Допоможіть будівництву вірменської церкви!

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 черв. 2007 13:07 #7472 від Dj Os
Тут ви можете публікувати ваші коментарі стосовно статті:: Допоможіть будівництву вірменської церкви!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 черв. 2007 16:44 #7476 від Boogor
ВІРМЕНСЬКА церква, я так розумію, від слова ВІРМЕНЯ, і повинна бути саме у Вірменії, а не в Україні і не в Шепетівці зокрема.І чому це ми маємо фінансувати будівництво цієї культової споруди для 30-ти інородних сімей? Це по меньшій мірі безглуздо! Як їх не влаштовують уже наявні, яких на мою думку і так забагато, будьласка їдьде на свою історичну батьківщину, ніхто не затримує і плакати сильно не буде.Я категорично проти цього будівництва!!!

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 черв. 2007 17:19 #7477 від Dzvinka
А чим їм наші церкви не подобаються, вони ніби як православні християни?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 черв. 2007 19:45 #7479 від BeterOk
<div class='quotetop'>(Boogor @ 11.6.2007, 16:44) [snapback]13578[/snapback]</div>

ВІРМЕНСЬКА церква, я так розумію, від слова ВІРМЕНЯ, і повинна бути саме у Вірменії, а не в Україні і не в Шепетівці зокрема.І чому це ми маємо фінансувати будівництво цієї культової споруди для 30-ти інородних сімей? Це по меньшій мірі безглуздо! Як їх не влаштовують уже наявні, яких на мою думку і так забагато, будьласка їдьде на свою історичну батьківщину, ніхто не затримує і плакати сильно не буде.Я категорично проти цього будівництва!!![/b]

Уважайте веру верующего... И не разумно говорить едте к себе на историическую Родину... Поставь себя на их место. Или подумай что вот так же к нашей диаспоре будут относиться. Приятно будет?Если у людей есть желание и потребность в создании храма, что в этом плохого?<div class='quotetop'>(Dzvinka @ 11.6.2007, 17:19) [snapback]13579[/snapback]</div>

А чим їм наші церкви не подобаються, вони ніби як православні християни?[/b]

да, они тоже православные, вот только у них своя церковь (на сколько мне известно) свой патриархат.PS и христианство пришло в армению еще в 3 веке, задолго до того как попасть на Украину...

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 черв. 2007 20:25 #7480 від Boogor
<div class='quotetop'>(BeterOk @ 11.6.2007, 19:45) [snapback]13582[/snapback]</div>

Уважайте веру верующего... И не разумно говорить едте к себе на историическую Родину... Поставь себя на их место. Или подумай что вот так же к нашей диаспоре будут относиться. Приятно будет?Если у людей есть желание и потребность в создании храма, что в этом плохого?да, они тоже православные, вот только у них своя церковь (на сколько мне известно) свой патриархат.PS и христианство пришло в армению еще в 3 веке, задолго до того как попасть на Украину...[/b]

З приводу постав себе на їх місце, поїдь в Вірменію і спробуй відкрити там "асфальтний заводік" і церкву. Хотів би я на це подивитися. Сумніваюсь що живий би звідти повернувся... І повір я не просто ляпаю язиком, я знаю про що Говорю.В Шепетівці 50000 мешканців, давате для кожної сотні з них будувати по церкві, храму, мячеті, синагозі і т. д. По товєму це не абсурд?

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 черв. 2007 00:12 #7498 від BeterOk
<div class='quotetop'>(Boogor @ 11.6.2007, 20:25) [snapback]13583[/snapback]</div>

З приводу постав себе на їх місце, поїдь в Вірменію і спробуй відкрити там "асфальтний заводік" і церкву. Хотів би я на це подивитися. Сумніваюсь що живий би звідти повернувся... І повір я не просто ляпаю язиком, я знаю про що Говорю. ...[/b]

Знаешь я говорил не про то как к тебе отнесуться, а про то как мы относимся.Знаешь есть такой принцип в жизни у некоорых людей : Относись к людям так, как бы хотел что бы относились и к тебе.<div class='quotetop'>(Boogor @ 11.6.2007, 20:25) [snapback]13583[/snapback]</div>

... В Шепетівці 50000 мешканців, давате для кожної сотні з них будувати по церкві, храму, мячеті, синагозі і т. д. По товєму це не абсурд?[/b]

елси действительно есть в этом необходимость, в разумных пределах конечно, то почему бы и нет.Или что то не нравиться в мечетях, синагогах?

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 черв. 2007 02:49 #7500 від Boogor

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 черв. 2007 16:05 #7505 від BeterOk

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Domenic
  • Domenic аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 черв. 2007 17:03 #7510 від Domenic
Народ не гоните, как на меня это супер что в Шепетовке строят новую церковь, я демократически на это смотрю, в Львове церковей и костёлов полно, тут же кричат людям уезжайте и стройте свои храмы на своей територии, ну это по крайней мере не морально.

Ненавиджу осінь, коханку смерті і маргиналів...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 черв. 2007 20:02 #7513 від Boogor
Бедбой, крім аргумента, що це супер, в тебе є якісЬ вагоміші доводи? І для чого ця будова особисто для тебе?

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.148 секунд
0
репостів
0
репостів