Михайло ПОЛОДЮК: «Продовжуємо реалізовувати програму, з якою йшли до людей»

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 бер. 2018 22:22 #117155 від Іван
Я б не сказав , що у нас взагалі кошти раціонально використовують.
Людям пофіг , їх комуна за всі ці роки не навчила думати, звикли ,щоб хтось але не я, я з боку постою.
Більшість молоді закордоном, залишилася дужее мала частина тут , бо виходу нема , родини і т.д. , та й змерилися вже з цим всим "болотом", ще трохи прєдпочітають дуполизництво, бо руки з дупи , ще відсоток ті яким вигідно безлади влаштовувати ,то й так і живе наша країна. Але саме головне , що ні одне не розуміє, що життя одне й треба робити зміни на краще біля себе, щоб і дітям було.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
11 бер. 2018 17:23 #117156 від Novaya

Dj Os пише:

Як виясняється міський сайт є приватним

На жодному сайті інших міст таке недопустимо, тим більше з боку ОФІЦІЙНОЇ особи.

Ти би вже визначилась для початку? А то одне іншому суперечить:)


Знаю, знаю,Dj Osе, що скучив за мною...Навіщо ж банив? А свої "5 копійочок " знову тупо вставляеш...
Так я тобі, як людині, яка рахує себе розумною, адекватною і всеобізнаною, роз"ясню, що "офіційна особа" і "приватність" - це зовсім різні поняття. Не буду тобі пояснювати, попитай у толкових людей,а не у твоїх малограмотних ботів, і вони тебе роз"яснять де, що і як. Чесно кажучи, ти мене розчарував...
А "Шепетівську міську раду" все ж таки прошу конкретно відповісти на моє запитання, незважаючи на подібні "забовтування"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 бер. 2018 22:52 #117157 від Dj Os

Знаю, знаю,Dj Osе, що скучив за мною...Навіщо ж банив? А свої "5 копійочок " знову тупо вставляеш...

Ти прекрасно знаєш чого банив, далеко не через твою позицію.

Так я тобі, як людині, яка рахує себе розумною, адекватною і всеобізнаною, роз"ясню, що "офіційна особа" і "приватність" - це зовсім різні поняття. Не буду тобі пояснювати, попитай у толкових людей,а не у твоїх малограмотних ботів, і вони тебе роз"яснять де, що і як. Чесно кажучи, ти мене розчарував...

І тим не менш ти сподіваєшся, що представники міської влади будуть тебе бідненьку від приватної особи захищати:lol: З головою дружиш?

А "Шепетівську міську раду" все ж таки прошу конкретно відповісти на моє запитання, незважаючи на подібні "забовтування"

Просто сміх та й годі:lol: :lol: :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 бер. 2018 10:59 #117160 від Anykey

Dj Os пише:

Знаю, знаю,Dj Osе, що скучив за мною...Навіщо ж банив? А свої "5 копійочок " знову тупо вставляеш...

Ти прекрасно знаєш чого банив, далеко не через твою позицію.

Так я тобі, як людині, яка рахує себе розумною, адекватною і всеобізнаною, роз"ясню, що "офіційна особа" і "приватність" - це зовсім різні поняття. Не буду тобі пояснювати, попитай у толкових людей,а не у твоїх малограмотних ботів, і вони тебе роз"яснять де, що і як. Чесно кажучи, ти мене розчарував...

І тим не менш ти сподіваєшся, що представники міської влади будуть тебе бідненьку від приватної особи захищати:lol: З головою дружиш?

А "Шепетівську міську раду" все ж таки прошу конкретно відповісти на моє запитання, незважаючи на подібні "забовтування"

Просто сміх та й годі:lol: :lol: :lol:

Опускаєся до фамільярності. Напевно, до цих пір під враженнями від останнньої прес-конференції гаранта ))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
13 бер. 2018 04:41 - 13 бер. 2018 05:02 #117171 від Novaya

Dj Os пише:

Знаю, знаю,Dj Osе, що скучив за мною...Навіщо ж банив? А свої "5 копійочок " знову тупо вставляеш...

Ти прекрасно знаєш чого банив, далеко не через твою позицію.

Так я тобі, як людині, яка рахує себе розумною, адекватною і всеобізнаною, роз"ясню, що "офіційна особа" і "приватність" - це зовсім різні поняття. Не буду тобі пояснювати, попитай у толкових людей,а не у твоїх малограмотних ботів, і вони тебе роз"яснять де, що і як. Чесно кажучи, ти мене розчарував...

