Про "велику вітчизняну" і день "пабєди"

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 квіт. 2011 09:22 #64919 від LuK
це ми так думаємо.а наші діди так не вважали!і їм думаю видніше було!!!інші тоді були часи,та інші цінності....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 квіт. 2011 09:30 #64920 від Alois
Мій дід лежить у землі біля Кніпіттена, під Кьоніґсберґом, а рідний дядько - під Шяуляйом (Литва) і я, хоч їх і не пам'ятаю, та сумую за ними завжди, особливо 9 травня - у день пам'яті жертв війни. Але цей день для мене не "побєда" і тим більше не свято...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZERO
  • ZERO аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 черв. 2011 20:03 #67796 від ZERO
Олег Тягнибок: Завдяки тим урокам, які дала активна самоорганізована львівська громада владі, міліції і комуністам – 22 червня у Львові минуло спокійно Олег Тягнибок з портретом отця Романа Лиска23 червня 2011 Якби не грамотна, активна, патріотична позиція львів'ян 9 травня – 22 червня минуло би зовсім не спокійно. Але влада і правоохоронні органи врахували свої помилки. Такий самий урок отримали червоні провокатори. Завдяки цим урокам у Львові 22 червня все відбулося абсолютно спокійно. Про це заявив лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок, відповідаючи на запитання журналістів про те, чому 22 червня було спокійно у Львові."Процес пізнання власної історії – це дуже серйозний крок до того, аби українська нація нарешті здобула примирення у плані правильної оцінки питань історичної справедливости. Якщо буде відкрито усі архіви, якщо люди матимуть доступ до правдивої історії, – напевне, ні в кого не буде виникати питань щодо мотивації кожного з нас – чому ми схиляємо голови перед нашими батьками і дідами, перед тими, хто загинув за Українську державу.22 червня вдалося не допустити провокацій. І якби не було грамотної, активної, патріотичної позиції самоорганізованих 9 травня львів'ян – не було би сьогодні спокійного 22 червня (і не лише цього дня). Львів'яни, українці проявили свою громадянську позицію і показали владі, правоохоронним органам – якщо вони не дотримуватимуться законів, які самі ж і ухвалюють, якщо вони не виконуватимуть рішень суду, не захищатимуть українців – у тому числі, в питаннях національної пам'яти – громада сама відстоюватиме свою гідність. Саме тому, що відбулися події 9 травня – влада і правоохоронні органи врахували свої помилки. І сьогодні все пройшло абсолютно спокійно. Окрім того, події 9 травня – це був добрий урок червоним провокаторам, які намагалися каламутити воду у Львові", – зазначив лідер ВО "Свобода" в інтерв'ю журналістам під час віча-реквієму за страченими совєцьким режимом у червні 1941 року.Олег Тягнибок розповів журналістам, що прийшов на віче-реквієм зі своєю родиною. "Як і будь-який львів'янин сьогодні – я приніс фотопортрет свого закатованого родича – отця Романа Лиска – брата мого дідуся отця Артемія Цегельського. Отець Роман Лиско був живцем замурований НКВДистами в тюрмі на Лонцького, як і сотні тисяч наших безневинних співвітчизників, яких знищували тільки через те, що вони були українцям. Сьогодні я із родиною низько схиляю голову і в душі оплакую 20 мільйонів українців, які невинно пішли з життя в минулому столітті".Щодо того, що комуністи підняли червону ганчірку на повітряних кульках, Олег Тягнибок зазначив: "Нещодавно я слухав передачу про те, що в космосі багато сміття. У принципі, це символічно, що на надувних кульках цей червоний прапор вже навічно приєднається до того всього космічного сміття. А комуністи хай і далі надувають кульки".:dl:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.135 секунд
0
репостів
0
репостів