Гвалт! Продажний сайт!

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 січ. 2016 19:17 #104603 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Гвалт! Продажний сайт!
Яка прикра "випадковість"...ось так і з'являються міфи, ти отримав начоний хоч і не свідомий приклад.
Писав велику розлогу відповідь трясця...коротше я писав про те, що за стільки часу ніхто спростувати наші матеріали ніхто так і не зміг, що говорить про те що сайт дорожить репутацією, тому в даному випадку прізвища журналістів другорядні.
Щодо акцентів, то це нісенітниця. Якщо на боці якоїсь політичної сили в конкретному випадку правда, то який сенс вигадувати паралельну реальність? У нас задача не сподобатись читачу, а донести правдиву інформацію, подобається вона вам чи ні. У нас недоторканних немає, проштрафиться ваш коханий Полодюк, напишем і про нього.
Взагалі задумайся, за стільки часу наші матеріали ніхто так і не спростував, але звинувачення льються. Це свідома тактика коли "ложечки знайшлись, а осадочек зостався".
І відповідальність ми за свої слова завжди готові понести, багато хто не в курсі, але щодо нас вже були судові позови. В ході засідань всі претензії щодо нас були зняті. Тому не думай, що нам є чого боятись і ми боємось когось.
Твої коментарі не бачу сенсу відновлювати, там по суті ті самі питання що ти задав тут. Якщо є велика бажання, можу додати їх скріншоти до цієї теми.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 січ. 2016 19:51 #104605 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Гвалт! Продажний сайт!

що за стільки часу ніхто спростувати наші матеріали ніхто так і не зміг

тут форум, тут всі звичайні дописувачі, які вислювлюють свою думку. А доводити чи спростовувати щось маєш ти, чи то пак міфологічні "ми", так як саме ви вважаєте себе журналістами. Подавайте інформацію відкрито, з офіційних джерел - ніяких питань не буде. А інкаше вибачай, у людей виникають сумніви, і не потрібно їх за це банити.

Якщо на боці якоїсь політичної сили в конкретному випадку правда, то який сенс вигадувати паралельну реальність?

а хто ти такий, щоб трактувати, що таке правда ? Ну справді, без образ ?

У нас задача не сподобатись читачу, а донести правдиву інформацію, подобається вона вам чи ні.

правильно, просто донести, без всяких власних трактувань і домислів. А то виходить як в останній статті "Концесійний договір..." - одні мітингувальники приїхали примусово, а інші прям таки всі "добровольці" ))
А коментарі, то вже таке, проїхали... Ти краще надалі не видаляй їх просто так, на власний розсуд.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 січ. 2016 20:20 #104607 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Гвалт! Продажний сайт!

тут форум, тут всі звичайні дописувачі, які вислювлюють свою думку. А доводити чи спростовувати щось маєш ти, чи то пак міфологічні "ми", так як саме ви вважаєте себе журналістами. Подавайте інформацію відкрито, з офіційних джерел - ніяких питань не буде. А інкаше вибачай, у людей виникають сумніви, і не потрібно їх за це банити.

Отут ти помиляєшся, ми нікому і нічого не маємо доводити. Ми донесли інформацію, попередньо розжувавши якщо є потреба. Інформація подано відкрито, а офіційні джерела не завжди дають правдиву інформацію, ми самі її перевіряємо. Якщо у людей є сумніви, то вони мають аргументовано висловити свої претензії, якщо це чергові "фуу...продались", то буду банити і байдуже, що там про це забанені подумають.

а хто ти такий, щоб трактувати, що таке правда ? Ну справді, без образ ?

Я той хто дізнається інформацію із першоджерел і знаходиться постійно поряд важливих процесів у місті. Тому подобається чи ні, але про події знаю дещо більше за інших, мене мало обходить думка диванних коментаторів.

правильно, просто донести, без всяких власних трактувань і домислів. А то виходить як в останній статті "Концесійний договір..." - одні мітингувальники приїхали примусово, а інші прям таки всі "добровольці" ))

Ну от бачиш, ти сам палишся зі своєю упередженістю. Тобі кругом будуть ввижатись домисли, якщо йдеться про Свободу. А я спілкуюсь і з одними і іншими, і якщо я пишу щось, то я у цьому впевнений. Якщо ти не віриш моїм словам, то будь ласка, пошукай на фото, може знайдеш якихось знайомих, запитай у них як було, а тоді вже звинувачуй мене.
Знаєш що саме прикро? Коли от ти і інші пишете різну дурню без доказів і не подумавши, то все більше наш колектив задумується, а чи вартує воно того. Нам тут гроші чемоданами не носять і сайт досі є дотаційним. Люди працюють за ідею, вони сподіваються змінити щось своєму місті на краще, а коли люди не хочуть думати головою і несвідомо транслюють меседжі відвертих покидьків, то реально хочеться все кинути до бісової матері.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 січ. 2016 20:29 #104608 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Гвалт! Продажний сайт!

Знаєш що саме прикро? Коли от ти і інші пишете різну дурню без доказів і не подумавши, то все більше наш колектив задумується, а чи вартує воно того. Нам тут гроші чемоданами не носять і сайт досі є дотаційним. Люди працюють за ідею, вони сподіваються змінити щось своєму місті на краще, а коли люди не хочуть думати головою і несвідомо транслюють меседжі відвертих покидьків, то реально хочеться все кинути до бісової матері.

Не потрібно нічого кидати. Проте варто все таки дослухатися до конструктивної критики. Повір мені, більшість з тих, хто критикує, хочуть того, що й ти - зробити сайт кращим.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 січ. 2016 20:58 - 19 січ. 2016 20:59 #104609 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Гвалт! Продажний сайт!

Проте варто все таки дослухатися до конструктивної критики.

