Про "велику вітчизняну" і день "пабєди"

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 квіт. 2011 07:10 #64662 від Alois

LuK;64534 пише: так.достав!!!9 травня не чіпати!!!! для мене це велике свято!сподіваюсь не тільки для менеМай повагу до наших батьків та дідів , які воювали за Батьківщину!і не копіпасть всілякі непонятні статті.скажи краще своїми словами. п.с.бо забаню:af:

Ты Лєнина не трожь!!! :ag::ag::ag:
Додано о 07:10
Попереднє повідомлення було написане в 07:08

IIIkinep;64633 пише: я ж не диктанкт пишу.ти коли не знаеш чого сказати постійно за граматику починаєш... ну вже нове щось придумай.

Український поет Чехов сказав, що в чєлєвєкє всьо должно быть прєкрасно (в т.ч. і воспроізводімый тєкст)...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 квіт. 2011 05:52 #64867 від MARKANA
Да-а-а.... Скільки ж виродків зібралось ....Ви ж ганьбіте пам ять про загиблих( і не тільки українців)... І хто, йолопи, дав вам право виражати " народну думку" і ганьбити СВЯТЕ? І не цитуйте Шевченка і не чіпайте козаків - вони б вам голови повідривали би за поругану па мять і "перекручений" націоналізм!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andruxa
  • Andruxa аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
19 квіт. 2011 17:15 #64883 від Andruxa
А хто ти така і хто ТОБІ дав право тут когось ображати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
19 квіт. 2011 17:27 #64885 від

Andruxa;64883 пише: А хто ти така і хто ТОБІ дав право тут когось ображати?

Это абсолютно такой же пользователь, как и Алоис с ЗюЗюкой. И право оскорбять кого-то у них тоже абсолютно одинаковое.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
19 квіт. 2011 23:17 #64899 від ZzZ

Zelya;64547 пише: Мізки промивають таким як ZZZ, які в свою чергу стають сучасними "партійними работніками".

памятаєш ??пишаєшся ??___Замість писання маячні про бандерівців треба визнати *подвиги* власних предків .
Додано о 21:33
Попереднє повідомлення було написане в 21:28
о ,ще одне цікаве відео попало під руку ___як раз в тему__http://www.youtube.com/watch?v=MbS6yzU6cXk&feature=player_embedded
Додано о 22:48
Попереднє повідомлення було написане в 21:33
А ще хочу спитати деяких лЮДей, що обзивають Бандеру та Шухевича німецькими прислужниками - А ХТО ДОПОМІГ ГІТЛЕРУ ПРИЙТИ ДО ВЛАДИ У НІМЕЧЧИНІ, ДЕ І НА ЧИЇ ГРОШІ ЗДОБУВАЛИ ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ ФАШИСТИ ??? Не знаєте ??? Комуністи на чолі з Сталіним, так саме вони посприяли Гітлеру у приході до влади !!! І саме в СРСР пройшли вишкіл багато німецьких солдат !!! А Сталін був таким добрим до Гітлера, що навіть устаткування йому посилав в країну для того, щоб будувати ВІЙСЬКОВІ ЗАВОДИ !!! ТАК ХТО КОГО У ТРАВНІ 1945 РОКУ "ПАБЄДІЛ" ???!га??
Додано о 22:59
Попереднє повідомлення було написане в 22:48
Є гарне прислів"я - " ЯКЕ ЇХАЛО - ТАКЕ ЗДИБАЛО" !!! А таварісям сталіністам варто такі кадри ТАК ДИВИТИСЯ, ЩОБ ЇХНІ ЧЕРВОНІ ЛУПАКИ З ОРБІТ ОЧЕЙ ПОВИСКАКУВАЛИ І СКАКАЛИ ЇХНІ ОЧЕНЯТКА ДО САМОЇ МУМІЇ ЛЄНІНА !!! КОМУНІСТАМ - НЮРБЕРГ - 2 !!!
Додано о 23:17
Попереднє повідомлення було написане в 22:59