І тим не менш ти сподіваєшся, що представники міської влади будуть тебе бідненьку від приватної особи захищати:
lol: З головою дружиш?

А "Шепетівську міську раду" все ж таки прошу конкретно відповісти на моє запитання, незважаючи на подібні "забовтування"

Просто сміх та й годі:lol: :lol: :lol:




Не криви душею,"лучезарний ти наш"! Всяк про правду трубить, та не всяк її любить.
Да і не треба мене захищати. А якщо користувач під ніком "Шепетівська міська рада" дійсно реальний, а не ти САМ за нього тут розпинаєшся, він відповість, бо мені ,як і іншим користувачам, було би цікаво узнати позицію міскої влади стосовно поставленого мною питання. Ну а ти, я бачу, так і не второпав що таке "приватність" і "офіційність"!

Як кажуть в народі -"Дурному Гаврильцi усе чорнобривцi!"
Останнє редагування: 13 бер. 2018 05:02 ким Novaya.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 бер. 2018 13:42 #117174 від Dj Os
Я і не думав тебе захищати, просто сміють з твоєї дурості. Ти навіть не усвідомлюєш весь ідіотизм поставленого тобою питання. :-)
Це все одно що запитати міської влади, чому Енікей зранку встає з лівої ноги, а не правої?
І якщо тобі на такі дурні питання не будуть відповідати - це не означатиме, що "Шепетівська міська рада" не реальний користувач. Просто такі шкурні питання важливі лише ображеним хомячкам, і давати на них відповідь - це опускатись на твій рівень.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 бер. 2018 13:54 #117216 від Шепетівчанин
В мене питання по

18. Створити в центрі міста мережу комунальних стоянок для приватних авто.


Щось робиться в данному напрямку? Стоянка навпроти "Дружби" в чиї зараз власності?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
20 бер. 2018 12:11 #117227 від Novaya

Dj Os пише: Я і не думав тебе захищати, просто сміють з твоєї дурості. Ти навіть не усвідомлюєш весь ідіотизм поставленого тобою питання. :-)
Це все одно що запитати міської влади, чому Енікей зранку встає з лівої ноги, а не правої?
І якщо тобі на такі дурні питання не будуть відповідати - це не означатиме, що "Шепетівська міська рада" не реальний користувач. Просто такі шкурні питання важливі лише ображеним хомячкам, і давати на них відповідь - це опускатись на твій рівень.

Знову починаєш? ....І чого ж ти пижишся, чого репетуєш? Надасть відповідь "Міська рада" чи не надасть - тобі то що? Ти ж буцім то "нє при делах"? Надасть - щиро подякуємо, не надасть - її право, на жаль ЗУ не оговорені вимоги і строки відповіді на запити по електронній пошті (це можливо і форумів стосується - не знаю),але її ігнорування поставленого питання ще раз підтвердить"фейковість" цього користувача і твоє заказне "шурудіння." під цим ніком, бездіяльність інформаційного відділу виконкома і твої "теплі стосунки" з ним, опустить і так низький імідж влади нижче плінтуса. А, враховуючи політичні розбірки, та і недалекі вибори, агітацію, гречку, намагання подальшого охмурення містян "покращаннями" і т.і. - можна сказати зіграє не на руку нашим місцевим керманичам, як би вони не тужилися.Так що ось такі можуть бути розклади...
А щодо, "ідіотів","дебілів" інших цікавих твоїх "перлів" і явного хамства - задумайся про відповідальність, "лушпайки" злітять і відповідати прийдеться як тобі, "зірковому", як автору, так і власнику сайта( яким можливо ти і є), яка б не була таємність, провладна "криша" і конспірація. Прикладів тому- багато. Так що виконуй свої обов"язки адміна, модера ( шанобливого ставлення до громадям, дотримання вимог культури спілкування, не допускати обмеження прав і свобод громадянина) відповідно. З привітом

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 бер. 2018 15:02 #117231 від Dj Os
Не пижусь і не репетую, просто ржу з тебе :-) Вже міг би давно забанити, але хто ж тоді буде мене радувати теоріями заговору?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Novaya
  • Novaya аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
21 бер. 2018 15:25 #117245 від Novaya
Я зворушена твоєю великодушністю і, що головне, більш- менш культурною відповіддю!
Прогрес започатковано...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.186 секунд
0
репостів
0
репостів