Позаштатний журналіст

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 жовт. 2011 19:55 #71687 від Lego

...Єдиний вихід хоч якось вивести сайт з його полудохлого стану - знайти підприємця, який буде фінансувати його діяльність хоча б 2000 гривень на місяць...

Логично предположить, что это предприниматель захочет чтобы инвестиции окупались. А дивиденды, в виде возросшей популярности сайта - довольно сомнительны.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 жовт. 2011 22:39 #71692 від T-S

igga;71686 пише: А якщо 10, то 500? )))))))))))))))))Я, звісно, бажаю тобі знайти таких людей, але думаю, що підняти якийсь інтернет-ресурс в Шепетівці можна тільки під вибори і під якогось кандидата, який буде це фінансувати.Сумніваюсь, що ти чи хтось інший може викинути 20-30 тисяч гривень за рік просто так, погратися у інтернет-газету без прибутку.Спробуй просто відкрити шепетівську спільноту на ЖЖ, як в багатьох містах зробили - community.livejournal.com/interesniy_kiev/ Можливо, люди будуть самі додавати новини чи фотки. Безплатно.

Наврядчи... На сайті мало Шепетівчан, а в ЖЖ напевно ще менше. Хіба в одній відомій соціальній мережі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 жовт. 2011 11:45 - 16 жовт. 2011 12:00 #71877 від andreypry

igga;71678 пише: Навряд чи хтось з журналістів буде писати за 5-50 грн. та ще й на телефон.

А ви вважаєте, що за новину про Шепетівку, не виходячи за межі міста варто платит як за фоторепортаж про Памелу Андерсон чи про Бреда Піта??? Не треба перегинати, ціна дуже відповідна! Я підтримую Адміна в цьому.

igga;71678 пише: Єдиний вихід хоч якось вивести сайт з його полудохлого стану - знайти підприємця, який буде фінансувати його діяльність хоча б 2000 гривень на місяць.Зареєструвати сайт як ЗМІ, по 1000 гривень оплатити роботу двох студентів-філологів, які вміють писати. Щоб ходили в Білий дім, сесії депутатів, місцеві свята. Фоткали, описували та розказували про все це живою мовою.

Шановна(ний), це вже перебір, як мені здається, для сторінки міського значення такі кошти фінансування та підхід до розвитку зроблять міський сайт ресурсом новин регіонально-державного маштабу. А якщо дуже довго і сильно надувати кульку, вона ....втратить своїх користувачів, бо стане не цікаво.Одне, на що згоден, це те, що треба активізувати роботу вільних креспондентів! Але це я вже свої думки видаватиму конкурентам :) Повертаючись до теми заробітку таким чином, скажу, що той, хто вміє писати, може заробляти на цьому дуже непогані гроші. Не вірите, можу вас скерувати до вірних людей :) Щодо новин, ще раз, люди Шепетівки, вам мало б бути соромно казати про слабкий розвиток сайту міста та взагалі розвиток Шепетівки, адже я не бачу щоб Ютуб чи ще який ресурс поповнювався вашими відео з подій та святкувань, Краще відео з дня міста і то не наше.Де фото нашого міста, де якась інформація щодо місцевих подій, транспорту, сервісів, служб тощо.?!Є пара-трійка людей, що тягнуть це все, а інщі лише критикують. Ні щоб сказати, та ми й задармо для свого міста писатимемо статті про події, це ж наше місто, це наша справа!А їм ще й мало пропонують. 100 грн мабуть хочеться за статтю, розміром як цей мій пост в блозі (написаний задармо). А 100 грн люди за день заробляють пахаючи фізично!!!Прошу користувача igga не сприймати все написане на свій власний рахунок, це загальна стаття, до вас тільки частинки з коментарями під вашим текстом.---Доречі, неодразу прочитав тему с заробітком, народ, не смішіть, сайт з 100 відвідувань за добу не може приносити прибутки*. Можлива лише часткова прибутковість на оплату хостингу, домена, пара грн на статті... Тут не в грошах питання, а в банальному розвитку популярності сайту на теренах Шепетівки та його патріотичному підтримуванні на воді своїми новинами тощо.* умовно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2011 13:36 #71887 від odin

igga;71678 пише: У формі блогу було б краще.

да!!!..........
Додано о 12:30
Попереднє повідомлення було написане в 12:29

igga;71678 пише: по 1000 гривень оплатити роботу двох студентів-філологів, які вміють писати.

Нє!!відсутня мотивація + обмеження ресурсів.5-50 грн - набагато краще.
Додано о 12:36
Попереднє повідомлення було написане в 12:30

igga;71686 пише: Спробуй просто відкрити шепетівську спільноту на ЖЖ

можна, більш того, мені і ще комусь, наприклад, було б зручно.І ще як варіант гуглоплюс і сторінка в фейсбуці.Так значно розширюється "ареал" + з кожного посту перехресні посилання на форум.

igga;71686 пише: Можливо, люди будуть самі додавати новини чи фотки. Безплатно.

