Новые тарифы Kyivstar и 3G

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2015 18:55 #98390 від odin
Відповідь від odin у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G
Сьогодні телефонував в службу підтримки КС.
Сказали, що цы цыни, що гуляють мережею, можуть не відповідати дійсності. Реальні ціни анонсують 28-го травня.
Але, швидше за все, безлімітного інтернету не буде - бо на швидкості який дасть 3же - ляже вся мережа, якщо всі почнуть безлімітно юзати.
Безлімітка буде, але умовна - певна кількість МБ в день, після яких швидкість змендується до ДЖПРС.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
26 трав. 2015 23:08 - 26 трав. 2015 23:11 #98408 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Островський О.В. пише: Якщо тобі айфончик потрібен лише для чату, то можу лише поспівчувати:-) Смартфони без нормального інету, то є все одно, шо нокії чорно-білі.

Я не отношусь к тем, кто фильмы, выкатив глаза на лоб, высматривает в экране 3х3. Для задач, служит мой айфон, ЖПРС хватает, не всегда комфортно, но жить можно. Бывает дискомфортно порой, но с таким количеством WiFi точек по городу, мобильным трафиком я пользуюсь не часто.

ЗЫ: Может Самсунги без скоростного интернета и превращаются в черно-белые нокии, а айфон как был, так и остается айфоном, независимо от инета :cheer: :P
Останнє редагування: 26 трав. 2015 23:11 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 трав. 2015 23:16 #98410 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G
І це все? Позирити фільми? Оцей весь твій кейс?
От був я у Львові без гіда, всю інфу шукав по ходу через смартфон, орієнтувався по картам гугла, маршрути будував вже з урахуванням розкладу громадського транспорту, читав відгуки про заклади і тд. Все це щоб тобі зробити через жпрс, довелось би вкалувати по 20 хвилин.
Мовчу вже про соц мережі, месенджери по яких передавав фотки, а також своє місцерозташування, щоб мене могли знайти друзі.
Чувак, спробуй хоча тиждень поюзати нормальний інет, який в тебе в кишені і до свого жпрсу ти ніколине повернешся. А бігати від точки до точки - не вихід.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 трав. 2015 09:27 - 27 трав. 2015 09:28 #98415 від odin
Відповідь від odin у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Островський О.В. пише: От був я у Львові без гіда, всю інфу шукав по ходу через смартфон, орієнтувався по картам гугла, маршрути будував вже з урахуванням розкладу громадського транспорту, читав відгуки про заклади і тд.

Більше року в такому режимі юзаю інтернет від КС на жпрс швидкості. І норм. Але на користь КС - покриття - де подібні речі можна юзати не тільки у Львові і в великих містах а й в захолустях.
Останнє редагування: 27 трав. 2015 09:28 ким odin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
27 трав. 2015 10:59 - 27 трав. 2015 11:00 #98419 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Островський О.В. пише: І це все? Позирити фільми? Оцей весь твій кейс?
От був я у Львові без гіда, всю інфу шукав по ходу через смартфон, орієнтувався по картам гугла, маршрути будував вже з урахуванням розкладу громадського транспорту, читав відгуки про заклади і тд. Все це щоб тобі зробити через жпрс, довелось би вкалувати по 20 хвилин.
Мовчу вже про соц мережі, месенджери по яких передавав фотки, а також своє місцерозташування, щоб мене могли знайти друзі.
Чувак, спробуй хоча тиждень поюзати нормальний інет, який в тебе в кишені і до свого жпрсу ти ніколине повернешся. А бігати від точки до точки - не вихід.


