Навіщо ви сюди заходите?

Більше
07 січ. 2016 20:48 #104351 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki
Я цим питанням щойно задався - нашо він мені цей сайт нещасний здався. І бачу що дарма тільки 2 дні "постив" тут. Нафіга воно мені було? Абсолютно незрозуміло. Ну хіба що за Ваську, бідного, 5 копійок своїх вставив. А все інше? Тьфу! Відірви й викинь.
А от чесно, навіть сам для себе, кожен напишіть - ви чому сюди заходите?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 січ. 2016 21:07 #104352 від Olga-Mihtva-vkontakte
Почитати місцеві новини. І почитати, хто що думає

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 січ. 2016 21:54 #104354 від Старик Хотабыч
Так само, новини. Єдина, як на мене можливість знати їх вчасно, адже коли виходять наші міські газети, для мене там нічого нового вже нема.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 січ. 2016 22:06 #104355 від НЕкремлебот
Сюди - це на сайт чи на форум?
На сайт - як і всі, щоб взнати новини. На форум захожу на автоматі (та й в закладках він у мене), але заглядаю все рідше і рідше, а якщо і заглядаю то стараюсь не писати. Так... від нема чого робити хіба що)))) Просто "відмічатись" не вважаю потрібним, а приймати участь в лайках (бо це дискуссіями назвати неможливо) де в жодної сторони зазвичай немає аргументів, а є лише своя точка зору, яка вважається апріорі непогрішимою ... ну, не моє)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 січ. 2016 23:22 #104358 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Навіщо ви сюди заходите?
На моїй пам'яті Мішаня вже кілька раз демонстративно уходив з сайту і все одно тихенько повертався :) А так хочеться ж вколоти: "на сайт ніхто не заходить", "кому він треба", "адміністрація погана" і тд Тільки от заходять щодня тисячі людей і з кожним місяцем все більше. ;) ;)
Форум же токсичним зробили саме ви панове, у вас нормальне спілкування лише в реалі виходить, а тут ви собі дозволяєте бути прищавими підлітками. Я то вже давно звик, а от люди жахаються і я їх розумію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 січ. 2016 00:18 #104361 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Тільки от заходять щодня тисячі людей і з кожним місяцем все більше. ;) ;)
Форум же токсичним зробили саме ви панове, у вас нормальне спілкування лише в реалі виходить, а тут ви собі дозволяєте бути прищавими підлітками. Я то вже давно звик, а от люди жахаються і я їх розумію.

Мішка, прикинь - нас жахаються тисячі людей і з кожним місяцем все більше і більше)))))
Сашко, ти вже одного був забанив? Легше на форумі стало? Ну так забань двох (а чого там, гуляти так гуляти - давай зразу трьох, з Контролем) - взагалі лафа настане, і тисячі людей (а з кожним місяцем все більше і більше.... глядиш, за півроку і до мільйонів твої цифри дійдуть) просто повалять на цей самий кращий в світі форум)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 січ. 2016 00:24 #104362 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Навіщо ви сюди заходите?
Ніхто вас не жахається....просто обходять стороною :-) А в бан легко можу відправити...порушите правила і підете паритись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 січ. 2016 00:27 #104363 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki
Пожди - цей раз я нікуди не уходив. Це ти мене "уйшов", а далі я просто на вас не мав часу. І я нічого не маю проти туташніго срачу - я після останнього разу отримав гігантське моральне задоволення :) Питання ж стоїть - нашо воно треба взагалі?
Ну от уже дещо вималювалось - новини людей цікавлять. Може є ще якісь інтереси? Бо от мені шепетівські пограбування бабульок мало цікаві (хоча самих бабушок шкода)


І нікого я там не колов - потрібні ви мені :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 січ. 2016 00:28 #104365 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Ніхто вас не жахається....просто обходять стороною :-) А в бан легко можу відправити...порушите правила і підете паритись.

А, таки не жахаються? Тобто, коли ти написав

а от люди жахаються і я їх розумію.

ти просто збрехав?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 січ. 2016 00:29 #104366 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Навіщо ви сюди заходите?
Не бреши хоч сам собі...мені знайти твої прощальні пости? :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів