Позаштатний журналіст

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 жовт. 2011 17:38 #71598 від admin
Лишаємо тут ваші відгуки стосовно матеріалу: Позаштатний журналіст

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
13 жовт. 2011 15:46 #71671 від ZzZ
о! це прикольна тема :df:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 жовт. 2011 15:47 #71672 від Filini
Дійсно непоганий стимул для написання статті, може це і собі спробувати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
13 жовт. 2011 15:52 #71674 від ZzZ
пробуй __ прикольна фішка ! крім усього ще й заробиш:bi::bi::bi:трішки )

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 жовт. 2011 16:21 #71678 від igga
Навряд чи хтось з журналістів буде писати за 5-50 грн. та ще й на телефон.Єдиний вихід хоч якось вивести сайт з його полудохлого стану - знайти підприємця, який буде фінансувати його діяльність хоча б 2000 гривень на місяць.Зареєструвати сайт як ЗМІ, по 1000 гривень оплатити роботу двох студентів-філологів, які вміють писати. Щоб ходили в Білий дім, сесії депутатів, місцеві свята. Фоткали, описували та розказували про все це живою мовою.Тоді можливо, буде сенс на нього заходити частіше, щоб фотогалереї подивитись.А взагалі на мою думку, треба відокремлювати форум і сайт. Сайт на такому двіжку і форматі справляє погане враження. У формі блогу було б краще.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 жовт. 2011 16:46 #71681 від Filini
Ну як на мене за статтю отримати 50 грн не так і погано. А от щодо студентів-філологів то ви дарма, тут потрібні хлопчини спортивного складу, тому що Сірожа тих студентів так впресує, що будуть йому статті в газетку його кишенькову писати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 жовт. 2011 17:07 #71682 від admin
igga не переживайте, бюджет на журналістів є. Та нажаль немає самих професійних журналістів, при всій повазі до журналістів наших газет, хочу сказати що під їх статті можна лише засинати. Якщо я когось пропустив і ви можете порадите, то буду вдячний.Щодо формату сайту то є напрацювання щодо його перетворення, та нажаль немає бажання самих користувачів включитися в наповнення сайту. Доки я не побачу цього бажання, то змінювати щось на сайті не бачу сенсу.Побачимо що дасть ця акція, можливо і знайдуться цікаві дописувачі яких буде не шкода взяти в штат журналістів сайту.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 жовт. 2011 17:23 #71684 від igga
Якщо є кошти, давай оголошення в газету, влаштовуй конкурс, іспитовий термін. Просто ці 5-50 гривень на телефон якось несолідно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 жовт. 2011 18:32 #71685 від admin
За один матеріал 50 грн отримати я гадаю непогано, якщо прислати 3 статті то можна і 150 грн отримати за день.Давати оголошення в газету немає сенсу, звернень по такому оголошенню нормальних кандидатур не буде, а робити з сайту Шепетівський вісник не хочу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 жовт. 2011 18:47 #71686 від igga

Admin;71685 пише: За один матеріал 50 грн отримати я гадаю непогано, якщо прислати 3 статті то можна і 150 грн отримати за день.

А якщо 10, то 500? )))))))))))))))))Я, звісно, бажаю тобі знайти таких людей, але думаю, що підняти якийсь інтернет-ресурс в Шепетівці можна тільки під вибори і під якогось кандидата, який буде це фінансувати.Сумніваюсь, що ти чи хтось інший може викинути 20-30 тисяч гривень за рік просто так, погратися у інтернет-газету без прибутку.Спробуй просто відкрити шепетівську спільноту на ЖЖ, як в багатьох містах зробили - community.livejournal.com/interesniy_kiev/ Можливо, люди будуть самі додавати новини чи фотки. Безплатно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.173 секунд
0
репостів
0
репостів