"МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 груд. 2013 19:09 #88434 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Дарма переживаєте, прекрасно люди розуміють чого стоять. Романтика помаранцевої революції минула, люди прекрасно розуміють шо таке зараз влада і опозиція, але поки шо опозиція лише союзник, це не означає шо їм просто віддадуть владу і розійдуться по домам.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 груд. 2013 19:31 #88437 від LuK
Відповідь від LuK у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
звісно ніхто влади ім не віддасть :lol:
зміна президента не означає що все зміниться в кращу сторону.
Очевидно що за цим всім, що зараз коїться, стоїть третя сила .Яка використовує ту саму опозицію .
Якщо президент і зміниться,кукловоди (сірі кардинали) лишаться ті самі :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 груд. 2013 20:52 #88439 від kredit
Відповідь від kredit у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
але поки шо опозиція лише союзник, це не означає шо їм просто віддадуть владу і розійдуться по домам.[/quote]


цікаво, а кому ж ви владу передасте??? Розвалить країну теперішня загранічна опозиція остаточно. Кличко - в Німеччину, Арсеній - в Ізраїль.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 груд. 2013 21:50 #88440 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Ще влітку я чув інформацію, що в грудні висловлять недовіру Азарову, його змістять, а на його місце прийде Арбузов. І якщо, це - правда, то теперішній майдан - одна з навеличніших вистав, в якій народ - актери, хоча про це навіть не здогадується.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 груд. 2013 22:36 - 03 груд. 2013 22:38 #88441 від Lego
Відповідь від Lego у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Я поражаюсь одному:
Если послушать скептиков евроинтеграции, противников митингов, российские СМИ, вас, некоторые Шепетовчане, то складывается мнение, что в Украине ВСЕГДА буде жопа!
И нам только что и остается, так это вздыхать и говорить как сейчас хреново... но лучше нихера не делать, потому, что станет еще хуже!

Возникает вопрос - Мы бл**ть нация или член собачий???? :evil:

"Ми щирі українці"! Но на выборы не пойдем - там все куплено, парламент выбирать не будем - тем более куплено, возражать на счет произвола властей на местах - вообще гиблое дело! Майдан? Мы шо быдло купленное???? :whistle:

Мы же окуительные мыслители и стратеги! Просчитали все на перед и нам не гоже бегать и суетиться. Все и идет по плану. Тем более, что за нас все просчитали - Гамнюковичи, Азировы, штаты, евреи, фашисты (список дополните сами). Нам осталось только ждать "светлое будущее". :blink:

Народ что с вами? Вам осталось только на голову нагадить, а так, уже как хотели, так вас и поимели! И то, после этого вы будете радоваться, что тепленькое сверху :sick:

Для кого-то этот пост может показаться резким и т.д. Я стараюсь держаться подальше от дерьма политики. Это просто мнение со стороны. Пусть Ёмигрант не только Кучму, еще и Петра Первого с Иваном Грозным вспомнит. Тогда же было все пиздец пиздец как круто! :woohoo:

Первый раз поймал на мысли, что согласен со словами некого из форумчан - Этого мы (украинцы) и заслуживаем! Если мы не видим в том же майдане возможность хоть как-то пошатнуть эту свиноферму. Действительно, зачем?
Пусть дальше чавкают у корыт, строят резиденции, покупают вертолеты. А то придут злые дяди из ЕС и США и сделают а-та-та! :oops:

Лучше продолжать отсасывать получать стабильную ЗП, часть которой еще и доят! Ах да, и налог за туалет не забыть заплатить!

Все... ушел в запой... :pinch: :pinch: :pinch:
Останнє редагування: 03 груд. 2013 22:38 ким Lego.
Ці користувачі подякували: Dentist, muko, Serg_Ponomarev

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 груд. 2013 23:08 #88442 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Lego пише: Я поражаюсь одному:
Если послушать скептиков ... блл-бла-бла ...Все... ушел в запой... :pinch: :pinch: :pinch:


І так кожен другий говорить, реально. Я сам так полюбляв іншим говорити, які починали розповідати на кшталт: "Та що ми зможемо...", "Все одно нічого не зміниться", тощо.

Наразі я впевнений в одному - в нашого народу є потенціал, є бажання щось змінити, є сподівання. Проте немає одного - немає лідера, який міг ми направити вектор цієї людської "народної" енергії в належному напрямку, а без цього і майдан, і євромайдан, а точніше натовп сповнений енергією - це лише (вибачте, не хочу нікого образити, просто не можу підібрати інше слово) - стадо/маріонетки якими можна маніпулювати різними методами.
Немає наразі тієї людини - ЄДИНОЇ, за якою міг би піти наш народ з відкритим серцем, з довірою, з надією в покращення.

А зараз на майдані - лише кипляча енергією народна сила, і розгублена опозиція, яка теж не чекала на таке народне волевиявлення.
ІМХО

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 груд. 2013 23:55 #88443 від Lego
Відповідь від Lego у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
(пьян в доску, но печатая из последних сил)
Посидим... подождем... авось случиться второе пришествие сына господня... а пока я спать/трезветь/лечиться
Одна просьба - разбудите, когда сие диво произойдет, ок?
Буду очень благодарен!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
04 груд. 2013 03:38 #88445 від muko
Відповідь від muko у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Всі казали шо майдану не буде без лідера...але ж якось і без тріо того справлялись до цього, оцей плач шо без лідера ми все просрем фігня.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 груд. 2013 08:41 #88446 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

muko пише: Всі казали шо майдану не буде без лідера...але ж якось і без тріо того справлялись до цього, оцей плач шо без лідера ми все просрем фігня.


Не просрем, просто нічого не виграємо. В кращому випадку Азарова змінимо на Арбузова і відсотків 5 зі 100, що усунемо "Проффесора". А саме питання з євроінтеграцією вирішиться саме - якщо рашка погіршить нам умови співпраці, вернемось хутенько до підписання угоди, нічого не запропонує - чекатимемо 15 року.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 груд. 2013 08:45 #88447 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
По хорошому головне шоб майдан зараз добився повного перезавантаження - кабінет міністрів, парламент і президент. А там вже будем уважно дивитись шоб не обрати тих самих. Та зараз головна задача показати Янику, шо діватись йому вже нікуди

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.179 секунд
0
репостів
0
репостів