monax;64544 пише: Во-первых: отдели в первом предложении дату публикации от текста, а то ты уже умудрился ВЕЛИКУЮ ОТЕЧЕСТВЕННУЮ ВОЙНУ перенести в сегодняшний день. Тебе не зря советуют: "Научись правильно копипастить".И во-вторых: не лезь туда, куда тебе лезть не стоит. Я пару дней назад спросил тебя в чате, ты почему-то после этого сразу оттуда пропал, теперь спрошу ещё раз прямо в теме:Мой дед, по национальности русский, погиб как раз в этих местах, защищая Украину.Второй дед, поляк, тоже прошёл всю войну и пахал на производстве в Шепетовке всю свою жизнь. Умер через восемь дней после выхода на пенсию, в 1979г.Оба были коммунистами. И вот теперь давай, раскажи мне об оккупации и проклятых москалях, язык повернётся???

тєбє мєнє туда сюда стоіт нє стоіт ))) ти можеш нормально запитати ,українською мовою ,що тобі від мене треба ???і чого ти за мною бігаєш по всьому форумі "пару дней"??? )))
Додано о 23:17
Попереднє повідомлення було написане в 23:17
Отак два тоталітарних режими святкували початок 2 світової війни !!! А що комунякам було діло до Польщі, чи діло до Західної України !!! Плювати вони хотіли !!! КОМУНІСТИЧНИЙ РЕЖИМ - ЦЕ ФАШИЗМ У КУБІ !!! КОМУНІСТАМ - НЮРБЕРГ 2 !!!

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 квіт. 2011 08:51 #64912 від

ZzZ;64899 пише: тєбє мєнє туда сюда стоіт нє стоіт ))) ти можеш нормально запитати ,українською мовою ,що тобі від мене треба ???і чого ти за мною бігаєш по всьому форумі "пару дней"??? )))

Феерический старт финского спортсмена, не прошло и месяца))))))) Это ты так в себе москаля убил? Ну, всё правильно: невосприятие русского языка, отсутствие вежливости.. Всё по практическим советам патриотов из Донецка))))Ты чего сейчас полез-то с ответом, да ещё и таким.... патриотским? Если не хватает образованности понять что-то "несоловьиное", то хоть не выпячивайся с этим на форуме. Если ты таким образом лишний раз хочешь подчеркнуть свой патриотизм и русофобию - твои бзики и так уже все знают. А если просто не можешь ответить - так это уже и так понятно больше недели. Так что ответ на этот вопрос лично мне от тебя уже дааавно не нуженНу а если ты думаешь что таким образом ты сподвигнешь меня на отказ от русского языка - что ж, флаг тебе в руки и барабан на шею, надежда умирает последней)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 квіт. 2011 08:52 #64913 від Alois

monax;64885 пише: Это абсолютно такой же пользователь, как и Алоис с ЗюЗюкой. И право оскорбять кого-то у них тоже абсолютно одинаковое.

Ти хоч у страсний тиждень не лжесвідєтєльствуй. Кого Алоїс оскор6ля...?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 квіт. 2011 08:55 - 20 квіт. 2011 08:58 #64915 від

Alois;64913 пише: Ти хоч у страсний тиждень не лжесвідєтєльствуй. Кого Алоїс оскор6ля...?

Ты ж хоть читать-то научись. Где я об этом написал, верующий ты наш? Я писал о равности прав, а не о факте оскорбления. Но раз уж ты сам спросил: ещё не забыл, за что тебя в прошлый раз забанили?))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 квіт. 2011 09:04 #64917 від Alois
А ні за що... Бєспрєдєл.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 квіт. 2011 09:17 #64918 від KrOt
в мене воював дід,9 травня для мене свято,я його буду святкувати так як він пройшов три війни(фінську,2 світову,ханхінгол),просто він був заручником тієї влади,таких там було мульони

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.226 секунд
0
репостів
0
репостів