"МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 груд. 2013 14:39 #88501 від kredit
Відповідь від kredit у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Питав!!! І не раз питав!!! Я взагалі то депутат районної ради!!! Але питав!!! І в мера в кабінеті сиділи!!! І за Проспект говорили!!! Але депутатська більшість в мера!!! Ти б краще спитав депутатів від ПР разом із тушками, чого вони голосують за рішення, які направлені проти тих хто за них голосував!!! І чого немає діалогу по розподілу коштів, прикладом, на ті самі дороги!!! Чому одноосібно мером приймаються рішення, а депутати виступають лише статистами в підніманні рук!!! Де совість людська їх та страх перед народом, що їх обирав!! Ось що спитай!!! Це перше!!!

Така велика шишка - і нічого не зміг зробити ;)


Друге!!! Нагадай но мені за мій піар!

Відповідаю - піар твій палатки з партійною символікою, яка вже всі остогидла і те що ти нижче написав, прям розписав про себе такого Чегевару. ;)

Хоч 1 приклад наведи!! Або наведи приклад хоч 1 рішення за яке я голосував, і яке зашкодило людям!!! Я у своїй діяльності керуюсь виключно ВЛАСНИМ РОЗУМОМ І СОВІСТЮ І ВІДТОГО СМІЛИВО ГОВОРЮ ТЕ ЩО ДУМАЮ І ДИВЛЮСЬ ЛЮДЯМ У ВІЧІ!!! А моя партійна приналежність тут апсолютно нідочого!!! В мене є власні погляди і своя думка - чого і Вам бажаю!!!Але Ви, я думаю, як сиділи заляканими мишами, так і будете сидіти доскону!!! В тому є Ваша сутність!!!
Що ж ти можеш сказати - раз не поділяють Ваші погляди - то значить мишка, або того гірше зрадник.

Я теж все сказав і прооную тобі закрити цю тему так як вона не є тим що може вирішити якусь проблему, а просто розводить демагогію

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 груд. 2013 14:54 #88502 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
От навіщо оці всі конфронтації? kredit, я не підтримую жодну з партій, але розумію шо сидіти на місці і терпіти цей беспрєдєл більше не можна. Цей мітинг проходить без партійної символіки, шо тобі ще треба?
Якщо підтримуєш Євромайдан, то приходь, якщо не підтримуєш то сиди вдома і далі жалійся на життя.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 груд. 2013 22:18 - 05 груд. 2013 22:50 #88505 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

kredit пише: Тут Емигранта підтримую, я не був прихильником помаранчевих і теперішній ажіотаж також не підтримую.
Мабуть 90 % мітингарів й гадки не мають за що вони стоять, хоча якщо розібратися по суті, то й страйкувати нізачим. Одні бандюки хочуть змінити інших. Пани б"ються, а в холопів лоби тріщать.

vk.com/video90175859_166617727?list=612662d29498264fa1
Глянь відео :)
А тепер трохи по суті:)
Був з Шепетівчанами в Києві і зрозумів одну велику річ, є майдан і є мітинги. Майдан ви всі кожен день бачити по ящику чи в інтернеті. І є мітинги, мітинги були біля Верховної Ради в понеділок,в вівторок мітинги були біля Управління освіти, організовували студенти, і добились, щоб їх не переслідували через те, що вони відвідають майдан/мітинги, та був мітинг біля кабінету міністрів. Сьогодні так само був мітинг біля кабінету міністрів. Так оці мітинги проходять з 6 ранку і поки не стемніє, можливо трохи раніше. І зрозумів річ одну, хочеш щось змінити, йди на мітинг, чи в 10 годині чи в 6 ранку чи взагалі під кінець, але приходь підтримуй. Кияни відвідували :). А якщо ти не хочеш сильно напрягатись, такий собі "турист" хочеш подивитись на йолку, на банери, на сцену, поїсти надурняк, поспівати, послухати пісеньки, послухати новини та порозважатись то тобі реально місце на майдані. Владі до такого місця той майдан, вони реально клали на нього, оскільки беркут охороняє Верховну Раду (там де їх ніби мітинг регіАналів) та від сьогодні вже має охороняти кабінет міністрів, який мирно блокували.
Задрали "чутки" що ніби опозиція не знає що робити, та все вона добре знає, все вона робить, треба лише допомагати їй ділом, а не тільки носити стрічки з національної символікою та символікою ЄС. Фото з мітингу скину завтра, але декілька фоток кинув собі на сторінку в ВК vk.com/dentistko?w=wall1661090_4231, фотографував з телефона, а зарядити там його проблемно, тому і мало фотографій.
Скоріше за все в цю суботу ми знову їдемо, тому якщо є бажаючі пишіть сюди чи в ПП, або телефонуйте 097-063-91-32 (не думаю ще це реклама), умови там сурові (тому це точно не прогулянка) та збереження дисципліни ну і готуйтесь ходити під партійною символікою та гаслами.
Згоден що саме #Євромайдан дав поштовх для революції, але лінія фронту трохи змінилась і вона зараз біля держ. установ.
Ёбігрант, відповідати на мої повідомлення не треба, я їх і так не читаю
Останнє редагування: 05 груд. 2013 22:50 ким Dentist.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 груд. 2013 22:29 #88506 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
А тепер слово за Шепетівку, якщо ми зробимо щось на зразок як в Хмельницькому, то може і пан Гандонюк до нас вийде побалакати, геть речівки коли стояв придумав, але кричати не дуже зможу, голос зірвав

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 груд. 2013 22:36 #88507 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Фотки з сьогоднішнього дня. shepetivka.com.ua/fotohalereia/album.html?albumid=599
Завтра продовження на 10

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 груд. 2013 16:34 #88508 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Створив групу shepetivka.com.ua/shpeople/groups/viewgr...kyi-yevromaidan.html
Туди буду заливати все відео і фотки з Євромайдану Шепетівки

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 груд. 2013 15:00 #88514 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Борьба с Майданом на вашем сайте :cheer: :cheer: :cheer: (см. скрин)


Шепетоква - вперде!!!
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 груд. 2013 16:04 #88516 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
То проплачена реклама, вже різні такі реклами бачив саме тут і що? Розумна людина зрозумів, що це робиться спеціально, аби люди не їхали

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 груд. 2013 16:16 #88518 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Dentist пише: То проплачена реклама

А майдан, думаешь не проплатили? ;) Тут - как 10 лет назад, только рожи другие, лозунги не те и цвет флагов немножко поменялся. Ты 10 лет назад - ездил на Майдан?
Шепетоква - вперде!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 груд. 2013 16:36 - 07 груд. 2013 16:37 #88519 від LuK
Відповідь від LuK у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
не думаю що проплачена.
на майдані зараз дійсно багато бомжів та алкашів... :blink:
зі всієї округи з"їхались на халявні бутерброди та одяг.
і ходять поміж здорових людей та дітей!!!
а ше кажуть крадунів-карманників немеренно
для них там зараз клондайк,ніхто їх не трогає.бо нізя
і ще сильно засрали центр міста :S
п.с. і мені за цей пост не платили :silly: інформація з епіцентру подій від незалежного оглядача B)
Останнє редагування: 07 груд. 2013 16:37 ким LuK.
Ці користувачі подякували: Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.234 секунд
0
репостів
0
репостів