Гвалт! Продажний сайт!

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 січ. 2016 21:59 - 14 січ. 2016 22:04 #104519 від Dj Os
У вас черговий припадок хейтерства і хочеться вилляти тони лайна на сайт? Будь ласка, спеціально для цього ось створюю тему.

Вже дістали одні і ті самі коментарі від одних і тих же персон кругом де лише можна по сайту. Будь яка тема зводиться до одного і того самого - сайт продажний, а Островський отримує чемодани кеша від Свободи, міської ради, районної ради і ще бо зна яких ненавісних пересічному хейтеру закладів. Тому будемо цю анархію завершувати.

Всі оффтоп коментарі чи пости на форумі, про нібито продажний сайт будуть видалятись, а автори банитись. Маєте якісь аргументовані звинувачення? - залишайте їх тут і лише тут. Якщо ви не маєте поваги до праці інших, то це не означає, що редакція сайту дасть вам змогу засирати весь свій сайт вашими заздрощами та злістю.

На конструктивну критику давно не сподіваюсь, але із задоволенням поржу і чергових марних спроб дискредитувати саме відвідуване ЗМІ Шепетівки.
Останнє редагування: 14 січ. 2016 22:04 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: VeraKuharuk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 січ. 2016 09:05 - 15 січ. 2016 09:06 #104524 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Гвалт! Продажний сайт!

будемо цю анархію завершувати

Путин подписал изменения в закон о митингах

В Севастополе Россия первым делом запрещает проведение митингов[/quote]

Маєте якісь аргументовані звинувачення? - залишайте їх тут і лише тут

Проводить протестные мероприятия в Севастополе теперь можно будет в трёх отдаленных от центра города местах. Соответствующее распоряжение правительства подписал вчера, 17 августа, губернатор Сергей Меняйло.

Всі оффтоп коментарі чи пости на форумі, про нібито продажний сайт будуть видалятись, а автори банитись

В России впервые судят нарушителей закона о митингах

Врачам Забайкальского края в РФ запретили критиковать власть

Останнє редагування: 15 січ. 2016 09:06 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 січ. 2016 12:44 #104525 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Гвалт! Продажний сайт!
Я тобі доступніший приклад дам - давайте срати на тротуарах, у нас же демократія!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 січ. 2016 15:18 #104576 від IhorMykolaiovych
Відповідь від IhorMykolaiovych у темі Гвалт! Продажний сайт!

Островський О.В. пише: а Островський отримує чемодани кеша від Свободи, міської ради, районної ради і ще бо зна яких ненавісних пересічному хейтеру закладів. Тому будемо цю анархію завершувати.


Блін теж хочу бути модератором, нехай ще мені занесуть чемоданчик.
А нафіга завершувати анархію, анархія мама ... далі по тексту.
Ось видалять повідомлення які не порушують правила порталу то вже не є демократично. Але якщо порушують то без питань :Р

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 січ. 2016 15:30 #104579 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Гвалт! Продажний сайт!

Ось видалять повідомлення які не порушують правила порталу то вже не є демократично. Але якщо порушують то без питань :Р

У нас взагалі політика банити та видаляти повідомлення лише у крайньому випадку, більше того повідомлення не видаляються а просто забирають з публікації, щоб в разі якщо хтось почне нити, що у нас цензура, то ми наочно показали, що повідомлення було видалено не дарма.
Я ще можу зрозуміти оцих всіх хейтерів з Енергоінвесту, наркоконтроля і тд. Цей сайт єдиний із всіх ЗМІ Шепетівки, який показує їх справжнє обличчя.
А от взагалі не можу зрозуміти оцих всіх садомазохістів, які більше 10 років щодня заходять на "продажний" сайт і постійно жаліються на адміністрацію. Жоден досі не навів хоча б примарний доказ своїх слів чи хоча б факти, які спростовували наші матеріали. Таке враження, що хтось їм добряче їздить по вухам хтось із груп людей, яких я перелічив вище.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 січ. 2016 15:49 #104583 від IhorMykolaiovych
Відповідь від IhorMykolaiovych у темі Гвалт! Продажний сайт!

Островський О.В. пише: більше 10 років щодня заходять на "продажний" сайт

Оффтоп:
Попередження: Спойлер!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 січ. 2016 15:58 #104584 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Гвалт! Продажний сайт!

Островський О.В. пише:

Ось видалять повідомлення які не порушують правила порталу то вже не є демократично. Але якщо порушують то без питань :Р

У нас взагалі політика банити та видаляти повідомлення лише у крайньому випадку, більше того повідомлення не видаляються а просто забирають з публікації, щоб в разі якщо хтось почне нити, що у нас цензура, то ми наочно показали, що повідомлення було видалено не дарма.

В такому разі поверни, будь ласка мої повідомлення і дай відповідь на два запитання: хто такі "ми" , і чого "не дарма" вони (повідомлення) були видалені.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 січ. 2016 16:07 #104585 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Гвалт! Продажний сайт!
Ну я ж вже не раз пояснював, що над сайтом працює далеко не одна людина. Це журналісти, аналітики, фотографи, волонтери, менеджери з реклами, технічні адмінстратори. Хтось працює на волонтерських засадах, хтось за гонорари. Сайт намагається на мінімальному бюджеті охопити всі самі важливі теми міста.
Так само у сайту є власник, якого ви звикли називати адміністратор. Хоча насправді під акаунтом адміністратора пишуть всі журналісти, особливо ті хто займається новинами, я до речі в тому числі. Передбачаючи твоє запитання чому не пишуть під власним ім'ям, то на те є причини: хтось працює в газеті і не хоче щоб керівництво знало про їх підробіток, хтось просто дивиться на те, як мене поливають брудом і не хоче собі тієї ж участі, і тд.
А так я є частиною редакції сайту, тому я пишу "ми", в разі якщо зачіпають наші інтереси. Сподіваюсь все зрозуміло?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 січ. 2016 18:38 #104599 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Гвалт! Продажний сайт!
тестест Щось не вкурив, була відповідь енікея, я написав відповідь і пропала і та і та

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 січ. 2016 18:47 #104600 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Гвалт! Продажний сайт!

Островський О.В. пише: тестест Щось не вкурив, була відповідь енікея, я написав відповідь і пропала і та і та

Яка прикра "випадковість"...

Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів