Міський бюджет отримав субвенцій більш, ніж на три мільйони

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 вер. 2015 14:33 #101909 від Dj Os

Сьогодні відбулася 73 позачергова сесія Шепетівської міської ради, на якій збільшено фонд бюджету міста на суму 2 млн. 232 тис. 708 грн. за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 1 млн. 685 тис. 300 грн. та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів в сумі 547 тис. 408 грн.

Збільшити доходи спеціального фонду бюджету міста на суму 891 тис. 817 грн. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого постачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 жовт. 2015 23:30 #101970 від 259051213422@odnoklassniki.com
Я думаю чого це на днях пішла інфа, що Полодюк 1 лям гривень замутив :lol: Видно із "субвенцій" :cheer:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 жовт. 2015 00:23 #101972 від Dj Os

Я думаю чого це на днях пішла інфа, що Полодюк 1 лям гривень замутив :lol: Видно із "субвенцій" :cheer:

Ну от чим ти зараз не базарна баба?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 жовт. 2015 09:33 - 02 жовт. 2015 09:34 #101978 від 259051213422@odnoklassniki.com
Айайай, Саша. А оце

Для прикладу взяти того ж Антонюка, крав і не ховався, але мало хто казав в йому в очі, яке воно мудило

Чи про Антонюка треба було казати, а про нинішніх - зась? Що за подвійні стандарти?
Бач, пишу прямо інфу про яку уже все місто знає, нікого не боюсь, так я ще баба якась там, бо ж

Пристосуванство і страх, ось що веде наше місто і країну до краху.

Так чи ні?
Твій жеж приклад наслідую :)
Останнє редагування: 02 жовт. 2015 09:34 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
02 жовт. 2015 11:07 #101980 від GoBLin

Михайло Ворончук пише: Я думаю чого це на днях пішла інфа, що Полодюк 1 лям гривень замутив :lol: Видно із "субвенцій" :cheer:


А, может, конкуренты помоями обливают?) Эту инфу ж проверить как-то можно перед постингом?)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 жовт. 2015 13:12 #101982 від Dj Os

А, может, конкуренты помоями обливают?) Эту инфу ж проверить как-то можно перед постингом?)

Да ну? Ти що? Перевірка фактів, то лише для таких зануд як ми. У МІши всі крадуть і завжди, навіть ми з тобою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 жовт. 2015 16:12 #101988 від Anykey

Перевірка фактів, то лише для таких зануд як ми

Давай не будемо. Чого варті лише списки ПР з сусіднього топіка. Хто там шо перевіряв? Де вони взялися взагалі ? Чи може виставиш перевірені списки якоїсь альтернативної політичної сили?

Я просто то все веду до того, що приналежність до партії не має бути секретною інформацією. І такі списки мають бути обов'язково оприлюднені.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 жовт. 2015 16:28 #101990 від Dj Os
Ну повністю звичайно не перевірені, там стільки імен що ого го. Але самі помітні - підтвержені.
Тут же просто пусте звинувачення. Мозок вимкнений взагалі. Тільки навіжений буде красти із субвенції, якщо опозиційний депутатський блок тримає під контролем кожну копійку.
Я от не можу зрозуміти, чому така ненависть до Полодюка? Сила громад чутки запускає?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 жовт. 2015 18:20 #101996 від Anykey

Островський О.В. пише: Я от не можу зрозуміти, чому така ненависть до Полодюка? Сила громад чутки запускає?

Ну от ти й попалився... Я жодних прізвищ не згадував, як і назв політичних сил. А моє відношення до Полодюка як особистості цілком нормальне, раніше я вже писав про це. Але якщо ти вже почав, перефразую запитання: Свобода готова виставити особисті дані членів своєї партії ? Чи може сила громад ? Чи може хтось сам складе такі "списки", викладайте на форум, тут все одно ніхто нічого не перевіряє. Проканало один раз, проканає й другий.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 жовт. 2015 18:35 - 02 жовт. 2015 18:35 #101997 від 259051213422@odnoklassniki.com

А, может, конкуренты помоями обливают?

Може й так. Тільки Антонюка, по-моєму, теж далеко не соратники обливали помиями, і жоден факт так і не підтверджений до цих пір. Але нічо - це ж не заважає всім вважати екс-мера злодієм? Чому у цьому випадку має бути по-іншому? Правила ж одні для всіх, нє?

ЗІ. В мене інфа від дуже серйонзної людини яка взагалі не з Шепетівки. і як то кажуть, "на дружній нозі" з всією цією бригадою.
Останнє редагування: 02 жовт. 2015 18:35 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.180 секунд
0
репостів
0
репостів