А чим для вас є 9 травня?

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 трав. 2011 22:48 #65946 від Alois
9 травня - це день між 8 і 10 числами того ж місяця.

Не бійся!
Тема заблокована.
Більше
10 трав. 2011 14:54 #66017 від magneto
Этот тот праздник в который я звоню своему дедушке и говорю ему "спасибо"!
Тема заблокована.
  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 трав. 2011 15:08 #66019 від Alois

magneto;66017 пише: Этот тот праздник в который я звоню своему дедушке и говорю ему "спасибо"!

А решту 365 днів навіть не телефонуєш?

Не бійся!
Тема заблокована.
  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 трав. 2011 15:46 #66021 від ZzZ

magneto;66017 пише: Этот тот праздник в который я звоню своему дедушке и говорю ему "спасибо"!

подзвони будь ласка ще раз своєму дідусеві і запитай-чи за те він воював, аби президентом України став ставленик Москви, котрий трохи більше аніж за рік згорнув демократичні надбання в Україні і ладен у будь-який момент передати Україну в руки Москви?...запитай в нього прошу, чи він воював за те щоб сьогодні виглядати у вікно поштарку яка йому принесе ту мізерну пенсію...запитай у нього чи думав він про сТаліна про червоний прапор коли з матюками піднімався з окопу у бій...чи думав він про Кремль вигукуючи "За Родину!!!"
Додано о 15:46
Попереднє повідомлення було написане в 15:37
9 травня-це, з моєї точки зору, – день обманутих сподівань мільйонів українців, котрі віддали своє життя на фронтах Другої світової війни не для того, аби кучми, ющенки, януковичі і їм подібні, прикриваючись турботою про долю пересічних громадян України, використовували Україну, як свою власність на свою користь.9 Травня президент Янукович звично публічно вітатиме український народ з Днем Перемоги. Для мене усі пафосні слова звучатимуть фальшиво. Бо наші попередники на цій землі боролися за краще життя для всього народу, а не для купки аморальних скоробагатьків, які спромоглися розбагатіти на народному горі і проживають нині за високими парканами своїх заміських палаців.Вони розграбували за останні 20 років українські багатства за принципом "все в Україні наше – а все інше ваше".Не можна святкувати того, чого не відбулося. Це скоріше свято зі сльозами на очах за втраченими надіями нашого народу. Тому особисто для мене День Перемоги – сумний день...

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]
Тема заблокована.
  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 трав. 2011 21:53 #66031 від ARTIST
Ну це вже взагалі!!!! panzicov.livejournal.com/182792.html Є мозок в людей? Ці націоналісти вже взагалі знахабніли. Додумались же до такого! Су*и!!Як рука підіймається на визволителів?!?! Самім не стидно? А це раді того воювали, щоб їх потім принижували такі як ви??? Сором!!І чим ваш прапор краще червоного??? А ваш прапор не є символом вбивств радянських воїнів? Тих, які ми називаємо визволителями, а ви - окупантами???А про львівську владу я взагалі мовчу, бо слів не хватає! І взагалі багато хочеться написати, але стримаюсь.
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 трав. 2011 22:06 #66033 від LuK
ARTIST не ведись на провокації)))
Тема заблокована.
  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 трав. 2011 22:12 #66034 від ZzZ

ARTIST;66031 пише: Ну це вже взагалі!!!! panzicov.livejournal.com/182792.html Є мозок в людей? Ці націоналісти вже взагалі знахабніли. Додумались же до такого! Су*и!!Як рука підіймається на визволителів?!?! Самім не стидно? А це раді того воювали, щоб їх потім принижували такі як ви??? Сором!!І чим ваш прапор краще червоного??? А ваш прапор не є символом вбивств радянських воїнів? Тих, які ми називаємо визволителями, а ви - окупантами???А про львівську владу я взагалі мовчу, бо слів не хватає! І взагалі багато хочеться написати, але стримаюсь.

то ти майбуть і живеш по тому Кремльовському каналу Вести ___дивись по більше московський ящик __ тобі там багато чого корисного роскажуть__ хоча вже й наші канали всі куплені (( крім деяких

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]
Тема заблокована.
  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 трав. 2011 22:15 #66035 від T-S
ZzZ, наші канали не кращі.
Тема заблокована.
  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 трав. 2011 22:19 #66037 від ARTIST

то ти майбуть і живеш по тому Кремльовському каналу Вести ___дивись по більше московський ящик __ тобі там багато чого корисного роскажуть__ хоча вже й наші канали всі куплені (( крім деяких

І більше нема що сказати)) І при чому тут канали, тут сам факт того, що відбулось, а не на якому каналі про це розказали. Мабуть на ваших каналах це б звучало так "Молоді герої вдарили по радянських загарбниках! Героям слава!":dl:
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 трав. 2011 22:24 - 10 трав. 2011 22:50 #66039 від LuK
дуже "гарно" було дивитись по ТБ як ті молоді "герої" били стареньких пенсіонерівГАНЬБА !!!!!!
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.151 секунд
0
репостів
0
репостів