Міський бюджет отримав субвенцій більш, ніж на три мільйони

Більше
04 жовт. 2015 10:10 #102053 від 259051213422@odnoklassniki.com

Dentist пише:

Островський О.В. пише: А взагалі дивіться як вміло Мішаня закинув гівенця на вентилятор.

То спочатку трохи за його церковний гурток погнали, тепер він у відповідь)

Навіть в мислях такого не було :)
Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано: «Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь» (Римлян 12:19).
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2015 12:30 #102054 від Anykey
Для чого списки, я вже пояснював. Хоча б для того, щоб люди могли порівняти список "гнид і курв" (до речі, без жодного справді одіозного регіонала, вони туди "випадково" не попали) зі списком справжніх патріотів, яким дійсно немає чого приховувати. Це не моя вимога. Це вимога демакратичного суспільства: засвітивши конкурентів, показати себе. Прихильників свободи тут багато, але здебільшо вони пишуть анонімно. Можливо, було б краще, якби вони офіційно на сторінках форуму пояснювали свою політику, як на місцевому, так і на державному рівні. До виборів залишилось 20 днів, рейтинг партії падає, і не видно жодних спроб виправити ситуацію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 жовт. 2015 14:07 #102055 від Dentist
Сьогодні цікавився списками, повідомили що скоро будуть надруковані в місцевій газеті.
Офіційного представники свободи може й треба було б, але як це ти бачиш, описувати ситуацію загальними фразами, чи описувати кожен крок членів партії?
Ці користувачі подякували: Anykey

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2015 17:11 #102057 від Anykey

Сьогодні цікавився списками, повідомили що скоро будуть надруковані в місцевій газеті.

От бачиш, хто шукає, той не блудить. Однозначно - респект. До речі, було б добре, щоб подібні кроки зробили всі політичні партії, представлені на шепетівщині.

Офіційного представники свободи може й треба було б, але як це ти бачиш, описувати ситуацію загальними фразами, чи описувати кожен крок членів партії?

Достатньо того, щоб на форумі були зареєстровані офіційні представники партії. А форма діалогу з часом сама складеться. Головне - ми будемо знати, що це офіційна точка зору партії. І це зразу забере купу кривотолків, визвану коментарями анонімних захисників партії, або коментарями її "офіційного адвоката" на громадських засадах. Ця пропозиція, до речі, також стосується всіх політичних партій.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 жовт. 2015 18:12 #102058 від Dentist
Ну дивись, я можу висловлювати точку зору лише як партійна особа, але не від партії. Від партії тут вже складніше :)
Загалом, думаю, не секрет якщо з часом мені попаде до рук весь список і я сам викладу тут по округах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2015 18:17 #102059 від Anykey

Ну дивись, я можу висловлювати точку зору лише як партійна особа, але не від партії.

То все таки, крім тебе більше нікого не буде ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 жовт. 2015 19:09 #102060 від Dentist
Скоріше за все аноніми, нас не так багато :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
05 жовт. 2015 12:33 #102092 від GoBLin
А что какого-то официального запроса по спискам сделать нельзя, законодательство не регулирует это в пользу журналистов и общества? Или это секретные данные?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 жовт. 2015 09:09 - 10 жовт. 2015 09:13 #102284 від praporschik

Островський О.В., а чого ти завжди виступаєш адвокатом свободи, хоча ніякого відношення до неї не маєш ?
Сам не знаю, очевидно тому що на неї тут чомусь найбільше нападок, при чому необгрунтованих.


А чому відразу не сказати що маєш,так-би мовити,другорядне відношення до Свободи?Адже твоя мати являється членом ВО Свобода.Нічого поганого в цьому немає,але пояснює твою позицію по відношенню до Свободи та її політичних конкурентів.

З.І.І в кого в кого,а в тебе найбільші можливості дістати списки місцевих Свободівців.Та чи є бажання?
Останнє редагування: 10 жовт. 2015 09:13 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 жовт. 2015 09:38 #102287 від Dentist

praporschik пише:

Островський О.В., а чого ти завжди виступаєш адвокатом свободи, хоча ніякого відношення до неї не маєш ?
Сам не знаю, очевидно тому що на неї тут чомусь найбільше нападок, при чому необгрунтованих.

А чому відразу не сказати що маєш,так-би мовити,другорядне відношення до Свободи?Адже твоя мати являється членом ВО Свобода.

Його мати не є членом Свободи, інфа 100%.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів