Трагічні події на четвертих ставках

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 серп. 2014 10:43 #92596 від lamer85

Dj Os пише: "Бєлий дом" не займається перевірками бізнесу.
Шезлонги, рятівники та і зокрема громадський пляж потрібні місту, але у нас є проблема з водоймами, вони всі не відповідають гігієнічним нормам.

Так я ж для того і пишу "і". Особливої користі від цієї установи я, поки що, принаймні у Шепетівці, не бачу.
Відповідають чи ні - але люди там уже полощуться десятками років. І буду ще стільки ж ходити купатись, і будуть водити своїх дітей. І будуть топитись. Бо "не відповідає санітарним вимогам", і там ЗАБОРОНЕНО облаштовувати будь-яку інфраструктуру. Там звичайно, заборонено і купання, але простому обивателю на це начхати - йому ніхто нічого не зробить.
То може треба б якось з цієї ситуації виходити? 90% наших громадян мають такі доходи, що 4-ий ставок це якраз той максимум відпочинку який вони можуть собі дозволити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 серп. 2014 11:04 #92597 від skorpion662
Так. На ці водойми весь час ганяють корів з Плесни. Вони випорожнюються у воду, що робить став непридатним для купання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 серп. 2014 12:12 #92598 від Dj Os

Так я ж для того і пишу "і". Особливої користі від цієї установи я, поки що, принаймні у Шепетівці, не бачу.

Те що ти її не бачиш, не означає, що вона не потрібна.
Щоб зробити став прийнятним для купання, його треба спочатку спустити, вичистити, а тоді вже наповнювати водою та ставити все необхідне обладнання. На кому зараз 4 ставок?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 серп. 2014 14:17 #92601 від lamer85

Dj Os пише:

Так я ж для того і пишу "і". Особливої користі від цієї установи я, поки що, принаймні у Шепетівці, не бачу.

Те що ти її не бачиш, не означає, що вона не потрібна.
Щоб зробити став прийнятним для купання, його треба спочатку спустити, вичистити, а тоді вже наповнювати водою та ставити все необхідне обладнання. На кому зараз 4 ставок?

Колись мєнти тримали. Зараз уже не знаю. Але свого часу там спроби були порядок навести, навіть, памятаю, парасольки стояли від сонця. Та все ж впирається у ту будівлю, від якої така купа користі, шо її аж не видно. Ті, хто коли щось пробував робити у нас в Шепетівці добре знає - все там починається, і там жеж і закінчується.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 серп. 2014 10:32 #92623 від zlyj vuyko

sam_mas пише: уже 25 лет строится бассейн,при нормальных настоящих хозяевах города,уже сколько жизней можно было бы спасити -научив детей плавать,а так((

ты или не местный или молодой, басеен не строится 25 лет. Басеен давно построен и даже работал, пока был на балансе у мясокомбината, потом мясик забил на него, а город не потянул. Кстати бассен был вполне себе нормальный, ходил пару лет в свободное время, и там ещё не плохая сауна на первом этаже от входа слева была.

А ребят жвлко, молодые. Девчушке выздоровления, надеюсь там не серьёно, потому что если перелом позвоночника и затронуло нервные столбы, то перечеркнуло ей всю жизнь. Жаль, молодая симпатичная

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.110 секунд
0
репостів
0
репостів