ХІП-ХОП ВІЙНА!!!

  • Юлій
  • Юлій аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 бер. 2008 09:20 #20499 від Юлій
Відповідь від Юлій у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
<div class='quotetop'>(PaDre @ 17.3.2008, 13:46) [snapback]36790[/snapback]</div>

Я этих пацанчиков вообще не воспринимаю всерьез... Также как не считаю диссом то что они пишут...[/b]

Слухайно, пацанчик! Якщо ти не вважаєш наш трек діссом, то якого лисого писав відповідь? Гавно-репер сраний!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 бер. 2008 23:34 #20552 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
DrEdD написав він щоб знали як писати. Ви взагалі хоч один дис слухали? МАтюк на матюкі це не дісс...це кал

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 бер. 2008 00:33 #20556 від КУЛЬТУРНИЙ СОЛДАТ
Відповідь від КУЛЬТУРНИЙ СОЛДАТ у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
<div class='quotetop'>(Dj Os @ 18.3.2008, 23:34) [snapback]36909[/snapback]</div>

DrEdD написав він щоб знали як писати. Ви взагалі хоч один дис слухали? МАтюк на матюкі це не дісс...це кал[/b]

Матюки? Так, я згоден, але вслухайся в слова Педро, в наших матюках більше смислу ніж в його треках!І взагалі, хто назвав його самим крутим репером Шепетівки? Він тільки позорить наше місто-герой Шепетівку!!!Педро - отстой!!! :hah: :hah: :hah: П.С. І ще одне: Слова Педро: Чето от первого его дисса люди только смеются над уровнем его интелекта и глубины словарного запаса Диссы писать может любой сделай что-то больше... Ато заеб*лись слушать про литры вашей спермы...ЗАДРОЧИ Де попередження йому??? Чому прикриваєте його?????? Адміни працюйте лояльніше!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 бер. 2008 01:05 #20560 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
КУЛЬТУРНИЙ СОЛДАТ який зміст в ваших матюках? Розкажи нам некмітливим. А позорять наше місто такі як ти...нічого толком самі не можуть а тільки обсирають тих кому вдалось хоча б чогось добитись.Якщо ти такий крутий репер то давай зійдись на батлі з Падре. От тоді побачим хто найкращий.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Eka
  • Eka аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
19 бер. 2008 19:18 #20599 від Eka
Відповідь від Eka у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
я знаю, чому Солдат не зрозумів диса ПаДре, бо він не знає іншої мови, простої не розуміє, крім матів, мабуть і розмовляти не вміє, і пише за нього хтось:)), треба бути дійсно дурним, щоб побачити в чийому дісі є зміст. думаю на батл він не згодиться, бо і матеріалу немає в нього, плюс ПаДре дійсно підтримують багато людей, і прийде, послухає,що мабуть і бісить когось.

show me the way...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • PaDre
  • PaDre аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
19 бер. 2008 20:09 #20602 від PaDre
Відповідь від PaDre у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
Солдатик, а че же ты не подошел и высказался 8-го в Секторе??? Пацаны говорили ты пришел послушал и тихонько ушел... Или ты только за клавой супермен? <div class='quotetop'></div>

Слухайно, пацанчик! Якщо ти не вважаєш наш трек діссом, то якого лисого писав відповідь?[/b]

Чтобы такие как вы не прыгали выше головы... Тебе потолок не давит??? Дредд тебя я вообще не слышал, или ты группа поддержки у тех кому толком нечего сказать?"...фильтруй базар на постах..." дальше ты уже слышал

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 бер. 2008 22:32 #20620 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
<div class='quotetop'>(PaDre @ 19.3.2008, 20:09) [snapback]36959[/snapback]</div>

Солдатик, а че же ты не подошел и высказался 8-го в Секторе??? Пацаны говорили ты пришел послушал и тихонько ушел... Или ты только за клавой супермен? [/b]

Мдя...:)Вы хоть дратса не вздумайте....хотя я б посмотрел с парнями:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 бер. 2008 22:09 #20784 від chillout
Відповідь від chillout у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
<div class='quotetop'></div>

Кароч пацани гавно-репери!!! Хватить гвалдіти!!! Кидайте треки!!! Шо один ПаДре прийняв бій???[/b]

a vu hto taki? chuvaku a vu znsete scho take old school v hip hopi? zvernitsja do pidvaliv/ schob diznatus pro realnist

NO PASARAN!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 бер. 2008 17:39 #20847 від ШАХА
Відповідь від ШАХА у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 бер. 2008 00:29 #20871 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі ХІП-ХОП ВІЙНА!!!
Скушно и не по теме.. Дис заключается в том что бы подколоть именно опонента, оперируя фактами которые прямо или косвенно его касаются. Тут же тре аля "сам дурак", не более. Можна подставить вместо падре любого и никто не заметит разницы

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.212 секунд
0
репостів
0
репостів