100 найбільш переможних битв УПА з Німецькими каральними військами

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
02 квіт. 2011 09:08 #63757 від ZzZ
100 найбільш переможних битв УПА з Німецькими каральними військами www.upa1.netfirms.com/army1uk1.htm

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 квіт. 2011 09:26 #63759 від Alois

ofiser;63753 пише: Безразличие- это та осбенность нации,которая приводит ее в рабство. Когда на выборы приходит 30% , то что теперрь хотеть. Это то что я наблюдал на митенге 30 марта. Когда мы потеряем свободу- мы потеряем и колбасу.


Додано о 08:21
Попереднє повідомлення було написане в 08:04
Украине нужна Украинская партия. И на сегодняшний день это "Свобода" хотя они на сегодняшний день ведут не совсем правильную реторику.Народ,от них отталкивает прошлое т.е. связь Бендеры с фашистами. Если бы объявили коммунизм злом, тогда разклад поменялся в сторону "Свободы".т.к. Бендера уже боролся со злом,просто не тех выбрал себе в друзья,хотя немцы не могут быть друзьями с их имперским прошлым по отношению к Украине. Но был еще и Власов, который тоже боролся с Советами. И там было гораздо больше народа.

А в чому зв'язок Бандери з фашистами? В тому, що всю війну просидів у фашистському концтаборі? Чи може в тому, що фашисти розстріляли його брата? Львів зустрічав німців, як визволителів від російсько-більшовицьких загарбників, але коли націоналісти зрозуміли, що незалежність України не входить до планів нового окупанта, перейшли в жорстку опозицію і до нього. Шепетівка, до речі, також фашистів квітами, хлібом-сіллю зустрічала і дотепер святкує "визволення" від німецько-фашистських загарбників, хоча то була банальна зміна окупанта, як і 4 липня 1941 року. Якби перемогла Німеччина, ми б дотепер святкували визволення від російсько-більшовицьких окупантів. Просто за сім десятиліть людям втовкли в голову більшовицькі ідеологічні кліше, а команди "думать нє было"...
Додано о 09:26
Попереднє повідомлення було написане в 09:23

LuK;63755 пише: *** скрытый текст ***

П'ять років тому страху вже не було, а тепер знову 1937 рік на порозі. То може треба не ховатися, а боротися?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 квіт. 2011 11:18 #63762 від jaruto

Alois;63759 пише: То може треба не ховатися, а боротися?

І без роботи лишитися? :be:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 квіт. 2011 12:56 #63767 від Alois

jaruto;63762 пише: І без роботи лишитися? :be:

Раби завжди були при роботі. Лєв Толстой казав, що усе життя витискав із себе раба. Штірліц второй час сідєл в туалєтє і выдавлівал із сєбя раба...
Додано о 12:56
Попереднє повідомлення було написане в 12:52
Чого ж ви чванитеся, ви!Сини сердешної Украйни?Що добре ходите в ярмі,Ще лучше, як батьки ходили?Не чваньтесь, з вас деруть ремінь,А з їх, бувало, й лій топили.(Тарас Шевченко)

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 квіт. 2011 15:57 #63770 від
Лев Толстой был графом, а графьям рассуждать о ценностях жизни намного проще чем простым людям, которые без денег имеют свойство умирать от голода (хоть и с очень высокоподнятой головой). А если они ещё и детей при этом кормят, то система жизненных приоритетов вообще очень резко меняется...М. Боярский в одном из интервью сказал (это было вообще ещё при союзе, когда ещё не все были в курсе всяческих местных геноцидов, национальной ненависти и глобальной оккупации):- Я не позорю свою страну. Но главной целью в жизни считаю обеспечть будущее своих детей, а не доказать свою верность Родине...Мне ещё было на редкость дико услышать эти слова с экрана телевизора в то время.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 квіт. 2011 09:28 #63798 від

ZzZ;63757 пише: 100 найбільш переможних битв УПА з Німецькими каральними військами www.upa1.netfirms.com/army1uk1.htm

Угу... Что ж они в перерыве между битвами не сбегали и не захватили всю Германию? Судя по материалу, им там работы было минут на 15...Или "всё, что за границами моего села мну не касается"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
03 квіт. 2011 11:14 #63801 від ZzZ

monax;63798 пише: Угу... Что ж они в перерыве между битвами не сбегали и не захватили всю Германию? Судя по материалу, им там работы было минут на 15...Или "всё, что за границами моего села мну не касается"?

я не знаю що тобі відповісти ,щоб не образити...

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 квіт. 2011 11:41 #63802 від Alois

monax;63798 пише: Угу... Что ж они в перерыве между битвами не сбегали и не захватили всю Германию? Судя по материалу, им там работы было минут на 15...Или "всё, что за границами моего села мну не касается"?

Німеччину не захопили, бо мали (і маємо) кого бити на власній території...Ми, на відміну від окупантів, у чужий "монастир" зі своїм статутом не ліземо.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 квіт. 2011 13:48 #63806 від

ZzZ;63801 пише: я не знаю що тобі відповісти ,щоб не образити...

А с чего ты взял что меня обидит твоё отношение к УПА или коммунистам? Да ради бога)))Или ты решил ответить что-то типа "сам дурак и ничего не понимаешь"? Так это ж не ответ, это так, я даже реагировать не буду.

Німеччину не захопили, бо мали (і маємо) кого бити на власній території...Ми, на відміну від окупантів, у чужий "монастир" зі своїм статутом не ліземо.

Во-во.Так что давайте не будем путать борьбу с фашистами и борьбу за Украину. Это две разные войны и у каждой свои герои.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
03 квіт. 2011 13:59 #63807 від ZzZ

monax;63806 пише: А с чего ты взял что меня обидит твоё отношение к УПА или коммунистам? Да ради бога)))Или ты решил ответить что-то типа "сам дурак и ничего не понимаешь"? Так это ж не ответ, это так, я даже реагировать не буду. Во-во.Так что давайте не будем путать борьбу с фашистами и борьбу за Украину. Это две разные войны и у каждой свои герои.

УПА боролась за Самостійну Соборну Українську Державу!__де зараз німецькі фашисти ? нема! де зараз совєцький союз??нема! А незалежна Україна Є!!! то ж давайте брати Українці будемо цінувати це і поважати тих Героїв , які дійсно боролися і загинули за Державність України!

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.168 секунд
0
репостів
0
репостів