Чи потрібно вступати до ВУЗу?

×

Опитування: Чи потрібно вступати до ВУЗу? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Так
2 25%
Ні
Голоси відсутні 0%
Дивлячись в який
6 75%
Загальна кількість голосів: 8 ( Адлер, T-S, Dentist, Старик Хотабыч, pruduk ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • pruduk
  • pruduk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 черв. 2013 22:58 #85991 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
А знаєте Ви, що міністр охорони здоров'я років три була секретарем РНБО, там же історик Шуфрич працював? Не думаю, що вони в своїй роботі спирались на інститутські знання!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2013 23:24 - 21 черв. 2013 23:25 #85992 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
Я трошки не про те. У мене є знайомі музиканти, програмісти, художники, фотографи...Всі вони не навчались у ВУЗах взагалі, тим не менш вони добились чималих результатів у своїх професіях. Я не сперечаюсь, що для багатьох ВУЗ потрібен, тому що самі вони не в змозі самооргнізуватись, але не для всіх. Чимало людей настільки націлені на якусь мету, що їм ося ця бюрократія у ВУЗах лише заважає. Коли людина чітко розуміє ким вона хоче стати, це їй подобається і вона до цього йде, то вона цілком може і сама вивчити те, що їй необхідно. При чому таке навчання, на мою думку, набагато ефективніше, адже не треба вчити купу непотребу. Ти вчиш те що тобі треба і те що тобі цікаво, а відповідно і ефективність набагато більша.
Зараз є чимало прикладів як діти африканських країн добилися значних результатів в навчанні, при тому, що в їх країнах немає жодного ВУЗу. Вони лише користувалися інтернетом. А зараз їх запрошують в найкращі наукові лабораторії, університети і тд.
Я веду до того, що здебільшого в наших університетах випускають студентів, які абсолютно не затребувані на ринку праці. IT індустрія наприклад відчуває чималий дефіцит кадрів, тому що практично жоден ВУЗ не дає ту якісну освіту, яку вона потребує.
Останнє редагування: 21 черв. 2013 23:25 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 черв. 2013 23:39 #85993 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
А я знаю великого автогонщика який так і не знає, для чого потрібний конденсатор на "трамльорі"!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2013 23:47 #85994 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
Але тим не менш він "великий автогонщик"! ;-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 черв. 2013 09:24 #86000 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Чи потрібно вступати до ВУЗу?
Погоджуюсь з тим, що до ВУЗ-у потрібно вступати, але при нашій корупції вибрав пункт "дивлячись в який". Не всі люди зможуть легко за допомогою інтернету вивчитись чи здобути знання, я от не уявляю перекладача, який без практики вчителя/репетитора, зміг би сам опанувати правильну вимову та інші нюанси, з музикою тим більше) Взагалі є багато професій, які без ВУЗ-і опанувати нереально, мова ж не йде про "манагєрів" та "бариг-впарювальників", на це вчитись не треба.
А якщо от всі перестануть поступати, це ж скільки фрілансерів буде в Україні, дизайнерів, веб-дизайнерів, програмістів з'явиться, що і роботи для них не буде, а якщо піти в лікарню, то зараз там лікарі і так не дуже, а що буде якщо на них ніхто вчитись не буде? Тому поступати в ВУЗ однозначно за, тим більше після школи, це ще одна невеличка школа перед дорослим життям

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.218 секунд
0
репостів
0
репостів