Про "велику вітчизняну" і день "пабєди"

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 квіт. 2011 00:56 #64596 від IIIkinep
я тебе також тоді розчарую.в мене нема бога,я атеїст.Ваш це чий ? бог у всіх один - в душі!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 квіт. 2011 08:04 #64600 від ZzZ

LuK;64562 пише: давайте не шукати ворогів серед самих себе.всі ті статті направлені не на об"єднання нації а на її розкол!і зюзюка тут тупо нас провокує .

зюзюка не провокатор __http://www.youtube.com/watch?v=axbiXTYWuBA

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 квіт. 2011 08:14 #64601 від

Alois;64590 пише: Я тебе розчарую - ваш бог жид.

Ну и в чём тут разочарование? Что он не украинец? Нда.... Ну просто жуть как прискорбно....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 квіт. 2011 08:52 #64609 від ZzZ

LuK;64562 пише: давайте не шукати ворогів серед самих себе.всі ті статті направлені не на об"єднання нації а на її розкол!і зюзюка тут тупо нас провокує .

Вже давним давно минула Друга світова війна. І вже зовсім не час сперечатися з цього приводу. Тих людей, про чиї права ми говоримо, залишилось зовсім мало. Все їхнє життя їх переслідували та не визнавали.____ Хоча, врешті-решт, вони справжні Герої. Вони, не боячись покарання з боку влади, не боячись потрапити у вигнання, боролися за свої ідеали та свою країну і їх не лякали кулемети, які дивились їм у спину. Тому, безумовно, прирівнювати у правах їх просто необхідно. І справа не в пенсіях і пільгах які є в одних і немає в інших, а у статусі та визнанні. Хоча б під кінець життя вони мають зрозуміти, що народ оцінив їх вчинок. :ac:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 квіт. 2011 08:53 #64611 від Alois

IIIkinep;64596 пише: я тебе також тоді розчарую.в мене нема бога,я атеїст.Ваш це чий ? бог у всіх один - в душі!

А хіба у атеїстів є душа? Чи ти мав на увазі душ?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 квіт. 2011 10:54 - 15 квіт. 2011 10:58 #64624 від IIIkinep
звичайно є, в тебе не знаю. а в мене є.внутрішній духовний світ в мене багатий,якщо він в тебе не розвинутий то це твої проблеми.знаєш Алоїса, є різниця в людині з вухами осла, і в людині з хорошим слухом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 квіт. 2011 12:23 #64628 від Alois

IIIkinep;64624 пише: звичайно є, в тебе не знаю. а в мене є.внутрішній духовний світ в мене багатий,якщо він в тебе не розвинутий то це твої проблеми.знаєш Алоїса, є різниця в людині з вухами осла, і в людині з хорошим слухом.

Не знаю як зі слухом, але з граматикою у тебе проблеми. Особливо в останньому реченні. По-перше, воно має бути з великої літери, бо ж після крапки. По-друге, якщо ти мене запитуєш, чи я знаю Алоїса, то мав би бути знак запитання. А по-третє, різниця не в людині, а між людьми. Отже, як сказав би praporschik, - "учі матчасть"...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 квіт. 2011 13:53 #64633 від IIIkinep
я ж не диктанкт пишу.ти коли не знаеш чого сказати постійно за граматику починаєш... ну вже нове щось придумай.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 квіт. 2011 14:21 #64636 від Boogor
Чого ви сратися почали? На думку офіційної Росії (як правонаступниці країни переможця) ми (Україна) до тої перемоги відношення не маємо. Так що панове розслабтеся і не морочіть собі голову ))))))

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 квіт. 2011 16:12 #64642 від ZzZ

Boogor;64636 пише: Чого ви сратися почали? На думку офіційної Росії (як правонаступниці країни переможця) ми (Україна) до тої перемоги відношення не маємо. Так що панове розслабтеся і не морочіть собі голову ))))))

п"ять балів____)):ce::ce::ce: тим більше,що Путлін сказав що Рошія і без України виграла би війну!:gnu:чорд

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.239 секунд
0
репостів
0
репостів