"МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Більше
04 груд. 2013 20:05 #88479 від Serg_Ponomarev
Відповідь від Serg_Ponomarev у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

LuK пише: як варіант - позичити палатки у базарників.в них без символіки)))


Чекатимемо Вас завтра о 15:00 з базарними палатками!!! ;)

P.S. Инициатива бьет инициатора!!! )))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 груд. 2013 20:41 #88480 від kredit
Відповідь від kredit у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Хтось зверху писав що ми боїмося спитати мера про 10 млн. потрачених на Проспет, так відповідаю - а наша "опозиція" для чого, а лише для того щоб горлати і мітинги собирати з партійною символікою.
Хочу спитати Пономарьова - а ти питав мера де і на що 10 млн., чи ваша робота заключається в самопіарі і звітах про виконану роботу для Тимошенко ?
Ці користувачі подякували: LuK, Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 груд. 2013 22:36 #88488 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Dj Os пише: Ёмигрант, харе тут тролити, не до цього зараз.

Тю-ю-ю-ю-ю-ю, и в мыслях не было ;) тут и без троллинга такие лулзы ловятся - ппц. Да, был я 27 числа на Укртелекоме, кореш с Инетом просил помочь, приезжал, благо, дорога халявная, друзья-транспортники.
Видел людей около исполкома; стояли, мёрзли, перетаптывались, на руки хукали.... Такая наивность - вызывает лишь смех и сочуствие. В Эуропу хотят, там - Рай, Земля Обетованная. Вот интегрируются - и СРАЗУ проблемы ВСЕ решатся , как по мановению волшебной палочки.
Ты, Ос, пройдись по ПроспЭкту в субботу после базара, погляди на этот срачЪ; в парк загляни, КАК все загажено и запаскуженно, по кабакам вечером прогуляйся... Контингент - ну просто ЭУРОПЕЙСКИЙ ;)
З.Ы. О геополитике или экономике - я не сказал ни слова
Шепетоква - вперде!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 груд. 2013 22:40 #88490 від Serg_Ponomarev
Відповідь від Serg_Ponomarev у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

kredit пише: Хтось зверху писав що ми боїмося спитати мера про 10 млн. потрачених на Проспет, так відповідаю - а наша "опозиція" для чого, а лише для того щоб горлати і мітинги собирати з партійною символікою.
Хочу спитати Пономарьова - а ти питав мера де і на що 10 млн., чи ваша робота заключається в самопіарі і звітах про виконану роботу для Тимошенко ?

Питав!!! І не раз питав!!! Я взагалі то депутат районної ради!!! Але питав!!! І в мера в кабінеті сиділи!!! І за Проспект говорили!!! Але депутатська більшість в мера!!! Ти б краще спитав депутатів від ПР разом із тушками, чого вони голосують за рішення, які направлені проти тих хто за них голосував!!! І чого немає діалогу по розподілу коштів, прикладом, на ті самі дороги!!! Чому одноосібно мером приймаються рішення, а депутати виступають лише статистами в підніманні рук!!! Де совість людська їх та страх перед народом, що їх обирав!! Ось що спитай!!! Це перше!!!
Друге!!! Нагадай но мені за мій піар! Хоч 1 приклад наведи!! Або наведи приклад хоч 1 рішення за яке я голосував, і яке зашкодило людям!!! Я у своїй діяльності керуюсь виключно ВЛАСНИМ РОЗУМОМ І СОВІСТЮ І ВІДТОГО СМІЛИВО ГОВОРЮ ТЕ ЩО ДУМАЮ І ДИВЛЮСЬ ЛЮДЯМ У ВІЧІ!!! А моя партійна приналежність тут апсолютно нідочого!!! В мене є власні погляди і своя думка - чого і Вам бажаю!!!Але Ви, я думаю, як сиділи заляканими мишами, так і будете сидіти доскону!!! В тому є Ваша сутність!!! Так, в ПР є так само чудові люди, профі своєї справи, але кожен обирає свй шлях! Але я ніколи не зрозумію людей які рятуючи власну шкуру чинять біду для людей!! Я все сказав!!!
Чекаю відповіді!!! )
Ці користувачі подякували: Ёмигрант

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 груд. 2013 22:43 #88492 від Serg_Ponomarev
Відповідь від Serg_Ponomarev у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Ёмигранту!!! Дружище!!! Так ведь сидеть перед монитором и паскудить и тролить легче, чем пробовать что-то изменить? Правда?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 груд. 2013 22:48 #88493 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Кароч, Ёмигрант, тебе зрозуміли. Будь ласка більше не пиши відповідей в цей темі, не до твоїх "лулзів" зараз.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 груд. 2013 22:49 #88494 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Serg_Ponomarev пише: Я ніколи не зрозумію людей які рятуючи власну шкуру чинять біду для людей!!

Нихрена ты не депутат :) А если и депутат - то не на долго - сожрет тебя система. Хотя за ТАКОЙ строй мысли - ты б\п достоин уважения; +адин тебе B)
Шепетоква - вперде!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 груд. 2013 23:17 #88496 від Serg_Ponomarev
Відповідь від Serg_Ponomarev у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Ёмигрант пише:

Serg_Ponomarev пише: Я ніколи не зрозумію людей які рятуючи власну шкуру чинять біду для людей!!

Нихрена ты не депутат :) А если и депутат - то не на долго - сожрет тебя система. Хотя за ТАКОЙ строй мысли - ты б\п достоин уважения; +адин тебе B)
Шепетоква - вперде!!!


От тебя + получить - равносильно получить Олимпийскую награду!!! А на счет системы - ХРЕН она меня сожрет!!! Если до сих пор не сломала и веру во мне не убила то и не сломает!!!
www.shep-rada.ho.ua/deputaty.htm см. №33 )))))))))))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Юлій
  • Юлій аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 груд. 2013 23:41 #88497 від Юлій
Відповідь від Юлій у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Пономарьова? Зжере система? Пфф! Скоріше Шепетівку цунамі накриє! Не та людина яка продається! Не та людина, яка піде проти народу! Він недоїдати буде, але відстоюватиме свою думку, та правду!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 груд. 2013 23:59 #88498 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Ну, не знаю :dry: :dry: :dry:
Может он и честный человек, коих и так-то очень мало, а во власти - тем паче по пальцам можно перечесть, но ему, как управленцу, не хватает понимания проблемы....
НЕ ПОЛУЧИТСЯ решить наболевшие вопросы стоянием на майданах и горланием. Вчера за Йущенку, сегодня за Эуропу, завтра еще за что-то. НЕГДЕ взять КАДРОВЫЙ ресурс; ЧЕСТНОСТЬ - не в моде нынче......
Шепетоква - вперде!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.187 секунд
0
репостів
0
репостів