Хз що з цього вийде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2011 13:44 #71891 від admin
Блоги в нас вже давно є - shepetivka.km.ua/forum/blog.php Та чомусь особливої активності там не спостерігається.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2011 14:02 #71892 від odin
якби я планував розвиток, відштовхувався б від стратегічної цілі сайту.Створити мегавідвідуваний ресурс не вийде - занадто Шепетівка нещасненьке місто, щоб зацікавлювати аудиторію більшу, ніж частина (амлюсінька частиночка) самої Шепетівки.Як варіант - вийти на єдиний інформаційний ресурс Шепетівки і розширити його цільову аудиторію. (зараз тут майже лише ті, хто свого часу (коли створювався форум) і зараз в якійсь мірі пов'язані з сферою ІТ (я, Ос, Вент, Дент, Гоблін, Малеча, Неміроф, Блад, Геліос, ... ))Формат блогу (наприклад вордпресс) дасть змогу інтергуватись в більшість популярних соц мереж (як кросспостінг з сайту в інші блоги/соцмережі (ЖЖ, Я.ру, базз, фейсбук), так і можливість коментування постів на сайті від імені своїх "персонажів" в тих самих соцмережах/блогах + підвищення рейтингу пошуку гугла через виставляння плюсів в гуглоплюсі (щось мені здається, що це колись стане одним із найафігєннішим "винаходом" гугла))Залучення "інвестора" - ну якось скептично сприймається. За що платити гроші? Швидше підійшло б залучення спонсорів. Хто пам'ятає шепетівку.біз? Навіть тоді маючи паршивенькі знання пхп мускла я зумів зробити скрипти для розміщення і пошуку на сайті інформації по шепетівських магазинах. Навіть тоді Підставська Н. мені заплатила якісь пару десятків гривень за те, що я розміщував список її товарів з цінами на сайті.Якщо тему розвинути, можна розміщувати комерційну (списки товарів, ціни, можливо фото), рекламну (банери, окремі сторінки/пости/статті) інформацію (вартість якої зростає через розмноження її в соц мережі/блоги) як елемент залучення коштів, які витрачати на оплату "годних", "православнихї" статей і наповнення потрібною, корисною, але важкоздрбуваємою інформацією.
Додано о 13:02
Попереднє повідомлення було написане в 13:01

Admin;71891 пише: Блоги в нас вже давно є - shepetivka.km.ua/forum/blog.php Та чомусь особливої активності там не спостерігається.

це не те. комі ці блоги потрібні? хто в них має змогу прийняти участь в обговоренні теми крім декількох активних учасників форуму? Через те в них і немає активності

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 жовт. 2011 14:09 #71894 від Dj Os

Гоблін, Малеча, Неміроф, Блад, Геліос,

100 років їх вже тут не бачив. І взагалі з того часу список активних користувачів дуууже змінився))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2011 14:13 #71895 від odin

Dj Os;71894 пише: 100 років їх вже тут не бачив. І взагалі з того часу список активних користувачів дуууже змінився))

та да. написав кого згадав. але суть не в тому. все одно теперішня цільова аудиторі дуже мала і левова частина тут айтішніки. Он Акелу ще забув.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 жовт. 2011 14:15 #71896 від Lego

це не те. комі ці блоги потрібні?

Как это кому? Мне например))) Надо же начинать с чего-то...

100 років їх вже тут не бачив.

Гоблин жив!)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 жовт. 2011 20:59 #71970 від igga
В тому що сайт і форум мало відвідують людей, в першу чергу вина самого адміна. Він недостатньо працює над темами, які цікавлять шепетівчан. Не треба чекати, поки люди самі будуть писати. Треба самому підкидати гівно на вентилятор, створювати резонансні теми про недоліки роботи міських служб, базару, шкіл, медицини, автобусів, залізниці і так далі.Тобто вони є, але їх мало. Адмін сам чекає, що хтось за нього буде писати, а повинен сам користувачам підкидати теми для обговорення. Бо люди рідко сюди ходять створювати теми, вони ідуть сюди щось почитати новеньке, і якщо їх це зацікавило, пишуть відповіді.Чому не можна комусь, не обов'язково світити адміна, кожну середу ввечері купляти День за Днем, Вісник та цю нову газетку і сканувати у форматі А3? Не так, як хтось сканує на А4, а у нормальній якості? Якщо ти готовий віддавати 50 гривень за якусь статтю, сканер можеш купити.Це відразу додасть 100-200 відвідувачів додатково, бо люди тільки заради оголошень і купляють ДзД, а вісник - щоб прочитати якісь місцеві новини від влади.Якби ці дві газети тут зранку четверга з'являлися у pdf-форматі, люди б сюди йшли натовпом, бо це пряма економія 3-4 гривень. А це сотні людей.Шепетівський сайт можна розкрутити, тільки з якою метою? Хіба щоб продавати ссилки. Ось сайт Вісника, за моїми оцінками, дає його власнику тільки з продажу ссилок мінімум 1500 гривень щомісяця. Просто на інформаційну інтернет-газету тут ніхто не потяне. Ну може перед виборами хтось щось запустить пристойне.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.173 секунд
0
репостів
0
репостів