"МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Більше
04 груд. 2013 09:26 - 04 груд. 2013 09:26 #88449 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Dj Os пише: головне шоб майдан зараз добився повного перезавантаження - кабінет міністрів, парламент і президент.

За какие шиши проводить мероприятия подобного масштаба?
С каждого майданщика по 10 000 гривен сбрить? Или засунуть паяльник в очко Яныку, Ахметову и прочим, чтоб спизженные деньги отдали? Но это же не эуропейские методы.....
Шепетоква - вперде!!!
Останнє редагування: 04 груд. 2013 09:26 ким Ёмигрант.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 груд. 2013 09:27 #88450 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Ти хочеш сказати країні дорожче провести нові вибори чим дати далі обкрадати країну цим упирям?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 груд. 2013 09:40 - 04 груд. 2013 09:45 #88452 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Нет, я хочу сказать что НЕТ принципиальной разницы между ЭТИМИ упырями и ТЕМ упырями, которые после новых выборов придут. А чтоб они НЕ пришли - тут смертная казнь нужна, тут НКВД во главе с Берией порядок наводить должен; тут за одну ночь всю мразь сволокти в застенок, выбить награбленное вместе с зубами и почками а потом расстрелять - и только тогда МОЖЕТ быть будет толк. И потому еще "может быть" (в смысле не факт что будет) что слишком долго мы в говне сидим. Целое поколение успело вырасти. А в нем патриотизма и преданности идее - нет, в нем мораль: БЕРИ ОТ ЖИЗНИ ВСЕ. Постоять на Майдане погорланить - это да, а вот попахать лет эдак с 10 на благо страны - от тут я сильно сомневаюсь. Так что НЕКЕМ заменить расстреливаемых, в том-то вся и беда.......

Шепетоква - вперде!!!
Останнє редагування: 04 груд. 2013 09:45 ким Ёмигрант.
Ці користувачі подякували: LuK, Lego, Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 груд. 2013 09:45 #88454 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Та є ким замінити, хороших менеджерів більш ніж достатньо, головне створити умови шоб владу брали ці менеджери, а не корупціонери старої закалки.
А головне перед виборами узгодити правила гри, шоб не було узурпації влади, повинні бути важелі та противаги, тоді буде толк.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 груд. 2013 09:54 #88455 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Ёмигрант пише: Нет, я хочу сказать что НЕТ принципиальной разницы между ЭТИМИ упырями и ТЕМ упырями, ... в том-то вся и беда...


Підтримаю Ёмигранта. Теж вважаю, що теперішнім методом "євромайдану" зможемо зробити тільки зміну масок/морд/капіталів (частково до певних змін це звичайно призведе, але не таких, які потрібні народу).
Так потрібно "налякати" керівництво держави (теперішнє/майбутнє), щоб розуміли, що можуть втратити не просто довіру народу, а й найцінніше.

Ми так тут гарно вміємо говорити, а в своєму місті навіть боїмося місцевого очільника запитати на що витрачені 10 млн.грн., які вже "використані" на ремонт проспекту Мира - особливо ці 10 млн. добре відчутні на перехресті з вул.Чкалова, а навесні і повсій довжині "нововідкапіталенонго" проспекту. Бльо, а ми тут про високі матерії...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 груд. 2013 10:04 #88456 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Ну добре, що в столиці люди прокинулись. У нас нажаль не всі, тому і мера ніхто не спитає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 груд. 2013 15:42 #88463 від Serg_Ponomarev
Відповідь від Serg_Ponomarev у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Друзі!!! Ось сижу і читаю як казали це "бла-бла-бла".......
І виникло в мене питання:

А хто з Вас був на майдані і виборював для себе право на краще життя???
Завтра починаючи з 15:00 для тих хто не може виїхати в Київ на Майдан у нас в Шепетівці робимо свій Майдан з піснями, музикою, відеотрансляціями з майдану, гарячим чайком з печивом, збором підписів, записом охочих на Київ їхати і т.д. Бо багато людей потребують такого дійства в підтримку Євромайдану. Скільки він проіснує - це інша справа... Але в кінці посту я пишу свій номер тел. і мені дуже цікаво, скільки з Вас запропонує свою допомогу. Бо допомога нам дуже потрібна...
+380679345775

P.S. А таких зомбованих недоумків як Ё я зневажаю!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 груд. 2013 16:17 #88465 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Serg_Ponomarev пише: Завтра починаючи з 15:00 для тих хто не може виїхати в Київ на Майдан у нас в Шепетівці робимо свій Майдан з піснями, музикою, відеотрансляціями з майдану, гарячим чайком з печивом, збором підписів, записом охочих на Київ їхати і т.д. Бо багато людей потребують такого дійства в підтримку Євромайдану. Скільки він проіснує - це інша справа... Але в кінці посту я пишу свій номер тел. і мені дуже цікаво, скільки з Вас запропонує свою допомогу. Бо допомога нам дуже потрібна...


Спробую допомогти з інтернет каналом для відеретрансляції, тільки потрібно щоб хтось реалізував саму трансляцію, я в цій технології - не дуже... Якщо потрібно щось допомогти матеріально - пиши в лічку.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Serg_Ponomarev

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 груд. 2013 16:36 #88467 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Serg_Ponomarev пише: Друзі!!! Ось сижу і читаю як казали це "бла-бла-бла".......
І виникло в мене питання:

А хто з Вас був на майдані і виборював для себе право на краще життя???
Завтра починаючи з 15:00 для тих хто не може виїхати в Київ на Майдан у нас в Шепетівці робимо свій Майдан з піснями, музикою, відеотрансляціями з майдану, гарячим чайком з печивом, збором підписів, записом охочих на Київ їхати і т.д. Бо багато людей потребують такого дійства в підтримку Євромайдану. Скільки він проіснує - це інша справа... Але в кінці посту я пишу свій номер тел. і мені дуже цікаво, скільки з Вас запропонує свою допомогу. Бо допомога нам дуже потрібна...
+380679345775

P.S. А таких зомбованих недоумків як Ё я зневажаю!!!

А можна більш детальніше? Я щось не дуже зрозумів з поста шо це має бути. Чи це буде мітинг чи безстрокова акція?
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 груд. 2013 16:38 - 04 груд. 2013 16:41 #88468 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Serg_Ponomarev пише: А хто з Вас був на майдані і виборював для себе право на краще життя???

А что ТЫ сделал для хип-хопа? - примерно этот уровень ;)

Serg_Ponomarev пише: P.S. А таких зомбованих недоумків як Ё я зневажаю!!!

Ты знаешь, мне как-то сиренево. :P Сидеть вам в говне довеку. Потому что всю историю душили и гнобили вашего брата хохла. Как не татары, так хазары, как не монголы то поляки, как не поляки, так австрияки......
А моя задача - на историческую родину, в Россию вернуться. И первый шаг, эмиграцию из родного Мухосранска - я уже сделал.
И поверь, Пономарёв, наивность ваших "Майданов" - мне лишь смешна :evil:
Шепетоква - вперде!!!
Останнє редагування: 04 груд. 2013 16:41 ким Ёмигрант.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.181 секунд
0
репостів
0
репостів