Цілком погоджуюсь, але акцентую увагу на слові "конструктивну". Будь ласка підкріплюйте свою критику конкретними прикладами та доказами, а якщо таких не маєте, то подумайте тричі чи варто щось писати. Занадто багато недругів у сайту, тому виокремити реальну щиру критику від наклепів все важче.
Дякую за розмову :)
Останнє редагування: 19 січ. 2016 20:59 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 січ. 2016 23:01 #104615 від НЕкремлебот
Нічого особистого (хоча чого я брешу? є й особисте)))), але коли критеріями "на боці конкретних політичних сил правда", " конструктивна критика" та "ти не в курсі, а я спілкувався" (що цікаво, саме цей аргумент вважається аутентичним "дайте мені купу прикладів та доказів") оперує всього-навсього одна людина (хоч вона і сто разів буде казати що їх тут ціла команда), це дійсно попахує упередженністю.

Люди працюють за ідею, вони сподіваються змінити щось своєму місті на краще,

А от знаєш, а от ми тут всі сидимо і думаємо - а як би це місце де ми живем ще більше в гній закопати? Нам же не не хочеться краще, це тільки "толі і твоїй молодій команді"....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 січ. 2016 23:47 #104616 від НЕкремлебот
Так вже сталося що хоч я і мало пишу на форумі, але постійно відслідковую те що тут відбувається. Тому помітив: разом з допсами, які наш Сашко назвав приступами хейтерства (хоча так назвати два-три дописа в блогах від нового користувача це тра' мати фантазію) якось непомітно зник діалог (не дослівно)
- Користувач: Островський, а ти журналіст? За фахом. Просто цікаво...
- Островський: Ні, як і більшість журналістів в Україні.

Просто для довідки - ці дописи мало того що не порушували жодного з правил форуму, вони взагалі були розміщені не на форумі, тобто не підлягали подібній модерації.

Повторю фразу "Так вже склалось", що моя старша донька з восьмого класу мріяла стати журналістом.. І тому я це діло я вже не один рік вивчав разом з нею. Для довідки - вивчали з толком, в результаті вона зараз навчається якраз в Інституті журналістики при КНУ Шевченка. На бюджеті. Тобто це діло дійсно вивчене і проштудоване до кісточок, не куплене.
Так от: не просто більшість, а абсолютно всі журналісти в Україні (підкреслюю - журналісти, а не активісти) або мають потрібний диплом, або проходять навчання (практику) за потрібним фахом. Без подібних знаннь у нас є тільки та юрба з камерами на мобілках котра називає себе "громадськими активістами", до яких всім серйозним людям та організаціям до лампочки, згадайте того ж Орленка. Яких дійсно стало до біса, і які абсолютно не розуміють що таке журналістика. Для прикладу - прослухайте на цю тему того ж Соловьова, котри про журналістику та її функції де тільки не говорив...
Ці користувачі подякували: Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 січ. 2016 01:06 #104617 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Гвалт! Продажний сайт!
Нічого особистого, але коли людина з дивану кидає мені звинувачення в упередженості, то це викликає лише усмішку. :) Можливо ти був на місці події? Спілкувався зі сторонами конфлікту? Ні, ти вчергове закинув гівенця на вентилятор, добре що хоч відразу зізнався, що то особисте. Хоча їй богу не знаю чим то я тебе таки сильно обідив.

не просто більшість, а абсолютно всі журналісти в Україні (підкреслюю - журналісти, а не активісти) або мають потрібний диплом, або проходять навчання (практику) за потрібним фахом.

Угу, скажи це Мустафі Найєму, Андрію Куликову чи покійному Георгію Гонгадзе. А взагалі не хотів тебе розчаровувати, але ось почитай
Попередження: Спойлер!

прослухайте на цю тему того ж Соловьова

Це як сильно мені треба бахнутись в сосну шоб дослухатись порад кремлівського пропагандиста. :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 січ. 2016 10:56 #104618 від НЕкремлебот

Нічого особистого, але коли людина з дивану кидає мені звинувачення в упередженості, то це викликає лише усмішку. :)

Та усміхайся ти скільки хочеш (ще й пореготіти можеш), але шила в мішку все одно не сховаєш))) Про "був на місці події" - я вже наводив в одному обговоренню цитату людини, я ка дійсно була на місці описуваної події і сказала що сайт подає недостовірну інформацію.

А взагалі не хотів тебе розчаровувати, але ось почитай

Ну, не хтів би, не писав би, так що не роби тут з себе добродія)))
Ти б ще цитати за часів СРСР знайшов)))) Чи ти думаєш, я всього цього не бачив (не конкретно цього, а подібного.... хоча отих товаришів з РГУ та МГУ не читав... ну, це ж тільки тобі можна наводити "кремлівських пропагандистів", коли зручно)? Ще раз повторюю - ми це робили роками, а не по інету пробіглись та зручних цитат насмикали. Споримо, я тобі нашукаю з протилежним знаком за десяток хвилин? Від не менш поважних людей))))

Це як сильно мені треба бахнутись в сосну шоб дослухатись порад кремлівського пропагандиста. :lol:

По-перше, будь-чиї думки про журналістику не мають ніякого відношення до кремлівської пропагади. Це вже трохи на хворобу схоже - кидатись на людину тільки тому що в нього неукраїнське прізвище.
По-друге, ти напевно переплутав з Кисєльовим. Соловьов - це той що на всіх кутках ще пару місяців тому волав "Росії капець, якщо не будете щось змінювати".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2016 20:29 #104751 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Гвалт! Продажний сайт!
Нє,ну я все розумію,але блокувати людей за висловлення власної думки-це вже перебор :unsure:
Ці користувачі подякували: LuK, Symbioz, Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів