справки - не коммунистов, а вроде бы как тоже "захваченных советами" простых украинцев). А им я верю больше чем всем Алоисам, Андрюхам и копипастам Зюзюки вместе взятым, особенно когда они приводят неубиваемые аргументы типа "сам дурак", "ты просто ничего не понимаешь"

кто они?очевидцы?:ag:

monax;65197 пише: простых украинцев

ага таких же как и ты...с серпом и молотом в подписи

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 квіт. 2011 15:07 #65202 від LuK

Andruxa;65201 пише: кто они?очевидцы?:ag:

для початку Я ( бо ще пам"ятаю ті часи)мої батьки,їх батьки... демократії можливо і не було,за те була стабільність та впевненість у завтрашньому дні.чого немає зараз....бо живеш одним днем,і як у казці.чим дальше,тим страшніше...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 квіт. 2011 17:06 #65206 від

Alois;65198 пише: Не святкується, бо недобитки кацапські в чернецьких ризах на форумі гадять...

Ты уж определись, Монах я или Монакс. Если уж назыввешь Монаксом, то ризы не приплетай.А другие тебе поискать лень, раз уж тут так нагажено? Или мазохист? Тогда сиди и не празднуй, кто тебе доктор-то...

кто они?очевидцы?:ag:

Тебе определение дать что такое очевидцы или про происхождение слова рассказать?Очевидцы - это те, кто был свидетелем (участником) какого-либо события. В данном случае речь идёт про войну 1941-1945 гг. Если уж совсем конкретно, родственница по материнской линии, родоим из Ивано-Франковской области, в тех краях и была во время войны. Не коммунискта и чистокровнейшего украинского происхождения. Рассказывала то, чему сама была свидетелем. Если не знаешь, кто такие свидетели, разузнай как-то сам, лень искать определение.Ответил я на твой вопрос? Или что-то ещё непонятно?

ага таких же как и ты...с серпом и молотом в подписи

Переставь браузер, у тебя серьёзные глюки...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 квіт. 2011 17:08 - 24 квіт. 2011 17:11 #65207 від IIIkinep
я щось Андюха тебе не зрозумію.Якої пропаганди?Якщо ви важаєте що ссср то "зло", будь-ласка. я тобі ніколи нічого не скажу,і не буду старатись тебе перевпвенити. то чому ж ти навязуєш нам свою точку зору?ну навіщо ж вже 3 місяць нам в це вдовбувати.ми ж вам не кажем що упа це кати,і не відкриваєм теми кожні 2 секунди.І якщо є якісь конкретні факти,то будь-ласка показуйте. а так " ти не правий,бо я знаю" , "ти не правий,бо ти "совет", "ти не правий,бо я правий".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andruxa
  • Andruxa аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
24 квіт. 2011 18:04 #65209 від Andruxa
monax, перечитай ще раз своє речення і зрозумієш, що я мав наувазі

monax;65197 пише: А им я верю больше чем всем Алоисам, Андрюхам и копипастам Зюзюки вместе взятым, особенно когда они приводят неубиваемые аргументы типа "сам дурак", "ты просто ничего не понимаешь"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 квіт. 2011 18:34 #65213 від
Да вроде как понятно всё... Ну, может неудачно высказался. Тогда извиняй)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 квіт. 2011 21:32 #65215 від LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 квіт. 2011 07:48 #65312 від ZzZ
"Чому "побєда" для нас ніколи не стане "перемогою"?По-перше, бо ми вільні українці, а не савєцкіє чєлавєкі й імперія СРСР та УРСР ніколи не були нашими державами, а лише витвором московських загарбників під окупантськими червоними знаменами з серпом та молотом, тобто смертю та голодом.По-друге, Друга світова війна розв'язана спільно двома тиранами – Сталіним та Гітлером, проти яких повстала наша УПА і воювала з потворним нелюдським совєтським режимом до початку 60-их років ХХ століття. То до чого тут 9 травня 1945 року?По-третє, так звана міфічна "побєда" логічно перетворилася у війну з власним народом, яка триває і досі у гуманітарній, економічній та політичних царинах. Зокрема, наслідок московсько-совєтської окупації Галичини – півтора мільйона засланих до Сибіру, понад 26 тисяч замордованих у тюрмах Західної України, знищена у 1946 році українська Греко-католицька церква, заселення московськими чужинцями нашого краю з притаманним їм нахабством, тупістю, обмеженістю і агресією, насаджена у школах російська мова і література – вкрай згубна для світогляду наших дітей. І це все під червоними знаменами. Тільки садомазохіст, кретин або послєпобєдний окупант може давати цьому якусь іншу оцінку, крім гостро негативної.Чому красномовний Янукович назвав абсолютно правильне та адекватне рішення Львівської облради "дуже поганим" і "неповагою до тих, хто воював"?Тому що його обрали нащадки окупантів та засимільовані покинуті попередньою владою українці Сходу та Півдня, а також горстки "визволителів" на Заході, що застрягли в совєтском прошлом так глибоко, що за рік свого владарювання довели країну до повного політико-економічного і гуманітарного краху. Ці люди просто дезорієнтовані у часі і просторі, тому й розмахують кривавими полотнищами. І якщо щось і "дуже погане" у нас у державі, то це політика цієї кримінальної олігархії, а рішення нашої обласної та міської рад рано чи пізно стане прикладом для наслідування для всієї держави. Бо поступ неминучий. Натомість ми висловлюємо свою неповагу Януковичу, що у Страсбурзі заявив про відсутність Голодомору як геноциду нації, що поселив флот окупанта у Криму, що згортає українські школи, що помножив на нуль українську економіку, що гострить зуби на українську землю, що анафемствує з московськими попами…Чому ми маємо бути непримиренні у ставленні до окупанта і його символів?Тому що толерація зла – це породження нового зла і повна моральна деградація суспільства. Неможливо побудувати демократичної держави, не утвердивши спершу націоналістичних цінностей і національних пріоритетів. Не може бути й мови про якесь примирення між вояками УПА та красної армії, поки не буде засуджено носіїв комуністичної ідеології, себто Нюрнберг-2, як призвідців останньої війни під червоним прапором. Це прапор крови замордованих українців, і наше завдання – гідна і жорстка відплата ворогові".

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.203 секунд
0
репостів
0
репостів