Чи потрібно вступати до ВУЗу?

×

Опитування: Чи потрібно вступати до ВУЗу? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
2 25%
Ні
Голоси відсутні 0%
Дивлячись в який
6 75%
Загальна кількість голосів: 8 ( Адлер, T-S, Dentist, Старик Хотабыч, pruduk ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 черв. 2013 23:19 #85976 від Dj Os

Я ось так подумав, що в теперішню добу інтернету не так і обов'язково вступати у ВУЗ в Україні. Якщо ти дійсно хочеш навчатись, то вся інформація яка тобі потрібно лежить безкоштовно в інтернеті. Є вебінари, підручники, статті, сайти...нафіга платити гроші преподам і універам за те шо ти можеш вивчити сам?
Якби в мій час були такі можливості, то я навряд чи би поступав у ВУЗ. Але все вищесказане звичайно актуально у випадку якщо ти дійсно хочеш вчитись і чітко знаєш на кого ти хочеш вчитися.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 черв. 2013 09:16 #85977 від LuK
Відповідь від LuK у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
вступати потрібно однозначно! знання знаннями, але при вступі на роботу вимагають перш за все диплом. :unsure: і мало кого цікавлять знання.
А при вступі на певні роботи не всі дипломи ще підходять,лише певних навчальних закладів... :dry: Хтось розповідав що в Києві на оголошеннях про вільні вакансії знизу дописують випускникам Острожської академії прохання не турбувати :lol: :lol: :lol:
в інтернеті зараз дійсно багато корисної інформації,сама черпаю)))хотя теж багато навчалась.
п.с.
хтось з мудрих казав що совершенству нет предела.так що вчіться ,вчіться,і ще раз вчіться,як заповідав великий Ленін)))
закінчу словами з духовного заповіту українцям великого кобзаря
І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь ! ;)
Ці користувачі подякували: pruduk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2013 12:26 #85979 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
Дозволю собі з тобою не погодитись, диплом треба не кругом, здебільшого на держ посадах. В інших випаждках твій диплом нікому не потрібен, роботодавець знаючи рівень наших універів, вимагає лише знань, а не папірців.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 черв. 2013 17:26 #85983 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
Навчання розпочинається з самого народження і продовжується до кінця днів твоїх! Про це ми маємо знати і усвідомлювати. А отримувати інформацію і ставати більш освідченішим можна різними способами, в т. ч. вчитись на власному досвіді, що є самим важким, тривалим і ризикованим шляхом.Найлегший спосіб навчання - вчитись на чужих помилках,чужому досвіді,що і лежить в основі отримання знань в навчальних закладах.І самий важкий,тривалий, але благородний спосіб людської освіти - це здатність людини думати, аналізувати і робити висновки про невідомі тобі і людській цивілізації явища.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 черв. 2013 19:38 #85984 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
Знання як горизонт,скільки б ти до нього не приближався,він все одно залишиться на тій же для тебе відстані! B)
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2013 20:27 #85985 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
То все таки ви за чи проти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 черв. 2013 21:38 #85987 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
ВУЗ - вища освіта - дає людині широкі основи знань з багатьох наук і вміння працювати над поглибленням їх по мірі життєвої необхідності.Саме це дає ВУЗ. ВУЗ навчає людей думати, аналізувати і робити передбачення зміни певних явищ в конкретних життєвих ситуаціях. Не уявляю свого розвитку без знань, умінь і навичок,що отримав я під час навчання у ВУЗах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 черв. 2013 21:40 #85988 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
ВУЗ - вища освіта - дає людині широкі основи знань з багатьох наук і вміння працювати над поглибленням їх по мірі життєвої необхідності.Саме це дає ВУЗ. ВУЗ навчає людей думати, аналізувати і робити передбачення зміни певних явищ в конкретних життєвих ситуаціях. Не уявляю свого розвитку без знань, умінь і навичок,що отримав я під час навчання у ВУЗах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2013 22:15 #85989 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
Ви по суті принципово не відповідаєте? Я з вашими тезами згідний, але особисто я всі свої знання, які використовую в роботі зараз, отримав не у ВУЗі, там я взагалі вчив якусь чортівню, яку вже зараз навіть і не памятаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 черв. 2013 22:38 #85990 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
ВУЗ - вища освіта - дає людині широкі основи знань з багатьох наук і вміння працювати над поглибленням їх по мірі життєвої необхідності.А у вас такої необхідності в поглибленні ВУЗівських знань, як я зрозумів, не має. Але у Вас залишилось вміння самоосвіти спираючись на свій кругозір і конкретну життєву ситуацію.А це не кожен може і тим більше людина навіть з середньою освітою. А від відповіді на запитання я не ухилився, я за постійне навчання у різних його формах.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.177 секунд
0
репостів
0
репостів