Шутишь?) У меня с этим всем приложения справляются на ура с ЖПРС. Об офлайн картах, не слышал?) подгружается лишь оперативная инфа, типа маршрутов и остановок (хотя даже гугл умеет оч быстро рисовать карты на ЖПРС). 30-200 кб трафика на отзывы или ты сайты читаешь забитые под завязку рекламой?) Форсквер в плане поиска и отзывов - на уровне))

Вот с фотками да) тут пролетаю, но никто не мешает их постит постфактум уже в отеле) где есть вифи. Геотеги в них сохраняются и геолокацию можно выставлять по ним)
Останнє редагування: 27 трав. 2015 11:00 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 трав. 2015 12:16 #98423 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G
Якщо вам не потрібен 3ж, то нафіг був цей плач кількарічний? Більш ніж впевнений, що якби тарифи 3ж були тотожні 2ж, то ви би вже тут кричали як круто юзати швидкий інтернет. А зараз ви просто як ті ніщеброди шукаєте собі відмовки, бо впадло зробити собі норм інет.
От вийде так, що будете ви їхати десь і у вас зламаєтсья транспорт, а закешованих карт немає, і шо тоді? І до сраки всі ваші біганини по віфі, бо у полі їх немає.
А за покриття, то взагалі останній аргумент, у Інтера воно небагато гірше ніж в того ж Київстару, а подекуди краще. Для прикладу на Буковелі, у мене покриття було кругом, у власників КС на деяких вершинах галяк.
На тому ж Буковелі я міг через інет дивитись заповненість підйомників, щоб дарма не чекати почергам. Під час підйому звонили куму в іншу країну по скайпу і показували в реальному часі як ми відпочиваємо.
Продовжувати можна довго, але доки ви себе будете заспокоювати, що 2ж достатньо, то не бачу сенсу. Втрачайте й надалі години свого часу на тупі очікування.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 трав. 2015 12:17 #98424 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G
До речі ще один момент, 3ж покриття у мене є по всій Україні. КС зараз покриє лише кілька міст, до таких як Шепетівка добереться не раніше ніж через 2 роки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
27 трав. 2015 12:42 - 27 трав. 2015 12:46 #98426 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G
Заканчивай сочинять, карты нормально грузятся на Edge. Долго грузится спутниковые снимки, схемы загружаются довольно быстро. Можно без проблем использовать телефон как навигатор и дискомфорта никакого (чем часто и пользуюсь, когда пешие маршруты прокладываю в незнакомые точки города)
Ясен пень, что при равных тарифах или небольших разбежностях в цене 3G выберут. Суть в другом - стоит ли за пару сомнительных фич переплачивать минимум в (!)3 раза за лимитированный интернет.
Останнє редагування: 27 трав. 2015 12:46 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 трав. 2015 15:20 #98428 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G

Долго грузится спутниковые снимки, схемы загружаются довольно быстро.

Так в тому то і суть гугл карт, саме супутникові знімки. Ми коли відпочиваємо на Дністрі, то можна лише по них і орієнтуватись, там схем тобі не буде.

Коротше, якщо не хочеш бачити очевидних речей, то твоя справа :) Який мені сенс тебе переконувати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 трав. 2015 17:17 #98429 від Эвген
Відповідь від Эвген у темі Новые тарифы Kyivstar и 3G
Да 100% немного подождешь, а потом сам на 3G перейдешь!))))) Ибо не выдержишь когда друг достанет телефон с подключеным 3П и за несколько секунд прогрузит все карты, отзывы и т.д., а ты будешь по своим офлайн картам годовой давности искать то чего уже давно нет)))
Да и 3G - это будущее! Ты вот можешь сейчас по EDGE запустить скайп на телефоне и общаться с кем то из-за бугра прямо на лавочке где пожелаешь? Точно нет! За нормальным беспроводным инетом будущее!!!
Вот 3Моб от Укртелекома 50 грн 3000 Мб. на месяц правда 100 мб. в день, но все равно не так дорого! Что сейчас 50 гривен?
Думаю операторы по мере развертывания сетей еще снизят тарифы и будем все на нормальном мобильном интернете)
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.210 секунд
0
репостів
0
репостів